Obrazek

garbage

Spam, Archiwum Forum.
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Cortez pisze:po pierwsze - nie...................
I dopiero teraz Koniec .
Grupa "Beaver"
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

yamrt pisze:No i dobrze bo racji nie masz . Bo gdybyś ten pas miał i użytkował przez jakiś czas to może miałbyś coś do powiedzenia , miej lub bardziej ciekawego a tak to takie se rozważania o niczym z Twojej strony .( bo tak Ci się wydaje ).
No coment..
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

soldier pisze:No coment.
Zdziwił bym się gdybyś miał coś odkrywczego do przekazania ogółowi .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Krzysztof daj spokój, odpuść sobie, nie warto ;)
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

yamrt pisze: Mi nigdy nie przygasa i nigdy nie odpuszczam jak mam rację .
bo jak zwykle twoja racja jest najtwojsza..

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 09:56 ]
Blacker pisze:Myślę że do zabawy na początek wystarczy. Przecież nie można się pozbawiać przyjemności wybierania i wymiany sprzętu co jakiś czas w miarę jak będziemy dojrzewać strzelecko a nasze wymagania oparte na własnych doświadczeniach się skonkretyzują. To jak kupowanie sobie pod choinkę co rok nowego prezentu. :)
Przecież to ciągłe poprawianie, ulepszanie, tuningowanie, wymienianie jest nieodłączną i bardzo przyjemną częścią naszego hobby.
Postrzelam, nacieszę się, potem zrobię tuning, znowu postrzelam i może dojrzeje do czegoś lepszego albo może okaże się że z moimi trzęsącymi się łapami i zezowatym okiem nie ma sensu "przepłacać"
:lol:
I mądrze myslisz i idź w tym kierunku.. :) Brawo! :) zamiast słuchać niedoświadczonych w temacie krzykaczy teoretyków..

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 10:06 ]
yamrt pisze:Bo gdybyś ten pas miał i użytkował przez jakiś czas to może miałbyś coś do powiedzenia , miej lub bardziej ciekawego a tak to takie se rozważania o niczym z Twojej strony .( bo tak Ci się wydaje ) .
Oczywiście TY już wiesz lepiej, wiesz że ja NIGDY pasa nie używałem, i sobie tak "gdybam"
o najmądzrzejszy! może zacznij dorabiać w jasnowidzeniu..
trzeba być wybitnie tępym by nie zrozumieć że UŻYWAŁEM i stąd moje odczucia i osobiste sugestie odn. pasa.
Może TERAZ DOTARŁO..
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

He.. Bo z nami to jest tak.. że praktycznie każdy przeszedł tą drogę.. niektórzy (Jaro np) dalej mają problem z podjęciem diecezji i wymieniają sprzęt co zawody.. :)
No i jak ktoś się pyta o poradę to automatycznie by się chciało doradzić jak najlepiej i żeby oszczędzić ludziowi zgryzot, kosztów i wymian sprzętu..
A może właśnie macie rację?
Blacker dobrze to ujął..
To jak kupowanie sobie pod choinkę co rok nowego prezentu. :)
No jak nie, jak tak? :D
Przecież to ma być fun a nie od razu wyniki na torze.. :hm:
:piwo:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

Jaro pisze:Odnośnie dyskusji o pasach to przerabiałem w przeciwieństwie do kolegi Soldier / którego nikt tu nie zna... /
Rozumiem ze to forum TYLKO dla ZNAJOMKOW.. Ktokolwiek co nie jezdzi na te zawody z wami jest juz inny i be..
Ktokolwiek kto tu sie zaloguje, pisze/pyta, a nawet sie udziela spostrzeżeniami, swoją wiedzą, pomysłami, tuningiem etc. jest Obcym, odsuniętym.. itp.
Aż dziwię sie Właścicielowi portalu/forum że przymyka oko na taki swoisty mobbing..
Proponuję zmienić nazwe Etawerny na ETAWERNA KOLESI ONLY Z ZAWODÓW. A wszystkim pozostałym omijać z daleka...
ŻENADA
:protest:

