Obrazek

Majstra trza

Warszawa i okolice !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Majstra trza

Post autor: debowy »

Jak wiadomo HW90K fabrycznie nie posiada przyżądów celowniczych otwartych. Nie znaczy to jednak, że nie może posiadać zamkniętych... Tak więc szukam kogoś, kto może wykonać w Warszawie szyne 11 mm na nakładce tulejowej robiącej za atrapę tłumika w tym modelu. Mógłbym założyć wtedy muszkę tunelową i diopter np. od Cezety... :)

PS: znacie może w stolicy rusznikarza, który wydaje zaświadczenia o energii wystrzeliwanego śrutu przez wiatrówkę? Wiem że to żaden dokument, ale zawsze lepiej wygląda jakby jakiś policmajster chciał kontrolować. A żadnych papierów poza rachunkiem i instrukcją nie posiadam...
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Maciek - co ty kombinujesz :?:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Maciek, najbardziej znany zakład rusznikarski w W-wie jest na ul. Dolnej (mam gdzieś wizytówkę-mogę poszukac...). Pozdrawiam,Piotr.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

No muszę coś kombinować. Muszę coś przerobić, bo inaczej byłbym chory... Tak już mi jakoś zostało po Hatsanie. :D I denerwuje mnie, że bez pompki nie otworzę mojej zabawki. :hm: Ale już niedługo 8) A jeśli padnie mi lupka, zalożę szybciorem muchę na szynę na lufie i diopter na szynę na korpusie i mogę strzelać dalej :) Inaczej mogłoby ucierpieć Twoje Gamo :lol: Poza tym ile można patrzeć w lunetę. Przyda się odmiana.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Jest (był) też rusznikarz na tyłach Nowego Światu - wejście na podwórko od Nowego Światu 35 albo od Kubusia Puchatka
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Kierując się radą z piaskownicy, byłem u Tokarza-Frezera na Woli. Zapukałem, wszedłem i od razu zacząłem się zastanawiać jak wyjść. Wśród ogólnego rozgardiaszu i masy sprzętu, który przeraziłby każdego BHPowca, wyłonił się właściciel zakładu, prezentując dość charakterystyczne objawy móżdżkowe (zaburzenia chodu, niezborność ruchów), dające się zaobserwować u każdego z nas od czasu do czasu :hihi:. Objawy nie były jeszcze wyrażone w takim stopniu, żeby nie zdołał wkopnąć pod stół bliżej nieokreślonej butelki, która z dźwięcznym brzęknięciem zniknęła w którejś z dziur w przegniłej podłodze. Już widziałem w myślach miny zespołu pogotowia, który zastanawia się skąd wziąć lód, aby schować Pana zepsutą rączkę. Instynktownie jednak czułem, że lufy nie da się później przyszyć z powrotem, więc zrezygnowałem z usługi. Z ciekawości jednak, zapytałem ile wykonanie 2-3 cm jaskółczego ogona może kosztować. Zebrawszy starannie myśli i zerknąwszy podejrzliwie, pan wyzionął: "pidzisiont". Trochę chyba dużo prawda?

Także hmm... Jeśli znacie jakiś... normalny zakład, byłbym wdzięczny. :)
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

hahaha no i zaskoczyłeś człowieka w sobotę w stanie relaksu wspomaganego chemicznie :lol:
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

To był wtorek około 14.00 :hm:
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Jadąc od strony Bemowa, Górczewską, trzeba skręcić w lewo, w Prymasa Tysiąclecia. Tam kawałek dalej, za salonem Nissana i tą śmieszną Harleyową knajpą jest jakiś zakład obróbki skrawaniem. Wygląda dość solidnie. Może tam ? Już kilkakrotnie planowałem do nich zajrzeć, ale albo mam nie po drodze, albo pora nieodpowiednia :/
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Dojazd do tego zakładu tak jak do Nissana i Harleya - zaraz za skrzyżowaniem w prawo i w lewo - dojazd równoległą drogą ( do Prymasa)- do końca !!
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
ODPOWIEDZ