Obrazek

Śrut

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Kupiłem dwa wagoniki, 1 Expres 1 Exact, czyli po 10 paczuszek z każdej sorty i ani mi przez myśl nie przeszło żeby cokolwiek smarować myć a dopiero wagaaaaa. Kiedyś raz bawiłem się wagą i wyszło że bez wagi był taki sam wynik. Na olimpiadę się nie wybieram a ołów JSB jest na tyle miękki że na mojego gusta smaru nie potrzebuje :) Pooglądałem i wyszło że moja śruta najlepsiejsza i właśnie 4,52.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
AdrianB-tow
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:45

Post autor: AdrianB-tow »

Odnośnie śrutu spędziłem trochę czasu na tym forum, aczkolwiek przyznam, że jestem jeszcze głupszy niż przed zastanawaniem się co leprze. Na rozwianie moich wątpliwości, strzelam z JSB EXACT, fajnie lata, dobrze wykonany ale... drogi. Czy polecicie coś równie dobrego ale i tańszego??
Hatsan 95 SAS QT QE + Leapers 3-9X32
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Crosman pointed lub KTK grzybek. Jednak JSB nie przebiją :D .
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

AdrianB-tow pisze:Czy polecicie coś równie dobrego ale i tańszego??
Jak by taki był, to byśmy o tym wiedzieli :lol:
janusz22551 pisze:Crosman pointed lub KTK grzybek
Są tańsze, ale daleko im do JSB EXACT, lubią robić niespodzianki (odskoki) bez przyczyny, co nie dyskwalifikuje ich jako śrut do treningu, czy strzelania przy grillu, ognisku, itp... Sam często strzelam pointedem, do "rekreacji" się nadaje (chociaż trochę brudzi paluchy ;) )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
AdrianB-tow
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:45

Post autor: AdrianB-tow »

:/ Jednym słowem moje przypuszczenia się potwierdzają. JSB :king: , i nie ma co szczędzić na niego złociszy.
Hatsan 95 SAS QT QE + Leapers 3-9X32
ODPOWIEDZ