Obrazek

Grupa Śląska - początek

Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Ooo,ktoś wspomniał o Raciborzu?Jeśli gdzieś w okolicach racka będzie strzelanko to pewnie sie stawie :D
Awatar użytkownika
jacekmlynarczyk
Posty: 44
Rejestracja: 25 mar 2008, 23:25
Lokalizacja: BYTOM

Post autor: jacekmlynarczyk »

witam wszystkich
jestem z bytomia i nowy na forum ale jak coś to i mnie prosze brać pod uwage na jakieś strzelanka zawsze chętny jeśli chodzi o soboty a niedziele to do uzgodnienia :)
.
mig290
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2009, 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mig290 »

witam jak to w Tychach niema dobrego miejsca?no możne Tychy nie ale w Bieruniu masz strzelnice Bieruń Nowy za boiskiem i w Bieruniu starym obok Łysiny masz starom strzelnice zapomniana przez świat (jak trenowałem tam mieliśmy treningi z kbks)
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

A dzięki za cynk. Jak pogoda dopisze to się tam wybiorę i obejrzę co i jak.
Co prawda aktualnie jestem nie uzbrojony ale może już niedługo ;)
Pozdrawiam
mig290
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2009, 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mig290 »

ok już dawno tam nie bylem ale w razie czego służę pomocą jak potrzebujesz pisz na skype mig 2904 to ja podzwonie popytam i ci powiem :) :)
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

W Cz-wie jest sporo strzelających, tylko nie pamiętam gdzie oni sie spotykają. W każdym razie regularnie.
mig290
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2009, 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mig290 »

no tak...tylko zobacz w powitalni..ale to się niedługo zmieni.tylko jeszcze muszę poświecić więcej słodkich slow zonie
danio
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2009, 20:19

Post autor: danio »

Witam wszystkich

jestem nowy i zielony są jakieś osoby grupy z dąbrowy górniczej żeby postrzelać ewentualnie doradzić w zakupie
Awatar użytkownika
tyshek
Posty: 54
Rejestracja: 07 sie 2009, 6:28
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: tyshek »

Anokhi pisze:Ogólnie w Tychach nikt jeszcze nie znalazł dobrego miejsca a wiem, że mamy tu kilku strzelców...
Pozwolę sobie odświeżyć temat no i witam kolegę Anokhi :) miałem okazję Cię poznać dawno temu,przyjechałeś z Daarioo na Makoszowy (Zabrze) Powiem tak-w samych Tychach nie ma i niestety raczej w najbliższych latach nie będzie strzelnicy :/ swoja drogą co za miasto? na kościoły i boiska to jest :D natomiast znaleźliśmy fajne miejsce tuż obok,dokładnie w nie dalekim Mikołowie,jest to była jednostka wojskowa.Mamy to miejsce dzięki naszemu koledze (Mondus) który znalazł kontakt z kolesiem z Tychów który urządza tam paintballa.W sumie nie jesteśmy tam sami,są jeszcze chłopaki od ASG,ale udało się nam zorganizować taka fajna małą strzelnicę na terenie tej byłej już jednostki rakietowej w Bujakowie dokładnie :) Nawet 15 sierpnia robimy tam zawody wraz z Huterami z Zabrza.Więcej na ten temat na iwebie.

Dokładne dane o miejscu spotkań w Bujakowie Tyskiej Grupy Strzeleckiej można znaleźć na naszej stronce http://www.net.tychy.pl/index.php i tu http://www.net.tychy.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 także zapraszamy! bo strzelców w Tychach jak na lekarstwo :maruda:

Miejsce ogólnie jest bardzo fajne :) cały teren jest ogrodzony,prawie 40 h,aby tam wejść trzeba mieć klucz,brama jest cały czas zamknięta,ale to bardzo dobrze bo nikt postronny się tam nie kręci,dochodzi to tego sprawa bezpieczeństwa,bardzo ważna! Jak pisałem wcześniej nie jesteśmy ta tym terenie sami,są chłopaki od ASG i co jakiś czas urządzane są tam gry-paintball.Nasza strzelnica jest usytuowana w bezpiecznym miejscu na samej górze,jest ogrodzona i opisana,sa ławki i miejsce na grilla,bardzo fajne miejsce.Kilka fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wcześniej juz tam odbywały się tam mini-zawody Hunetrów link http://seat97.fotosik.pl/albumy/641794.html

[ Dodano: Pią 07 Sie, 2009 13:54 ]
mig290 pisze:witam jak to w Tychach niema dobrego miejsca?no możne Tychy nie ale w Bieruniu masz strzelnice Bieruń Nowy za boiskiem
Hmm :D strzelnica jest płatna,czynna w jakiś tam godzinach,nie rzadko trzeba się umawiać z właścicielem na konkretną godzinę.Przerabialiśmy ten temat,wyszła lipa dlatego szukaliśmy dalej i znaleźliśmy :D
GKS Tychy brązowym medalistą PLH!
gward
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2010, 14:53

Czy ktoś jeszcze strzela na Górnym Śląsku?????

Post autor: gward »

Witam ,Mieszkam w Katowicach i interesuje mnie, czy grupa Śląska jeszcze istnieje. jeśli nie, to proponuję ja re- lub aktywować. Może młodzi adepci ale i starsi którym nie "pasuje" samemu z wiatrówką wędrować w poszukiwaniu odpowiednich miejsc do strzelanki mieliby ochotę spotkać się w gronie podobnie zakręconych, celem wspólnej zabawy? Przemyślcie ten pomysł i odezwijcie się. Do wiosny juz niedaleko a i w zimowych warunkach warto przewietrzyc lufy.
Klakier

Post autor: Klakier »

Trochę nas rozwiało ale ktos jeszcze został ;) Spotkać zawsze się można :)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Chętnie się dołączę ;)
Tychy gościły mnie przez 20 lat, więc w pewnym sensie czuję się Górnoślązakiem 8)

Piszę się na każde strzelanko ... :king:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Re: Czy ktoś jeszcze strzela na Górnym Śląsku?????

Post autor: mongo »

gward pisze:...Mieszkam w Katowicach...
ja również.
na raciborskiej, za torami jest stara, opuszczona sportowa strzelnica. z trzech stron wysokie wały więc myślę, że to dobre miejsce.
wybieram się tam (muszę wyzerować szkło), więc jak ktoś ma ochotę na wspólne strzelanie - piszcie.
EDYTA:
szukałem mych postów sprzed kilku lat. pisałem wtedy na iwebie. chciałem sie spotkać na tej strzelnicy ale jakoś dałem ciała. czekał na mnie jeden userów. nie zjawiłem się. dziś jego nick mi coś podpowiedział - to mój kumpel z forum rowerowego, na którym obecnie piszę! kurde ale ten świat jest mały...
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
lukasjaro
Posty: 17
Rejestracja: 03 sty 2007, 21:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: lukasjaro »

Witam wszystkich a może jest ktoś z Opolszczyzny??? Może warto by było aktywować grupę opolską. Piszę tu bo chyba najbliżej jest grupa śląska. Pozdrawiam.
.:Już wybrałem H90S:.
stas_h
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2007, 0:30
Lokalizacja: Sląskie

Post autor: stas_h »

Witam, po długiej nieobecności, zapraszam na strzelnicę do miejscowości Solarnia obok Dziergowic woj. Opolskie.
ODPOWIEDZ