Obrazek

Grupa Śląska - początek

Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Do Opola mam tylko 70km. Można by zoorganizować coś ciekawego :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Post autor: mongo »

jeszcze jedna propozycja miejsca do strzelania w Kato: 500m od dworca w brynowie w kierunku autostrady na gliwice.
kilkaset metrów starej, opuszczonej, wojskowej strzelnicy. do tego inne atrakcje.
jest to spory obiekt (były poligon wp), obecnie opanowany przez fanów asg, więc trzeba na nich uważać.
jest tam kilka 50m torów otoczonych wysokimi walami - dla nas jak znalazł.
jutro idę tam postrzelać. zrobię kilka fotek.
postaram się dogadać z organizatorem strzelanek na plastikowe kulki - myślę, że dojdziemy do porozumienia i dzieciaki będą trzymały się z dala od mego toru.
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
multimati
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2011, 20:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: multimati »

Cześć koledzy dzieje się tu w slaskim wątku coś?:)
za niedługo bede miał już karabinek może jakieś wspólne strzelanko hmmm......?
Awatar użytkownika
stan
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2012, 19:51
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: stan »

Jak coś by się działo w okolicy Wodzisław Rybnik Racibórz jestech chętny postrzelać.
Awatar użytkownika
burczas
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2013, 15:04
Lokalizacja: Knurów

Post autor: burczas »

Odświeżę temat...
Czy w okolicach Gliwice - Rybnik . Odbywają się jakieś spotkania strzeleckie , czy idzie gdzieś postrzelać w zacnym towarzystwie ???
Awatar użytkownika
11master
Posty: 18
Rejestracja: 25 cze 2013, 8:42

Post autor: 11master »

Z tego co widzę to nie bardzo. Trzeba się samemu zintegrować. Może się zabierzemy we 3 i kopniemy do Zabrza na strzelanko.
Hatsan80->Hatsan80+alchemia mod->Hatsan80+alchemia mod+PP3-12x42AO->Hatsan80+alchemia mod+DOC3x9
Awatar użytkownika
burczas
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2013, 15:04
Lokalizacja: Knurów

Post autor: burczas »

Podobno na Makoszowach jakaś ekipa sie systematycznie spotyka.
Hatsan/R..99 SAS QT *Alchemik* kandar3x9-40.Chwilowo, z braku lepszego zajęcia, zarabiam na życie.
morcin
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, 21:43
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: morcin »

Witam, wie może ktoś kiedy zbiera sie jakaś ekipa na strzelnicy w Zabrzu-Makoszowy, z którą można by było postrzelać??
benekpe
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2011, 18:00

Post autor: benekpe »

Witam. Mam na imię Bernard, mieszkam w Zabrzu.
Jestem zainteresowany jakimś wspólnym strzelaniem. Do Makoszów mam rzut beretem. Chętnie bym się z Wami spotkał, postrzelał.
Na co dzień dzielę kilka pasji. Największa to motocykl, śmigam na Bandziorze 600N. Jak czas pozwoli trochę wędkuję, fotografuję.
Przez kilka ostatnich lat miałem Slavię 634, HW 40. Musiałem je sprzedać, ale coś mnie znowu ciągnie do tego świetnego karabinka. Poza tym przez kilka lat latałem po polach i lasach z wykrywką - Fisher F2. Jak widać wszystkie pasje mają wspólny mianownik - można je ze sobą pogodzić. Do kufra motocykla wkładałem kuferek z HW40, lustrzankę Nikona i mały teleskopowy spining. Jechałem gdzie mnie oczy poniosły. Zatrzymywałem się gdzieś po drodze, by zrobić kilka fajnych fotek, złapać jakiegoś sandacza, albo postrzelać do szyszek z HW40.
Napiszcie coś więcej o spotkaniach na Makoszowach, chętnie bym z Wami postrzelał, a tymczasem śledzę aukcje by wyrwać jakiś fajny sprzęt.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto 26 Lis, 2013 13:02 ]
Właśnie zamówiłem na akhobby.pl HW30S z tuningiem Hogana. Więc można powiedzieć, że jestem już przygotowany na wspólne strzelanie.
Awatar użytkownika
szymbor
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2013, 13:34
Lokalizacja: Jastrzębie-zdrój

Post autor: szymbor »

No super , a może znajdą się chętni z Jastrzębia Zdroju do wspólnego strzelania ?
mariusz_w4
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2013, 18:37
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mariusz_w4 »

Witam
a tu coś się jeszcze dzieje czy wszystko umarło ???
Slavia 618 -1968 r.
Hatsan 80 Tun.
Hatsan 90 QT
Thor77
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2016, 12:02

Re: Grupa Śląska - początek

Post autor: Thor77 »

Ktoś z Zabrza lub okolic by sobie może postrzelał ? :)
Ja chętny.
Awatar użytkownika
Foresto93
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Grupa Śląska - początek

Post autor: Foresto93 »

Witam :) Chciałbym się dowiedzieć, czy są tu jakieś Osoby z Tarnowskich Gór?
Lepiej późno, niż wcale :king:
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Re: Grupa Śląska - początek

Post autor: mironTG »

To może i mnie wreszcie wywieje z domu na jakieś strzelanko. Mamy tu kilku strzelców ale..... no właśnie ale. Nie ma zbytnio gdzie strzelać na miejscu. Ja jestem w tej dobrej sytuacji że mam dwie linie 50m i 100m od domu stare torowisko kolejowe, tyle że rusza adaptacja torowiska na trasę rowerową. Chwała im i za to wreszcie coś się dzieje :up:
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Grupa Śląska - początek

Post autor: andrzej__ »

Witam. Jeśli chodzi o Katowice, to widzę że ni widu ni słychu.
Póki co mieszkam w centrum Katowic i w każdą sobotę i niedzielę strzelam na muchowcu w parku.
Wczoraj nabyłem info ze w tym parku bądź tuż koło niego, też któś
strzela ino nie wiem gdzie. Nie wpadliśmy widocznie na siebie.
Jeśli ten któś to czyta to niech się odezwie. Jutro... ups dziś, od 11:30 do 15:00 będę na posterunku i jakby co, to zapraszam na zapoznanie, integrację, strzelanko.
No chyba że ten któś 😁 ma lepszą miejscówkę od mojej, to wtedy ...i tu podaje numera fona 579 734 970.
Nie mam auta śmigam busem, i od centrum na skrzyżowaniu przed kortami wysiadam, kręcę w prawo i jakieś 70m od skrzyżowania jest asfaltowany placyk i całe 80 metrów długości do dyspozycji. Nikt się nie sądzi, nie czepia i nie bluzgać. W miarę bezpiecznie.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
ODPOWIEDZ