Obrazek

Rzeszów - spotkania

Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Dębica i okolice !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adik
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 540
Rejestracja: 24 mar 2010, 11:05
Lokalizacja: Jeżowe(podkarpackie)

Rzeszów - spotkania

Post autor: Adik »

Jako że coraz więcej ludzi z podkarpacia zagląda na Tawernę proponuję żeby znaleźć jakąś miejscówkę do spotkań w okolicach Rzeszowa. Ludzie z np. z Sanoka mają daleko do Tarnobrzega i nie zawsze będą mogli przyjechać , tak samo np. ja mam daleko do Sanoka itd. Takim w miarę centralnym punktem podkarpacia do którego będziemy mieli dość blisko jest miasto wojewódzkie RZESZÓW.
Jeśli macie jakieś ciekawe miejscówki lub znajomości na jakiejś strzelnicy w Rzeszowie gdzie moglibyśmy się spotkać w parę , parenaście osób , to piszcie .
Pozdrowienia
Darek
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
dany
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 210
Rejestracja: 03 paź 2009, 21:36
Lokalizacja: sanok

Post autor: dany »

dobry pomysł , myślę że rzeszowiacy coś wylukają jakąś miejscówkę :) :)
Awatar użytkownika
Adik
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 540
Rejestracja: 24 mar 2010, 11:05
Lokalizacja: Jeżowe(podkarpackie)

Post autor: Adik »

No i co Rzeszowiacy ?? Śpicie ? Czy nie chcecie się spotykać ?
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
dany
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 210
Rejestracja: 03 paź 2009, 21:36
Lokalizacja: sanok

Post autor: dany »

no panie Matrix odezwał by się pan :D

Wawool to samo :cisza:

co niema u was miejscówek ??
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

Nagle im się zachciało :cisza:

Ale jak przyjdzie co do czego to czasu nie ma ;D
Do Sanoka byście przyjechali ;)
AA ProSport w orzeszku 8)
carpenter
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2011, 16:26
Lokalizacja: Kamień

Post autor: carpenter »

Oj rzeczywiście mały odzew, :/ a szkoda bo też bym się pisał na takie spotkanie (mam nadzieje że nie jedno).
A jak jechać do Sanoka, to już od razu na kilka dni coby może trochę Bieszczad zobaczyć przy okazji ;)
Awatar użytkownika
Majkel
Posty: 87
Rejestracja: 21 kwie 2011, 13:09
Lokalizacja: Ropczyce

Post autor: Majkel »

Rzeszowska strzelnica -> Jedyna to pneumatyczna KS LOK Kasztelan na Gołębia 10 w garażu, strzelnica pneumatyczne sportowa 10 m elektryka oświetlenie. Arek Stanisławki tym sie opiekuje mogę dać numer.

Ina strzelnica w RZ -> NIE MA! Jedyna na której palna broń idzie w ruch to gdzieś na północy chyba, ale jako, że wojsko dziś nikomu niepotrzebne, przenoszą do Niska jednostkę to i teren strzelnicy sprzedadzą pod bloki według mojej subiektywnej opinii.

Na Podkarpaciu chyba nie uświadczysz prywatnych strzelnic bo po co. Liga Obrony Kraju swietnie działa.
Łańcut - Przemyśl - Ropczyce - Mielec - Tbg - Stalowa Wola - Nowa Dęba - Krosno?już nie mam pojęcia.

