Obrazek

wiatrówka Hatsan 55 SAS QT + luneta Delta Optical Classic 3-9x40

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Odin5
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2015, 7:40
Lokalizacja: Rzeszów

wiatrówka Hatsan 55 SAS QT + luneta Delta Optical Classic 3-9x40

Post autor: Odin5 »

Witam, mam na sprzedaż wiatrówkę Hatsan 55 SAS QT po tuningu u Dębowego. Ci co są w temacie wiedzą o co chodzi, a Ci co nie wiedzą oto cytat:

"Dębowe wiatrówki przychodzą z pomocą i w cenie zawarty jest pełny tuning, czyli:

- Mycie systemu wiatrówki i usunięcie fabrycznych nadlewek, wiórów i zadziorów, które pozostały po obróbce. Pozwala to systemowi działać płynniej.
- Wymiana sprężyny i dopasowanie dłuższej do niej dłuższej prowadnicy z ertalonu, co wytłumia drgania i wycisza strzał.
- Wymiana fabrycznej uszczelki z twardego plastiku na dopasowaną samosmarującą. Pozwala to sprężać powtarzalnie powietrze i uzyskać stabilność prędkości wylotowej. Fabryczna uszczelka dodatkowo jest często uszkodzona przy montażu.
- Poprawa pracy spustu przez odpowiednią regulację, polerowanie elementów współpracujących i smarowanie. Dobry i wyczuwalny spust to jedna z podstaw celności. Poprawa jego elementów pozwala mu płynnie i powtarzalnie pracować.
- Poprawa i wykonanie nowego zakończenia lufy, tak zwanej "korony", co pozwala śrutowi opuścić lufę całym swoim obwodem jednocześnie, niwelując zjawisko "koziołkowania śrutu".
Po wszystkich zabiegach produktem końcowym jest wiatrówka trwała, celna, solidna, bezkompromisowa. Dębowa."


W zestawie jest luneta Delta Optical Classic 3-9x40, która jest bardzo polecaną lunetą ze względu na jakość oraz wytrzymałość.
Dodatkowo dokupiłem lepszy montaż do lunety oraz pokrowiec na wiatrówkę.
Wiatrówka po każdym użyciu była przecierana olejem do broni PKB, wystrzelała jedynie 2 paczki śrutu.

Sprzedaje ją ponieważ nie strzelam tyle ile myślałem że będę i szkoda żeby tak stała.

Cena 800 zł. Mile widziany odbiór osobisty, wysyłka jest możliwa, spróbuję zabezpieczyć wysyłkę najlepiej jak to możliwe, ale nie biorę odpowiedzialności za ew. uszkodzenia w transporcie

Wiatrówka jest na śrut 4,5 mm, energia nie przekracza 17J.

kontakt: 796382017
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Markiej
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2017, 10:29

Re: wiatrówka Hatsan 55 SAS QT + luneta Delta Optical Classic 3-9x40

Post autor: Markiej »

Witam.
Cena do negocjacji czy raczej nie bardzo?
Awatar użytkownika
Odin5
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2015, 7:40
Lokalizacja: Rzeszów

Re: wiatrówka Hatsan 55 SAS QT + luneta Delta Optical Classic 3-9x40

Post autor: Odin5 »

Markiej wybacz, chwilę tu nie zaglądałem.
Wiatrówka sprzedana, temat można zamknąć
Zablokowany