Obrazek

sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Spam, Archiwum Forum.
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

Witam, zarejestrowałem się tu na forum, żeby sprzedać wiatrówkę. Jeśli tu nikt nie kupi, wystawiona będzie na olx lub allegro.

TX200 zakupiłem w sklepie Cekaus.pl pół roku temu za 3000 zł.
Wiatrówka jest w idealnym stanie, po prostu nowa, prawie nie używana. Wystrzelane ok 200 śrutów.

Sprzedaje, ponieważ jest mi zupełnie nie na rękę :nie: przed zakupem studiowałem to forum na temat tego sprzętu.. i wyczytałem że ładowanie to kwestia przyzwyczajenia..
Niestety nie dla mnie, kompletnie sobie nie radze z ładowaniem prawą ręką:/ i ciągle ją przekładam z ręki do ręki.. niestety bardzo mnie to męczy.. A nie miałem gdzie wypróbować przed zakupem, ponieważ mieszkam w małej miejscowości.. Stąd decyzja o sprzedaniu.. kupie albo jakieś HW łamane albo HW 97/98 bo tam podobno można ładować oburącz. Ma jeden mały odprysk (pokazany na zdjęciu niżej) na osadzie, powstały w transporcie ze sklepu kurierem DPD, dlatego też nie chciałbym wysyłać jej i preferuje odbiór osobisty. Poza tym nie ma żadnych śladów użytkowania. Jestem z okolic Kielc i mogę dojechać jakieś 50 km. Sprzedaje tylko z lunetą.
Luneta to HAWKE VANTAGE 3-9x40 Mil Dot + bardzo fajna luneta, Bardzo jasna i ustawione zero zaraz po kupnie trzyma do tej pory :uzi:

Cena 2500 zł do negocjacji - masz ofertę? zadzwoń/napisz przemyśle..

W razie pytań proszę dzwonić, mój nr.tel : 794 060 780, gdybym nie odbierał proszę zostawić smsa a oddzwonie jak tylko będę mógł rozmawiać.
Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać więcej zdjęć na maila.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: patryk1981 »

Możemy się zamienić za karabinki .mam po Hoganie 😀
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

interesuje mnie tylko sprzedaz. nowa cena 2400 zł
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: Farmer »

Miałem hw 77 system ten sam co hw 97 tylko osada w 97 pod optykę bo baka wyższa i naprawdę jest łatwiejsze w ładowaniu.
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

No dokładnie.. Zrobiłem błąd że nie kupiłem HW :P ale cóż człowiek podobno uczy się całe życie..
A u mnie problem wygląda tak że jestem prawo ręczny.. a dużo rzeczy robię lewą ręką np naciąganie karabinków..
Zawsze wszystkie wiatrówki miałem łamane.. więc prawą trzymam karabinek, lewą naciągam i lewą wkładam śrut..
W TX-ie tak się nie da i tu jest ból:/
wystrzeliłem z 200-300 śrutów i za nic nie mogę się przyzwyczaić:/ bo musze ją po naciągnięciu przełożyć do lewej ręki włożyć śrut prawą po czym znów przeskok do prawej ręki zwolnienie blokady.. i strzał... Istna katorga.. chciałem mieć sprzęt na miłe posiedzenia a nie spodziewałem się że będe ją przekładał z ręki do ręki bo nijak mi w lewej ręce nie leży :/ :/
Może ktoś z forum kupi bo naprawde jest nówka sztuka praktycznie jak ze sklepu za (myślę niezłą kasę) Nie wystawiam narazie nigdzie bo mi się nie spieszy..

A z ceny dla forumowicza coś napewno jeszcze zjade..
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

Nowa cena 2200 - do negocjacji
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

Nowa i ostateczna cena

2000 - dorzucę jeszcze 4 opakowania JSB i oliwe PKB którą konserwowałem wiatrówe
Awatar użytkownika
tiran
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2017, 7:16

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: tiran »

Ciekawa bardzo oferta, polecam tą wiatrówkę sam taką miałem.
Pożyczka w speed cash na dogodnych warunkach dla firm.
Awatar użytkownika
mojepsy
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2014, 21:46
Lokalizacja: Latchorzew