No i strzelnice PZŁ jak w Borze

Mam dostęp i prywatne klucze do strzelnicy w Ropczycach, jak pisałem temat o Ropczycach to żaden się nie odezwie... ech
50 metrów, otwarta, 9metrowa skarpa, altana grillo-wędzarnia już, pawilon, materace, zadaszenie, jak cofną zakaz to i broń palna, kumple od ASG, możesz się tłuc i uja Ci ktoś powie.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

No to jak dany mnie do tablicy wywołał....
Z miejscówkami na otwartym terenie w Rzeszowie jest problem - to wada dużego miasta (jako tak naprawdę gdańszczanin powiem - umiarkowanie dużego :lol: ).
W ubiegłym roku kol. kolny próbował załatwić reaktywację dawnej strzelnicy przyszkolnej, ale władze oświatowe spanikowały. Ja też od 3 lat próbuje namówić włodarzy miasta na usypanie 3 wałów na jakimś nieużytku, ale pewnie dopiero jakieś masowe pisanie listów do prezydenta miasta by pomogło.
Kolega ArturB (niezrzeszony) znalazł rewelacyjną miejscówkę, można rzec wymarzoną i uzyskał zgodę właściciela na dowolne korzystanie, ale są dwa problemy - jeden, pewnie łatwiejszy - musi się zaakceptować naloty bandy maniaków (ale że wyjątkowo wyszedł mi AT dla niego, to strzelanie go wciągnęło i pewnie by uległ). Drugi - Artur ma firmę, która w weekendy akurat ma żniwa i jest wtedy zapracowany. Dlatego ja mimo zaproszeń z nim nie jeżdżę, bo akurat tylko w weekendy mam luz.
A z innej beczki - Tosiu, znany części grona z wizyt na strzelnicy w Tarnobrzegu myślał o strzeleckiej imprezie prospołecznej w gminie Krasne (tuż pod Rzeszowem, na Łańcut) - coś jak chłopaki w Tarnobrzego robili dla dzieciaków. Termin - wakacje.
Jakby co, to byliby jacyś chętni do udziału???

Majkel - oddaj się refleksji, może jest powód dla którego nikt się nie odzywa....
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

martiusx pisze: ale pewnie dopiero jakieś masowe pisanie listów do prezydenta miasta by pomogło
Rzucasz temat na tawernie i działamy. Jestem za i ze swojej strony zaangażuję się w ten projekt...
Myślę, że inni również.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Adik
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 540
Rejestracja: 24 mar 2010, 11:05
Lokalizacja: Jeżowe(podkarpackie)

Post autor: Adik »

martiusx pisze:
Majkel - oddaj się refleksji, może jest powód dla którego nikt się nie odzywa....
Ja osobiście niewiele się odzywam bo mi chodzi raczej o taką podręczną strzelnicę. Do Rzeszowa mam 40 km, a do Ropczyc jakieś 70 :/, więc zbyt często nie mógłbym wpadać niestety. Jest jeszcze strzelnica w Stalowej Woli ale nie mam tam nikogo znajomego , a po drugie jakoś nie widzę zbyt wielu osób ze Stalowej i okolic na forum, żeby można się było z nimi tam spotkać .
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
Awatar użytkownika
Majkel
Posty: 87
Rejestracja: 21 kwie 2011, 13:09
Lokalizacja: Ropczyce

Post autor: Majkel »

Stalowa?
LOKowska strzelnica..w porządku chłopaki... dbają o obiekt, można pogadać z nimi i nie tylko.
dany
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 210
Rejestracja: 03 paź 2009, 21:36
Lokalizacja: sanok

Post autor: dany »

haa a my mamy miejsca hee tylko z strzelającymi różnie :zdziwko:
Awatar użytkownika
Majkel
Posty: 87
Rejestracja: 21 kwie 2011, 13:09
Lokalizacja: Ropczyce

Post autor: Majkel »

dany, za ciula cie nie rozumiem co powiedziałeś :hm:
carpenter
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2011, 16:26
Lokalizacja: Kamień

Post autor: carpenter »

dany w zawoalowany sposób zaprasza do Sanoka ;)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Majkel pisze:Mam dostęp i prywatne klucze do strzelnicy w Ropczycach
Majkel pisze:jak cofną zakaz to i broń palna

Tak sie zastanawiam... jaki zakaz ? No ale Ty wiceprezes jesteś to wiesz lepiej :hm:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