Obrazek

Jesienne spotkania przy piwku

Warszawa i okolice !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Maćku, jak jest taka potrzeba, to mogę Ci pożyczyć moje "tabasco". Wytrzymało naprawdę dużo na moim Hatsanku, zarówno przed jak i po ucywilizowaniu karabinka i o dziwo (a wszyscy którym to mówię nie wierzą) ma już na koncie coś około 3,5 k pestek i nic nie wskazuje żeby mu coś zaszkodziło.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Dziękuję bardzo za propozycję, :) ale już nie trzeba- przyszło moje PP. Teraz tylko wypróbować... Może dziś - pogoda nie jest taka tragiczna. :hm:
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Fajna pogoda - dzisiaj trochę popykam na 30m :) Maciek,wypróbowałeś lupkę? Jeśli tak,to poproszę o trochę refleksji... Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Tak. Trochę moich laikowych spostrzeżeń. Hmmm... w porównaniu z RM ma grubszy krzyż, ale wydaje się, że szersze pole widzenia. Obraz mógłby być lepszy, ale jest ostry i da się dużo zobaczyć. Mam wrażenie, że antyrefleks jest tylko dla picu, bo słońce trochę przeszkadza (czego nie było w RM). Pokrętła są na monety. Póki co zero trzyma ale wystrzeliłem raptem pół paczki śrutu... :lol: Poza tym wstrzymam się z oceną przed wymianą sprężyny. Zamówiłem już u Alchemika, bo moja stara się wyboczyła i siadła do jakichś 5 J, w związku z czym o regulacji na dalszy dystans można było pomarzyć.

Mam 2 letnią gwarancję, która mnie uspokaja, ale nie tylko ona - lunetka wygląda solidnie.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

No 5 J - to już prawie FAC!!!!! Teraz jest najważniejszy moment: po naprawie wytrzyma,czy nie ;( A jeśli tak-to ile strzałów :?: Ja trochę dzisiaj popykałem,nawet z dobrymi wynikami. Szkoda,że z CO2 na 30m,bo mam w lesie strzelnicę o osi 150m :bobas:

[ Dodano: Sro 03 Gru, 2008 21:27 ]
Cisza....Czy nikt już nie strzela :?: Karabiny śpią w szafach i na ścianach? Panowie-koniec sezonu,pora się przezbroic w coś nowego; a przynajmniej pokombinowac :D
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Gdzie koniec? Ja z moim FACem to na 10 m w mieszkaniu jak znalazl.

A ostatnio dokupilem jako puszkomorderce Colta 1911 Umarexa tego w pelni z metalu. Gosc sprzedawal za 250, bo kupil 4 szt na impreze firmowa kiedys a potem przelezaly w magazynie 3 lata (co prawda GL, ale czy to ma znaczenie- i tak nie do tarcz)Grzechem bylo nie wziac, szczegolnie ze juz od jakiegos czasu sie slinilem na niego, ale cena nowego skutecznie odbierala apetyt.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Witam i pozdrawiam wszystkich po długiej przerwie :) Pisałem ostatnio o przezbrajaniu - no i jest: Daystate Merlyn S :cisza: Na razie szok,oraz brak butli/pompki i odpowiedniej optyki. Oddałem tylko kilka strzałów....Powiem tak: do tej pory nie wierzyłem w cuda :bobas: Ale chyba wszystko jest możliwe-oby strzelec był tak dobry,jak karabinek. Teraz duuuuużo kasy trzeba ;( Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Ooooo!! No to pogratulować i pozazdrościć wspaniałego nabytku!!

Dużo zadowolenia z nowej "fifajki" i samych dziesiąteczek na tarczach!
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

No to teraz jesteś Cortez klasy S. Pogratulować.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Merlyn

Post autor: Cortez »

Dziękuję wszystkim i zaraz po zakupie butli/pompki oraz lupki zapraszam na testy :D Wiele wyzwań przede mną i ściemy{żona...}. Ale jestem szczęśliwy i w ogóle :radocha: P.S. bez dodatkowego tłumika-strzał jest tak cichutki,że podczas próby zadałem sprzedającemu tylko jedno pytanie: to JUŻ :?: I wszystko idealnie w celu na ok. 30m bez strojenia lupki! Szok. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na strzelanko.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Za zaproszenie dziękujemy, zdradź tylko gdzie będziesz strzelał ?? :D Wprawdzie grono tawerniane nam się powiększyło, ale na przeczesanie całej Polski, albo chociaż mazowieckiego, może nie wystarczyć ;) :PP
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Witam, mieszkam pod W-wą niedaleko Jabłonny (Chotomów). Las,gdzie strzelam jest o 50m od mojego domu-prywatny,rodziny mojej żony,ale nawet na terenie Nadleśnictwa nie mam problemu. Na strzelanko możemy umówic się w dowolnym miejscu :D
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Cortez :!: Obyś nie żałował jak ci się tawerniane towarzystwo zwali do domu ;)
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

:lol: :lol: :lol: Nie byłem z Wami na browarze wtedy-więc może teraz będzie okazja :killer2: Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Cortez pamiętaj, że sam chciałeś :lol: To kiedy?
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
ODPOWIEDZ