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: mojepsy »

tiran pisze: 21 maja 2017, 7:18 Ciekawa bardzo oferta, polecam tą wiatrówkę sam taką miałem.
Oferta ciekawa jako sam karabinek, ale cenka już nie. Rozumiem, że wersja "pudełkowa" - cena nowego 2150 PLN. Lunetka jak widać z opisu bez AO - słabiutka, na TX-a bez sensu. Montaż też zagadka. Gdyby karabinek był po dobrym tuningu, przesmarowany, to jeszcze może by się ktoś skusił, ale sprzedający nic o serwisie nie pisze. Chyba, że się mylę i sprzęt wyszedł z Cekausa przygotowany?
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: zbisz41 »

Z tego co wiem z swojego doświadczenia Cekaus wypuszcza tylko karabinki w wersji Ultra czyli po swoich poprawkach.
Ale mogę sie mylić za co przepraszam ;)
Co do lunety to byc może nie ma w opisie AO ale jak się tak dobrze przyjrzeć ....nawet średnio dobrze to widać pokrętło od AO :D
A montaż hm....jeśli paragon nie kłamie i jest tam pozycja akcesoria za 180 PLN tez do badziewnych nie należy ;)
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: wiatq »

ZBISZ41 dobrze godo polać mu ;)
A tak serio to - i żeby nie było.. w żaden sposób nie jestem związany ze sprzedającym - to coś jest warte tyle ile ktoś chce za to zapłacić. Kolega dał cenę jaką dał, potem obniżył i jeśli ktoś jest zainteresowany - niech kupuje, jeśli uważasz że za dużo i i tak nie sprzeda - to spokojnie poczekaj jakiś czas aż kolega znowu obniży a wtedy kupisz. Jeśli uważa że wytarguje lepszą cenę - to pertaktacje i targowanie się powinno się załatwiać oko w oko ze sprzedającym a nie na forum publicum.

Mówiąc krótko - szanujmy się ... ja rozumiem że po sieci krążą cuda wianki takie jak b3 po 500 pln i slavie po 2000 ale tu na forum szanujmy się i nie ma co podważać czyichkolwiek oczekiwań dotyczących ceny jaką chce otrzymać za to co próbuje sprzedać. Przecież jeśli jest tak jak mówisz - to i tak za tę sumę nie sprzeda więc w sumie nie rozumiem po co ta dyskusja.

Szanujmy się i niech każdy daje takie ceny jakie chce a każdy zainteresowany zakupem niech płaci ile chce - nie ma co o tym dyskutować publicznie.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
mojepsy
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2014, 21:46
Lokalizacja: Latchorzew

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: mojepsy »

Ależ ja szanuję sprzedającego i nie miałem niczego złego na myśli. Rozglądam się za takim karabinkiem i oferta wydała mi się trochę niejasna. Wisi już długo, więc trąciłem temat i już dużo się wyjaśniło. Pewnie, że mogłem zadzwonić do Przemka i wypytać, ale uznałem, że lepiej to zrobić na forum, może to pomoże koledze sprzedającemu. Fajnie by było, żeby się teraz sam wypowiedział na temat oferowanego sprzętu. Może łatwiej znajdzie kupca. Nie wszyscy wiedzą, co robi Cekaus. W ofercie ani słowa o wersji Ultra.
A co do "publicznej dyskusji" to nie widzę powodu, aby wątpliwości wyjaśniać na pw. Wyjaśnienie na forum nie zaszkodzi, może tylko pomóc. Koledze sprzedająmu życzę sukcesu. Jeśli poprawi ofertę, może nie będzie już musiał obniżać ceny.
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