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 10:26 ]
Mamutowicz pisze:He.. Bo z nami to jest tak.. że praktycznie każdy przeszedł tą drogę.. niektórzy (Jaro np) dalej mają problem z podjęciem diecezji i wymieniają sprzęt co zawody.. :)
No i jak ktoś się pyta o poradę to automatycznie by się chciało doradzić jak najlepiej i żeby oszczędzić ludziowi zgryzot, kosztów i wymian sprzętu..
A może właśnie macie rację?
Blacker dobrze to ujął..
To jak kupowanie sobie pod choinkę co rok nowego prezentu. :)
No jak nie, jak tak? :D
Przecież to ma być fun a nie od razu wyniki na torze.. :hm:
:piwo:
Piotrek Mamut jestes OK :)
Ale tyle tu mojego..
niestety...
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Spokojnie soldier.. To forum jest dla wszystkich.
Fakt, że ostatnio troszkę zdominowane przez nas.. znaczy .. znających się jak łyse konie..
(qrde w sumie nawet się zgada bo żaden nie ma za dużo owłosienia od góry.. :hm: )
Ale to tylko od Was zależy czy tak pozostanie czy weźmiecie bardziej czynny udział w naszych dyskusjach.
W każdym razie właśnie jestem w trakcie "obróbki" kapkę niefortunnego "Ecacta" a co z tego wyjdzie to sie uwidzi.
Wciempliwości.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

Mam od dawna kilka ciekawych moich pomysłów i projektów w poprawianiu sprzętu a także wlasnych konstrukcji od podstaw.. Dłuzszy czas przymierzam sie z wrzutką ich tutaj, mając obiekcje po tych ciągłych żenujących atakach niektórych "miszczów"..
Więc właśnie przymierzałem sie usunąć profil.. bo nie widzę sensu
z pow. akcji..

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 10:57 ]
człowiek chce sie czymś podzielić, swoją wiedzą, ale sie nie da..
booo...
patrz powyżej
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Słuchaj, każdy pomysł, choćby najbardziej idiotyczny jest wart opublikowania, bo w najgorszym przypadku pokaże nam, następny sposób na to, jak się nie powinno konstruować żarówki.. :)
Troszkę sparafrazowałem powiedzenie Edisona.. :)
Nie poddawaj się :!: Wyraziłeś powyżej swoje zdanie.. Może troszke przesadziłeś przez rozgoryczenie itp..
Ale generalnie przyznaję Ci rację, że "świeżej krwi" ciężko się jest przebić przez nasz bagaż doświadczeń.. czasem złych.. :)
Masz zamiar się poddać? :D

Co do textów typu " przyjedź na zawody to wtedy pogadamy"..
No racja qrde jest w tym i tego sie nie da obejść.. :)
Ale nawet nie w kwestii "Integracyjnej".. :!:
Zawody HFT BARDZO różnią się od "zwykłego" strzelania..
Nawet ja, mając dostęp do toru HFT non stop jak jadę na zawody to strzelam.. inaczej.. :)
czasem lepiej, czasem gorzej od oczekiwań.. ale to jest kompletnie inne strzelanie niż rozrywkowe plinkanie na torze czy zwykłej plinkierni.
I na prawdę, przejście raz czy dwa zawodów, choćby najmniejszych i najbardziej kameralnych to fajne przeżycie, ale też świetna weryfikacja naszych dotychczasowych poglądów..
Dam Ci przykład:
Wydałem 30 funtów na Leapersa 3-9x40 i myślałem że świat zawojuję.. strzelałem u siebie na ogródku i na ciut dłuższe dystanse.. jak będziesz chciał, to sobie poczytaj moje stare posty..
Po pierwszym pikniku w Górze gdzie strzelałem z pożyczonego od Tomaschka TXa zrozumiałem o co biega i jak bardzo moje wyobrażenia o strzelaniu były różne od "zawodniczej" rzeczywistości.. ;)
Dobrze jest "na żywo" skonfrontować swoją wiedzę z rzeczywistością HFT.. Bo choś zwykłe statyczne strzelanie "dla funu" na plinkierni daje masę radochy, to dopiero tor HFT pokazuje do czego są wiatrówki i jakie konfiguracje dla nas są najlepsze.. :)
Aale się rozpisałem..
qrde.
:)

