Obrazek

ble ble

Spam, Archiwum Forum.
rifleman

Post autor: rifleman »

Chłopie weź to ogarnij w akapity jakie bo porzygać się idzie do tego tasiemca. :!:
Crvena Zvezda
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2012, 9:30

Post autor: Crvena Zvezda »

rifleman pisze:Chłopie weź to ogarnij w akapity jakie bo porzygać się idzie do tego tasiemca. :!:
Dziękuje za ' miłe 'słowa, na wymioty polecam jałowiec,a skoro o poradach mowa to chyba nie mówimy ' idzie się ' co najwyżej ' można '. Niezłe przyjęcie tak na wstępie, no ale jako były nauczyciel mam cierpliwość anielską, w przeciwnym razie frustracje zdominowały by życie.Więcej pogody ducha a nawet trochę wyrozumiałości dla maluczkich......
rifleman

Post autor: rifleman »

A co chciałeś żeby Cię pogłaskać za taki bajzel. :?:

Zobacz jak chłopaki podają przepisy - wszystko jest przejrzyście. :!:
Awatar użytkownika
Rezor
Posty: 458
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:11
Lokalizacja: Sadowice (DST)

Post autor: Rezor »

Kolego spokojnie Łukasz nie miał nic złego na myśli ;) Zrób to ładnie żeby wyglądało jak przepis i wszyscy będą zadowoleni:D
Ps. Czego uczyłeś?
Rozglądam się ;)
Crvena Zvezda
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2012, 9:30

Post autor: Crvena Zvezda »

rifleman pisze:A co chciałeś żeby Cię pogłaskać za taki bajzel. :?:

Zobacz jak chłopaki podają przepisy - wszystko jest przejrzyście. :!:
Proszę Pana nie oczekuje laurki , od Pana w szczególności, to tak na przywitanie- uwagi przyjmuje z pokora, jednak forma oprócz treści też jest istotna i świadczy o stanie ducha, jeżeli się go ma.....AKAPIT
W międzyczasie wpisywałem nowy przepis chcąc energie skierować na pozytywne tory.
AKAPIT
Mam nadzieje że uda się dokończyć bez ' przeszkód' wpis o sałatce marokańskiej.
AKAPIT
Tak więc życząc udanej niedzieli PAŃSKIEJ ,przechodzę do forum 'żarcie'.Bez akapitu.....

[ Dodano: Nie 08 Lip, 2012 12:14 ]
Rezorp23 pisze:Kolego spokojnie Łukasz nie miał nic złego na myśli ;) Zrób to ładnie żeby wyglądało jak przepis i wszyscy będą zadowoleni:D
Ps. Czego uczyłeś?

Uczyłem paru języków obcych tu i tam.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp; pljeskavica serbska

Post autor: Oko »

rifleman pisze:Chłopie weź to ogarnij w akapity jakie bo porzygać się idzie do tego tasiemca. :!:

To co Pan napisał, ani dowcipne, ani prawdziwe, a na pewno niegrzeczne. :/
Autor, jeśli ma ochotę może rzecz całą napisać choćby wierszem. Ważne by było to napisane
w miarę poprawną polszczyzną. Co zaś się tyczy rozwlekłości tekstu, tłumaczę sobie to w ten sposób, że autor chciał, aby jego przepis był dokładny, zaś produkt grillowania był naprawdę udany.
Tak na marginesie, to zawsze można poprosić o ........

Dzięki za przepis. :)

Przepis świetny, nie omieszkam go wypróbować w najbliższym czasie. Piwko już sączę na to konto.
Co by Pan powiedział na to, aby ''kotleciki'' przed położeniem na ruszcie i w trakcie pieczenia smarować wcześniej przygotowaną bejcą. ;)


Zapraszamy do naszego kącika '' Centrum przywitań '' i liczę, że przedstawi się Pan nam również z imienia i coś więcej o sobie napisze. :)
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
rifleman

Post autor: rifleman »

Ostrzeżenie nie jest moje. Jeszcze nie zasłużyłeś. ;)
Kolega Iwan ma jednak mniejszą cierpliwość. :bobas:
Awatar użytkownika
Red
Posty: 1126
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:13
Lokalizacja: Zamość/Leicester

Post autor: Red »

Ad. Łukasz: Pierdłem, żygłem, wyszłem dźwiami trzasłem bo chamstwa nie zniese :lol:

Pisz Pan przepis na sałatkę i się nie gniewaj tylko olej kujawski :czytaj:
Szczery jestem, uprzejmy bywam
Μολων λαβε
Awatar użytkownika
Jackowski
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2012, 11:49
Lokalizacja: Tuchola

Post autor: Jackowski »

