Obrazek

[SPRZEDAM] Weihrauch HW 57 po tuningu + pokrowiec

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

[SPRZEDAM] Weihrauch HW 57 po tuningu + pokrowiec

Post autor: Sacia »

Witam, posiadam do sprzedaży:
- HW 57, kaliber 4,5 mm - cena 1100 zł (przesyłka kurierska po mojej stronie)
- pokrowiec "zęby rekina" z dużą kieszenią, stan bardzo dobry, dług. 120 cm - 70 zł

Wiatrówkę zakupiłem jako używaną na forum e-tawerna latem 2014. Krótko po zakupie karabinek został wysłany do Macieja „Dębowego”, który zamontował w niej system zamkniętej sprężyny (opis na e-tawerna), wymienił uszczelkę tłoka i sprężynę.

Następnie wiatrówka pojechała do kolegi znanego jako Skrzat, który zajął się wykonaniem regulowanej baki, oryginalna stopka dostała regulację, dorobił palmrest z możliwością montażu/demontażu na dwóch śrubach bez konieczności zdejmowania osady. Dodatkowo został wyprofilowany chwyt poprzez wydłubanie osady. Do dnia dzisiejszego osada jest w bardzo dobrym stanie, poza otarciami na wewnętrznej stronie, widoczne na foto.

Użytkowana poza okresem zimowym, karmiona tylko śrutem JSB exact i target. Przecierana PKB po każdym strzelaniu oraz co 2-3 tygodnie na czas leżakowania. Rocznie strzelałem około 5-6 paczek śrutu. Przed wiosną tego roku rozebrałem system, wymyłem oraz nasmarowałem zgodnie z zaleceniami smarami zakupionymi od kolegi MI-6 (zdjęcie rozłożonego systemu). Od tego momentu wystrzeliłem niecałą paczkę JSB Target, strzela przyjemnie jak na Maćkowy patent przystało.

Na pokładzie regulowany spust Rekord + cofnięty język spustowy od kolegi Merkury. Ustawiony na dwa stopnie, bardzo delikatny. Wystarczy ćwierć obrotu śrubek w języku by zmienić charakterystykę. Spust pracuje na sprężynce od długopisu :) , zapewnia to miękki język w całym zakresie i brak samostrzału po ustawieniu w pionie karabinka. Dorzucam oryginalną sprężynkę spustu i język spustowy.

Sprzęt uniwersalny do rekreacji, stosunkowo lekki, dzięki regulowanej bace wygodnie można dopasować niemal każdą lunetę, a po założeniu szczerbinki dzięki palmrestowi bardzo wygodnie strzela się tarczki z postawy stojącej.

Do minusów zaliczam małą ryskę na oksydzie, oraz lekkie obtarcia od śruby szczerbinki (już ją spiłowałem, jest bezpiecznie). Wszystko widoczne na zdjęciach. Estetów może razić użycie lakieru do paznokci na śrubie od spustu, wiadomo, że lubi się odkręcać. Na ten sam lakier do osady przymocowałem poziomiczkę, można to odczepić i lekko odskrobać lakier.

Sprzedaję tylko ze względu na zakup Diany 56 TH. Luneta nie jest na sprzedaż.

"Biorę" nie przebija rezerwacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Re: [SPRZEDAM] Weihrauch HW 57 po tuningu + pokrowiec

Post autor: Sacia »

Dodaję więcej zdjęć gdyż w załączniku chyba tylko 5 się mieści
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Re: [SPRZEDAM] Weihrauch HW 57 po tuningu + pokrowiec

Post autor: Sacia »

Pokrowiec w trakcie realizacji, także nieaktualne.
Obniżka, moim zdaniem ostatnia, na karabinek. Ewentualnie będzie wisiał dłużej i czekał.

Cena za HW57 - 1000 zł, przesyłka po mojej stronie.
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Re: [SPRZEDAM] Weihrauch HW 57 po tuningu + pokrowiec

Post autor: Sacia »

W trakcie realizacji. Proszę moderatorów o usunięcie tematu :)
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Zablokowany