Witam nie widziałem ze rozwinela sie tutaj tak burzliwa dyskusja..
Moze opowiem cos o cenie.. Na poczatku wystawilem 2500 wydalo mi sie logiczna cena za taki karabinek patrząc przez pryzmat mojego paragonu i tego ile za nią zaplacilem..
Poszmeralem w necie stwierdziłem ze chyba troche za dużo.. Wiec ja opuscilem.. Porę raz jeszcze na 2k
2000 wydaje mi sie cena spoko jak za CEKAUSowy towar..
Teraz więcej o wiatrowce..
Jest to właśnie ta wersja ultra z cekaus z wymieniona prowadnicą sprężyny na dopasowana i jest ona stalowa.. Zostala umyta i dopieszczona, i ustawiona (z tego co mowil bardzo w porządku pan z cekaus - chyba ma ksywę Hiszpan ale mogę się mylić bo juz nie pamietam:-/) to na 16,3 J nie wiem czy ktos kupi juz poprawionego TX200 za 2150 z przebiegiem jakies 300 strzałów..
Strzał jest bardzo fajny i krótki - ale mam male porównanie bo nie zajmuje sie tym zawodowo..
Co do lunety..
Po prostu moja wiedza w tym temacie jest nie wielka.. Mozna wpisać w Google i wszystko na temat tej lunety idzie wyczytać chyba ze kogoś to interesuje bardzo to zrobię fotki bardzo dokładne i wysle na maila..
Ktos u góry pisal ze ta luneta jest bez sensu na TX200 moze i jest nie kluce sie..
Ale mialem przeznaczone 3tys na wiatrówkę.. Wiec pan w cekaus doradzil mi właśnie ta..
Powiedzial przy tym ze ładnie trzyma zero jest bardzo jasna i generalnie jak za ta kasę to ujedzie..
W planach mialem wymianę na cos lepszego jak uzbieram troche grosza na taki cel ale wyszlo jak wyszlo i chciałbym byc po prostu zadowolony..
Co do montarzu to również doradzil mi Pan Hiszpan powiedzial ze jej spoko przykrecany na 4 śruby.. Wydaje mi sie również spoko.. Niestety nie ma mnie w domu bo jestem z zona na wyjeździe.. Jak wrócę zobaczę firmę tego montażu i wam napisze.. Ale nie obiecuje ze znajdę.. I kosztował on 180 zloty mysle ze bublem nie jest..
Jezeli ktos chce informacji czy mowie prawdę itp.. Wystarczy zadzwonic do cekaus tam Hiszpan powinien mnie jeszcze pamietac a nie tyle mnie co tx200 uszkodzony delikatnie przez kuriera.. Bo konsultowalem sie co mam zrobic:-/ niestety nic nie wskoralem bo wyszlo ze karabinek jest na liście zabronionych do przewozów w DPD a nie bede sie z nimi sadzil o taka blachostke..
Teraz o mnie... Jestem człowiekiem uczciwym nikogo nie chce oszukać.. Korzystałem z tego forum przed kupnem wiec tu chciałem wystawić karabinek bo widzialem ze są ludzie którzy szukają takich okazji..
Wszystko co jest napisane jest prawda i ma odwzorowanie w rzeczywistości..
Co do ceny 2000 zostaje chyba ze przy odbiorze.. Cos tam mozna urwą ale nie obiecuje.. Bo moja zona zawalu serca dostanie :P tak humorystycznie:P
A na koniec.. Jest podany moj numer telefonu.. Jezeli ktos jest zainteresowany to można zadzwonic i wypytać.. Przeciez jestesmy dorośli i poważni?😊
Nie napisałem nic o A0 po prostu nie wiem co to jest wyjaśnijcie mi to opowiem
Przepraszam za byki... Pisane z telefonu..
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

Jeszcze jedno jezeli ktos chce nowa za 2150 to niech kupuje.. Mi nic do tego :P tu za 2000 jest jeszcze optyka.. Czy z sensem czy bez sensu nie wiem nie mnie to oceniac :P skupienia na 45 metrow mieszcza sie w 2 zlotowce oczywiście zdjecia tarcz mogę wkleić.. Ale z polskim myśleniem pewnie ktos mi zarzuci ze tarcze zrobiłem z 5 metrow:P:P taka nasza polska tradycja...:P absolutnie nikogo nie namawiam ani nic... pisze jak jest i to wszystko. Pewne jest jedno ktos kto kupi bedzie zadowolony..
Dostałem sporo info na PW czy można przetestować wiec odpowiadam mozna 😊

Jezeli ktos jest zainteresowany proszę o telefon.. Umówimy sie moze na jakies strzelanie nawet calodniowe.. 😊 NIE MAM NIC DO UKRYCIA sprzęt jest jak nowy..
irekgrabiec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:33

Re: sprzedam wiatrówkęAA TX200 mk3

Post autor: irekgrabiec »

No i jeszcze jedno.. 2000 jest to cena ostateczna i taniej nie zjadę nawet o zlotowke.. Chyba ze przy odbiorze cos tam.. Ale zeby sie ktos nie spodziewal codow... Bo mikolajem nie jestem.. A 6 grudnia tez juz minal wiec prezentów nikim nie bede robił.. Nie spieszy mi sie a jak nikt z was nie kupi to po prostu bede nią strzelal dozywotnio😊
Zablokowany