Dopiero teraz zauważyłem że dodałeś akapit do Swojego posta..
Nie chciałbym żebyś mnie posądził o jakąkolwiek stronniczość, ale nazwanie kogokolwiek na forum "tępym" nie będzie akceptowane.
Rozumiem przesłanki, ale nie toleruje agresji. :!:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

soldier pisze:Rozumiem
Nic nie rozumiesz i cwaniaczysz ukryty za klawiaturą. Takich mądrali było już tu paru przed Tobą i forum przeżyło. Jesteś świeżak i tyle. Dotyczy to Twojej wiedzy wiatrowkowej i kultury zachowania w internecie.
Jak nie potrafisz się zachować to nie pisz i tyle. Nie będziemy Cię żałować... 8)

Jeden ban jaki dostałeś od Piotra to i tak mało za Twoje "wypociny".... Czekam na adekwatną odpowiedź. A może się zreflektujesz i przeprosisz :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

Jaro pisze:Jesteś świeżak i tyle. Dotyczy to Twojej wiedzy wiatrowkowej..

Jeden ban jaki dostałeś od Piotra to i tak mało za Twoje "wypociny".... Czekam na adekwatną odpowiedź. A może się zreflektujesz i przeprosisz :hm:
A to jest ta Twoja adekwatna odpowiedz?? Kolejny jasnowidz o wiedzy jaką ja posiadam. Faktycznie świeżak jestem :zzz: chyba w klikaniu tutaj i tyle, bo nie jeżdzę na zawody :hihi:
Powiem Ci kolego, chocby te słynne tutaj gloryfikowanie cekausa o "czarowaniu" wiatrówek, robimy z kolegą to samo juz dawno i nie widzę w tym żadnych cudów. Bo dla mnie to banał.
A te moje "wypociny" to niejedna pomoc tutaj i na PW kolegom. Wyraziłem tutaj tylko swoje zdanie na temat pasa, i sie zaczeło.... Bo nie mozna miec inszego zdania od niektórych tu "miszczów".. :zdziwko: Zaczeło sie od obrażania MNIE i wmawiania mi jakiś wyimaginowanych bzdur.. (bo nikt mnie tu nie zna..) a potem to ja mam jeszcze przepraszac.. :!:
Zresztą widać tu po kolesiostwu i stronniczości że więcej tu ubywa niż przybywa, a pozostali tylko czytają i siedzą cicho bo strach...
Moja pow. propozycja zmiany nazwy forum jest w pełni adekwatna...
Szkoda ździerać klawiaturę
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Poczekaj chwilkę jak nabiorę weny.....
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

soldier, wybacz ale mam w nosie Twoje poczucie krzywdy ! Nie podoba Ci się i martwisz się zdzieraniem klawiatury to zapisz się do kółka gospodyń wiejskich ;) Czekam nadal na Twoje przeprosiny....
Majecha76 pisze:Poczekaj chwilkę jak nabiorę weny.....
Jarek, uważaj co piszesz bo zostaniesz zaliczony do tzw. "grupy kolesiów" 8)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Szanowny kolego Kris
Jak już wcześniej zauważyłeś to większość osób wypowiadających się tutaj spotykają się na zawodach lub na zlotach, więc znają się z reala. (nazywasz to kolesiostwem, łoki)
Więc od początku:
Nic nie pisze w tym wątku odnośnie pasa do wiatrówki bo nigdy nie miałem i jak narazie nie zamierzam mieć, znam parę osób wypowiadających się w tym wątku którzy mieli bądź mają pas więc jaki wniosek? Moje wypowiedzi były by jak wróżenie z fusów

cdn w poniedziałek, musze szybko gdzies jechać, wybacz.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2014, 4:54 przez Majecha76, łącznie zmieniany 1 raz.
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Zablokowany