Obrazek

Jesienne spotkania przy piwku

Warszawa i okolice !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Śnieg ?? Taaa, fajny jest, ale czemu ktoś dorzucił do niego w gratisie deszcz i temperaturę na plusie, przez co od razu robi się błoto... :(
Żywioły sprzysięgły się przeciw nam Panowie... :/
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Brother_of_Steel
Posty: 161
Rejestracja: 14 kwie 2008, 20:13
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post autor: Brother_of_Steel »

Myślę, że powinniśmy to spotkanie przełożyć z kilku powodów:

a)
debowy pisze:Niestety jakiś typek wyrósł z krzaków i podniósł raban, że nie wolno, że strzelnica jest bez atestu i w ogóle to teren prywatny spółdzielni "Wieża" i policja jest zaraz obok.

Ja tam strachliwy nie jestem i niebieskich się nie boję, ale jeśli trafi się na tępaków, to wiatrówki na pół roku oddajemy "dobrowolnie" na przechowanie na policję.

b)
Starszy_Pan pisze:Usiłuję coś załatwić przez znajomości - może sie uda. Nie chcę zapeszyć
Jeśli Ludomir faktycznie coś załatwia, to może lepiej poczekać na załatwienie i nie drażnić lwa, bo potem zawsze ktoś może sobie znaleźć argument na niekorzyść. Pamiętajcie o naszej narodowej mentalności.

c) Prognozy są mocno niezachęcające. I do tego jeszcze z rana pi*dzi. Wiem, wiem, to zima. Ale może lepiej za tydzień się spotkać o bardziej ludzkiej porze? np. koło 12:00?? Da to jeszcze dodatkowy bonus w postaci obecności Ludomira, który jest nieocenionym kompanem :)

Co myślicie???
ИЖ-61 w częściach...
Marzy mi się Байкал MP571K, lub MP572...
-------------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Czuję się jak dziecko, któremu ktoś ukradł cukierka :/ No, ale faktycznie pogoda nie wygląda najlepiej. Hmm... Miejmy w takim razie nadzieję, że będziemy mogli faktycznie tam kiedyś "legalnie" (w cudzysłowie bo uważam, że nie łamiemy prawa- co może być bezpieczniejszym miejsciem jak nieczynny tor strzelniczy) postrzelać. Cała nadzieja w Ludomirze.

PS: Będę pewnie w poniedziałek około 11 lub w środę o ludzkiej porze na Siekierkach. Ktoś chętny?
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Zgadzam się w całej rozciągłości :maruda: I pogoda do luftu i sytuacja nieznana. Poczekajmy.
Co do środy-to może będę w Warszawie; ludzka godz. mi odpowiada,bo już po korku... Dam cynk na PW. Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Ano, z ciężkim sercem, ale Piotr ma rację :/ same negatywy ma jutrzejsze "bębnowo". Niby pogoda ma być stabilna (-2 stopnie, wiatr 5 km/h i brak opadów) ale jak to jest z prognozami, to każdy chyba wie. A co do Siekierek - jak się dowiem co to "ludzka pora" to możliwe że będę chętny ;). BTW, pamiętajmy że przy obecnej aurze i porze roku, ciemno robi się już koło 17, nawet wcześniej...
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Co racja, to racja. Trzeba spotkanie przełożyć. Byle nie do wiosny ;(
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Myślałem o 12. I tak pewnie nam zmrozi tyłki zanim się zrobi ciemno.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Uprzejmie melduję, że jeszcze nic z dzielnicy nie wiem :nie:
W poniedziałek zadzwonię i delikatnie zapytam. Jak nie to spróbuję jeszcze jednego dojścia, ale to już naprawdę w sytuacji kryzysowej. Narazie bądźmy dobrej myśli :)
A ja zrobiłem dziś prawie 350 km na letnich Bridgestonach po całkiem zaśnieżonych drogach. Super jazda :!: tylko dla samobójców. A wieczorem na trasie Mogielnica - Grójec, po ciemaku, minąłem się łosiem albo jeleniem. Nie wiem dokładnie co to było, ale wyskoczyło z rowu, było duuuże i płowe. Minąłem to to na centymetry. Uff gorąco było :!: Te zwierzaki już zupełnie ogłupiały :!:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Współczuję jazdy :zdziwko: Ja jutro wyciągam z szopy zimówki. Najbardziej martwi mnie,czy przy tej temp. dam radę postrzelac z CO2 np. 30 powtarzalnych strzałów? Mój zestaw zimowy ( Cros Remington ) zaraz jedzie do Senia na roboty tuningowe. Ufam,że nie poznam potem mojego karabinka :D :cisza: Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Brother_of_Steel
Posty: 161
Rejestracja: 14 kwie 2008, 20:13
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post autor: Brother_of_Steel »

A ja będę strzelał z patyka ;) bo karabinek w rozbiórce...

Ale bardziej mi zależy na spotkaniu, niż strzelaniu. Mam nadzieję, że dacie zrobić parę strzałów.
ИЖ-61 w częściach...
Marzy mi się Байкал MP571K, lub MP572...
-------------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Jeśli się spotkamy,to chyba nie będziesz musiał strzelac z patyka :lol: :lol: :lol:

Sorry,nagła zmiana planów ;( Jutro mam spotkanie z klientem i głupio byłoby pójśc na strzelnicę w gajerku i pod krawatem.Zwłaszcza na śniegu :bobas: Wszystko jest do d....Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Nie będzie mnie jutro.......... ;( Moja lupka właśnie zrobiła #PING#.............. ;(

Obrazek Obrazek

Swoją drogą wytrzymała około 5000 strzałów, co jak na RM jest chyba dobrym wynikiem? Następne będzie PP... mają 2 lata gwarancji. :)

__________

Raport z autopsji:

Widać słaby punkt. tylna cześć mocowana jest do całości lunety tylko na około 15% średnicy tubusa...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Serdecznie współczuję :zdziwko: Ale PP to też chinina :zalamka: moje lupki sygnowane przez Crosmana wytrzymały 150 i po wymianie gwarancyjnej 15 strzałów z Remingtona.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Ale ludzie sobie chwalą. Poza tym za mało ostatnio chałturzę, żeby mieć na coś lepszego. Uspokaja ta gwarancja, a stwierdziłem, że kupno lupki droższej niż sam karabinek, to trochę przesada...

Nie mogę się doczekać kiedy będzie ta lupka. Dziś poprawiłem spust (tak, jestem dumny, bo mam dwie lewe ręce) i chcę sprawdzić jak się sprawuje :)
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Bywa i tak,że czasami więcej zależy od lupki,niż od karabinka :lol: Też mam dylemat co posadzic na PCP,które już nie długo (mam nadzieję...) będzie. W tym przypadku nie chodzi już o wytrzymałośc,ale o jasny obraz i boczną paralaksę. Pozdrawiam i gratuluję poprawienia spustu.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
ODPOWIEDZ