Obrazek

Spotkania strzelców "Silesii"

Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Spotkania strzelców "Silesii"

Post autor: Anokhi »

Temat jak najbardziej potrzeby a właściwie najważniejszy jeśli chodzi o grupy regionalne.
Póki co, można tu podawać propozycje terminów spotkań jak i miejsca gdzie strzelamy bo jak się orientuję na śląsku nie ma tego wiele a jeżeli temat nabierze tempa to można będzie go podzielić.

Jeżeli ktoś zna jakieś dobre miejsca gdzie można spotkać się grupą w celu postrzelania proszę podawać propozycję.

Pewnym miejscem jest strzelnica w Zabrzu gdzie miałem przyjemność strzelać i okazuje się, że przyjeżdżają tam masa ludzi, również z Tychów (co świadczy o tym, że w mojej okolicy naprawdę ciężko o coś sensownego :/) . Bardzo miła atmosfera i nikt nie wytykał mnie palcami gdy strzelałem z Hatsana między tymi wszystkimi FWB, Weihrauch'ami czy innymi Daystate'tami ;) a nawet uzyskałem pomoc w ustawieniu lunety.
W tygodniu nie wielki ruch, w weekendy robi się już jednak trochę ciasno.

Jeśli nie będzie innych propozycji to tam właśnie możemy sie spotkać. Jeśli ktoś ma inny pomysł to śmiało ;)
Klakier

Post autor: Klakier »

Adamie, zawsze możemy spotkać się u mnie :D.
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

Jestem jak najbardziej ZA :). Jak na razie oprócz mnie i Kuby(thor) również Tomek (Tombos) jak i stas_h wyrazili chęć spotkania się. Poczekajmy na Ich wypowiedzi może uda nam się spotkać w większym gronie i postrzelać razem ;).
Miło było by się spotkać ponownie...
Awatar użytkownika
Tombos
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tombos »

Jak patrzę na mapę, to środek wypada gdzieś koło Mysłowic. Wiem, że w Siemianowicach jest strzelnica. Mi osobiście Zabrze by pasowało. Słyszałem też o strzelnicy w Bielsku, ale nie byłem.
Michał pisze:zawsze możemy spotkać się u mnie .
To Rokitno jest troszkę na uboczu :( . Najlepszym pomysłem wydaje się być strzelnica w Zabrzu. Powiedz Adamie tylko kiedy.
odi profanum vulgus et arceo
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

No to może przyszły weekend. W ten już raczej nic się nie uda załatwić. Jak wiadomo jednak w Zabrzu przy tej pogodzie będzie masa ludzi :/. Z jednej strony fajnie ale z drugiej trochę ciasno.
Mamy cały tydzień do przedyskutowania tematu.
Co do dokładnego terminu - Sobota czy niedziela?
Awatar użytkownika
gugl
Posty: 11
Rejestracja: 29 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: gugl »

Nareszcie coś się ruszyło, ja jak najbardziej...Pasują mi Mysłowice, a nawet bardziej Zabrze... :D
HATSAN 70s
stas_h
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2007, 0:30
Lokalizacja: Sląskie

Post autor: stas_h »

Witam, Panowie (koledzy) jak dla mnie to Rokitno Szlacheckie jest troszeczkę za daleko. Proponuję strzelnicę w Makoszowych, a nawiasem mówiąc ciekawy jestem tej strzelnicy w Zabrzu, czy mógłby ktoś z was opisać co to za miejsce i w jakie dni tam się spotykają wiatrówkowicze.Obok mnie w miejscowości Solarnia jest fajna strzelnica 50 m, i moglibyśmy się też na niej spotykać .Co o tym sądzicie.Wracając do makoszowy to wydaje mi się że mielibyśmy podobną odległość do pokonania, chociaż nie ukrywam że gdyby się okazało że Solarnia wam pasuje to pasowało by mi to jeszcze bardziej.Więc czekam na kolegów opinie.
Awatar użytkownika
Tombos
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tombos »

To może spotkajmy się w Zabrzu. Pokaż Adam gdzie to się dokłądnie znajduje, ile kosztuje itd. Mi osobiście bardziej pasuje sobota, niedziela to raczej rodzinny dzień.
odi profanum vulgus et arceo
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

stas_h, zdaje się, że mówimy o tej samej strzelnicy ;).

Tombos, Na iwebie jest dokładny opis jak dojechać. Przyznam się szczerze, że lepiej nie umiem tego opisać :/ bo zostałem tam podwieziony :).
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=552445
Poprzednio gdy tam byłem nikt nie pobierał opłat wiec chyba wstęp jest za free :D
Klakier

Post autor: Klakier »

Dojaz na strzelnice jest świetny, tylko w przyszły weekend nie będę sie mógł z wami spotkać. Ale w okolicach świąt może, może, o ile wam będzie pasowało.
Awatar użytkownika
gugl
Posty: 11
Rejestracja: 29 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: gugl »

No to jak będzie? 15.03? Albo może lepiej po świętach?
HATSAN 70s
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

Pogoda jaka jest każdy widzi. Nie wiem czy dam radę dojechać ale jeśli bym dał to chciałbym wiedzieć czy faktycznie ktoś zamierza sie tam pojawić i ew. o której godzinie?
Awatar użytkownika
Tombos
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tombos »

Ja jeszcze nie jestem pewny na 100%. Jeżeli będzie ładna pogoda to chociaż na godzinkę postaram się wyrwać. Od której będziecie, jeśli będziecie ??
odi profanum vulgus et arceo
beetlejuice

Post autor: beetlejuice »

Chciałem się dzisiaj wybrać do Zabrza ale siła wyższa przeszkodziła :/ ,był ktoś z was?
Nico
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2007, 8:45

Witam

Post autor: Nico »

Forum obserwuję-czytam od chyba roku.Mieszkam w Siemianowicach ok.500m od strzelnicy.
Na strzelnicy nie byłem ,ale mam fajne tereny gdzie czasami strzelam.Chodzi o hałdy w okolicach Interkomisu ,są tam miejsca gdzie można bezpiecznie postrzelać nawet na ok 100m osłonięte z trzech stron wałami ziemi o wysokości ok 5 od 10m.Super sprawa na małe strzelanka terenowe.Po świętach postaram się zrobić fotki .
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
ODPOWIEDZ