Obrazek

garbage

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Kol. soldier....podobno jesteś ze Stolycy...tak się składa, że wielu z nas też. Zamiast wdawać się w dyskusje i przepychanki na forum, proponuję wspólne postrzelanie i wymianę poglądów na strzelnicy Bemowo, albo Siekierki. Bezcenne. :hm:
A jeśli chodzi o bandę kolesiów....cóż....gdybyś znał chociaż paru chłopaków, z którymi drzesz koty.... :PP
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

A ja jestem ciekaw pomysłów kolegi, a skoro jesteśmy z tego samego miasta, chętnie obejrzę.
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

Jaro pisze:soldier, wybacz ale mam w nosie Twoje poczucie krzywdy ! Nie podoba Ci się i martwisz się zdzieraniem klawiatury to zapisz się do kółka gospodyń wiejskich ;) Czekam nadal na Twoje przeprosiny....
chętnie cię przeproszę..
osobiście..
bez twoich koleżków

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 22:58 ]
Majecha76 pisze:Szanowny kolego Kris
Więc od początku:
Nic nie pisze w tym wątku odnośnie pasa do wiatrówki bo nigdy nie miałem i jak narazie nie zamierzam mieć, znam parę osób wypowiadających się w tym wątku którzy mieli bądź mają pas więc jaki wniosek? Moje wypowiedzi były by jak wróżenie z fusów..
W pełni Cię rozumiem i popieram.
Sam zobacz, mialem pas, a byłm taki temat, wyrazilem swoje skromne zdanie i sie zaczeło..
jaśnie pan Yamrt itp wytoczył od razu batalie krzyżową.. obrzucając mnie wyssanymi z palca teoriami że gdybam.. nie mam pojęcia etc.
I od razu zawtórowali inni "kolesie"
A była mowa TYLKO o praktycznośći pasa i NIC w temacie o używaniu na zawodach..
Jednak ci niektorzy mają elementarny problem z kumaniem i sobie dopowiadają.. Przy okazji obrażając mnie.
Jeszcze jaśnie pan Jaro również z klapkami na oczach i obrażając mnie, teraz domaga sie jeszcze przeprosin..! :zdziwko:
to dopiero trzeba miec tupet!
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

soldier pisze:trzeba miec tupet
Tupet to ty masz "koleżko" jak diabli :maruda: Ale rozumu troszkę brakuje co ... ;) Czytać ze zrozumieniemm też nie uczyli jak widzę... A szkoda :/
Przeprosin to oczekuję dla tych których obraziłeś. Mnie Twoja osoba nie rusza ... 8)

Tu prośba do Moderatora / ostatni mohikanin Mamut / - może czas wyciąć te wypociny do innego miejsca ?
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

W pełni popieram prośbę do Moda. Włącznie z twoimi wypocinami.
Jedna wielka wypocino...
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Tylko na to Cię stać :?: Zawiodłem się ;)
Ale już kiedyś był tu taki "cwaniaczek" z Warszawy. mądrzył się jak diabli. Ale żaden z naszych Warszawskich kolegów go nie znał...
Stąd moje uwagi, gdyż na wszystkich forach obserwuję takie wzorce zachowania. Odwaga, arogancja i głupota, ukryta za klawiaturą i monitorem. Warto to przemysleć....

Gdy ludzie się znają w realu to ich relacje są zupełnie inne. Powiedziałbym normalne. Są wyjątki i od tej reguły, ale Ty do nich nie należysz ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Zablokowany