Tak Marcinie, tak jak w Twoim avatarku...
AA s400 + HS 4-16x50
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Szkoda bo ciekawie się zapowiadało...
Ja tam nie mam zamiaru tu nikogo uczyć ani ustawiać, ale facet wszedł tu naprawdę z dobrą wolą podzielenia się swoją wiedzą, którą jak widać ma dosyć ciekawą i nie wypadało od razu kubła zimnej wody na niego lać. Można było normalnie zwrócić uwagę, bo pisząc bez akapitów nie obraził tu nikogo ani nie ubliżył żadnemu z użytkowników. To forum z założenia miałobyć przyjazne dla użytkowników, szczególnie tych nowych żeby mogli się poczuć naprawdę dobrze. Nie mówię tu o oszołomach którzy wpadają i sieją zamęt bo to powinno się tępić, ale akurat w tym konkretnym przypadku facet nie zasłużył na takie potraktowanie...

Ale jest to tylko i wyłącznie moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać.
rifleman

Post autor: rifleman »

Na jakie potraktowanie?
Zwróciłem uwagę żeby podzielił choć na 2-3 akapity, ale nie no bo PANU NAUCZYCIELOWI się uwagi nie zwraca.

A że akurat dostał od Grzesia warna - może trochę pochopnie - to już nie moja brocha.
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Ja tu kultury nikogo uczyć nie mam zamiaru, ale wystarczyło powiedzieć:

"Kolego, regulamin się kłania, punkt taki a taki, proszę poprawić :!: " i myślę że gość jest na tyle poważny, że problemu by nie stwarzał.

I Wy, moderatorzy tego forum, które jako jedno z nielicznych trzyma poziom i utrzymuje bardzo przyjazną atmosferę, powinniście dążyć do tego żeby ten poziom utrzymać i nie pozwolić mu spaść do ligi podrzędnych forumików, na których zbiera się element społeczny który wchodzi i rejestruje się tam po to, bo szuka zaczepki i próbuje dać upust swoim frustracjom. Facet bardzo poważnie podeszedł do sprawy, nie pisał żadnych bzdetów tylko konkrety, więc wg mnie powinien zostać potraktowany na odpowiednim poziomie.

Ale już wcześniej powiedziałem że to jest tylko i wyłącznie moja opinia, którą jako użytkownik tego forum mam prawo wyrazić, nie jest to narzucanie moich poglądów ani nauczanie.
Awatar użytkownika
mrk
Posty: 225
Rejestracja: 22 lut 2007, 19:13
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mrk »

rifleman pisze:Na jakie potraktowanie?
Zwróciłem uwagę żeby podzielił choć na 2-3 akapity, ale nie no bo PANU NAUCZYCIELOWI się uwagi nie zwraca. (...)
rifleman pisze:Chłopie weź to ogarnij w akapity jakie bo porzygać się idzie do tego tasiemca. :!:
No ładnie ... Nie ma to jak kulturalne zwrócenie uwagi...

To ostrzeżenie to za jaki punkt regulaminu? Bo powód Ostudzenie zapału do kiepsko ironicznych żartów. niewiele wyjaśnia.

Crvena Zvezda, witaj na forum. Mam nadzieję, że ten incydent nie zniechęci cię do korzystania z tawerny.
AA S400
Awatar użytkownika
Red
Posty: 1126
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:13
Lokalizacja: Zamość/Leicester

Post autor: Red »

Łukasz, nie chodzi o to że zwróciłeś uwagę, tylko o to w jaki sposób to zrobiłeś.
Użyłeś języka mało dyplomatycznego, wręcz slangu melinowego.
Rozumiem, można w ten sposób rozmawiać pod warunkiem że oponent wykazuje zanik inteligencji i sam od początku nurza się w płytkim brodziku elokwencji i kulturalne zwrócenie uwagi skutkuje gradem gówna - sam nie raz komuś tak nawrzucałem ale tylko po to by zamknął pysk i nikogo więcej nie obrażał.
Twoja funkcja tu na forum zobowiązuje Cię do trzymania fasonu i utrzymywania wysokiego poziomu merytorycznego Twoich wypowiedzi i hamowania chamskich zagrywek userów.
Wiem że jesteś impulsywny, ale musisz świecić przykładem mimo stanów podniesionego ciśnienia.

Warna zostawię bez komentarza, ale myślę że warto go jeszcze przemyśleć.
Szczery jestem, uprzejmy bywam
Μολων λαβε
rifleman

Post autor: rifleman »

Nie jestem wychowawcą w przedszkolu żebym świecił przykładem. Mylicie pojęcia.
Warna - powtarzam - nie ja dałem.
Zablokowany