Obrazek

Terminarz Grand Prix 2008 - Mielec

Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Dębica i okolice !
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Trzebabyło chłopaki im tak zrobić:PP ale wątpię żeby to wiele dało :PP :PP hehe ale i tak jeden coś opadł, pomimo to pierwsze miejsca poszły w ręce klanu :lol: :lol: :lol:

A ja tam swoją formą normalnie prowadziłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :PP :PP :PP :PP :PP :PP hehehehehehe

Fajnie było ;) ;)
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Finał pokazał ,że 10 + 60 strzałów w 45 minut to nie przelewki :D . Dziękuję serdecznie Tomkowi za cierpliwość w stosunku do mojej podpitej osoby :chyleczola: . Chyba jednak nieźle się wstawiłem bo końcówkę jakoś tak wyrywkowo pamiętam 8) . Wojtek jak zwykle pobił nas okropnie ,ale co w tym dziwnego skoro wyniki z pistoletu kwalifikują go do klasy mistrzowskiej :spoko: .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Koval pisze:Finał pokazał ,że 10 + 60 strzałów w 45 minut to nie przelewki :D
Oj nie przelewki.Ja też dziękuję wszystkim za miłe spotkanie.Naprawdę warto było. :D

Gratulacje dla Wojtana.Jak zwykle pierwsze miejsce.
Ale następnym razem na pewno mu śruty pognieciemy. :hihi:
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Koval pisze:Dziękuję serdecznie Tomkowi za cierpliwość w stosunku do mojej podpitej osoby :chyleczola: . Chyba jednak nieźle się wstawiłem bo końcówkę jakoś tak wyrywkowo pamiętam 8)
Nie no Robert, daj spokój ;)
:lol: Robercik, to Ci przypomnę jak to było :lol: Odwożąc Wojtana pojechaliśmy do niego pomóc mu się rozładować. Poszedłeś z nim do środka, ja zostałem w samochodzie i nie gasząc silnika czekałem na Ciebie :D Czekam, czekam, silnik chodzi, czekam, wyłączyłem silnik, czekam, jedna fajka, druga fajka, dzwonie do Wojtka i mówie mu żeby Cie wygonił 8) Czekam, czekam, wychodzi Wojtek i mnie woła , wchodzę a tam w/w Panowie w najlepsze powykładali cały sprzęt Wojtka i deliberują :lol: :lol: :lol: :lol:
Aha, dodam, że to było tak coś po północy ;)
Kurde :!: A gdzie foty :?: :?: :?: Czyżby żona Wojtka mocno na łańcuch nadepnęła :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
tomaschek30 pisze:Czekam, czekam, silnik chodzi, czekam, wyłączyłem silnik, czekam, jedna fajka, druga fajka, dzwonie do Wojtka i mówie mu żeby Cie wygonił Czekam, czekam, wychodzi Wojtek i mnie woła , wchodzę a tam w/w Panowie w najlepsze powykładali cały sprzęt Wojtka i deliberują
Kurde to aż tak długo trwało :?: , Wojtku to w takim razie Ciebie też przepraszam :chyleczola: , jak widać nie dla mnie już wysokoprocentowe napitki :poddajesie: .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Koval pisze:jak widać nie dla mnie już wysokoprocentowe napitki :poddajesie: .
No co Ty, Wojtek nas wypuścić nie chciał z biura :lol:
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, 16:37 przez tomaschek, łącznie zmieniany 1 raz.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Ojoj widzę że się później działo ;) i to dużooooooo xD :lol: fajnie byłoby zostać z wami dłużej:)

Ja wystawiłbym jakieś fotki, gdybym je miał :PP :lol: hehe, postaram się je wyciągnąć od Basi^^ to je rzucę 8) no ale jak na razie czekam na Wojtka:)

Ekstra było ;) super że udało mi się tam przybyć dzięki Pawłowi i Basi :) Dzięki ;)
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Kilka zdjęć od Pawła (Pafika) :)
Paweł przeprasza za jakość - zdjęcia robione telefonem ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 238
Rejestracja: 23 cze 2006, 21:55
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wojtan »

Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Cytat z hej.mielec.pl :

"- Po zawodach przy skromnym poczęstunku wśród uczestników wywiązała się dyskusja na tematy oczywiście dotyczące strzelectwa, która trwała do późnych godzin nocnych w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Wielu uczestników opowiadało o swoich przeżyciach strzeleckich , których z zaciekawieniem wszyscy słuchali – wspomina Mirosław Klukz."

:lol: skromny to ten poczęstunek napewno nie był :lol:

Wojtuś, a wogóle to Ty mi tutaj fotki ze swojego aparatu dawaj :PP
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

tomaschek30 pisze: skromny to ten poczęstunek napewno nie był
Oj nie był!!! :D
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

A ja się podpiszę pod wami^^ stół normalnie się uginał pod ciężarem bogatego i rozmaitego żarła xD nic tylko jeść ;) ;) przeszło to moje najśmielsze oczekiwania :D
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
ODPOWIEDZ