Obrazek

Podkarpacie strzela - kącik spotkań !!!!

Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Dębica i okolice !
ODPOWIEDZ
Ziutas
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2007, 19:31
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Post autor: Ziutas »

No wlaśnie bo w niedziele(10 lutego) autobusami czy tam czym bedzie mi sie trudno dostac do tak malej miesciny, a co dopiero wrócic :P
Hatsan 70s +tuning+PP 6x40.
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Może być. Wszystko będzie zależało od pogody.
A co do lokalizacji to jadę cza snąc kilka fotek propozycjom do lokalizacji. :D
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Tak.Z mojej strony jest to aktualne.Już nie mogę się doczekać.
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Uwaga :!: 9 lutego (sobota) w Mielcu na strzelnicy EMKA odbędą się zawody strzeleckie :)

Ja postaram sie być (chociaż na drugi dzień mamy zamiar spotkać się też) :)
Tutaj stronka strzelnicy i galeria zdjęć http://www.strzelnicaemka.pl/galeria.html

Nie ma się czego bać, zwłaszcza, że w zeszłym roku zakwalifikowali mnie do "średniozaawansowanych" a strzelec ze mnie żaden :P

Aby wystartować wystarczy tylko wpłacić wpisowe. Nie wiem ile to będzie wynosiło, w zeszłym roku było to 5 zł od konkurencji (karabin + pistolet = 10zł ;) ). W tym roku mają się trochę zmienić zasady, jak Wojtan poda mi więcej szczegółów to Was poinformuję :!:

Strzelamy oczywiście z karabinków dostępnych na strzelnicy czyli CZ200 (PCP ;) ) oraz pistolety Twinmaster (także PCP ;) )
Strzelnica ma 10 m :D

Pozdrawiam
Tomek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

A ja byłem sobie pojeździłem trochę po okolicy i poszukiwałem miejsc na spotkanie. Wystawiam kilka fotek. Z których będziemy chcieli tak przymiarkowo wybrać coś żebym wiedział co załatwiać.

To jest moja strzelnica na której ja zwykle pykam, znajduje się zaraz koło mojego domu a odległość jest w okolicach 25m Super dojazd :lol:
Obrazek

A to jest miejsce wzdłuż pola mojej cioci (gdybym załatwił jej zgodę to tak jakbym załatwił zgodę wójta bo jest jej synem :D ) odległość ok 50m dobry dojazd
Obrazek

To jest fajne poletko z skarpą na końcu pozycja strzelecka mogłaby znajdować się w lesie ono nie jestem pewien ale chyba należy do tej samej cioci :D odległość ok 50m, dobry dojazd
Obrazek

To miejsce jest w lasku należącym chyba do mojego dobrego sąsiada ale tu o zgodę nie trzeba było by się pytać bo są tam organizowane ogniska odległość ok 20m dojazd średni/dobry
Obrazek

A to zdjątko jest od drugiej strony tego poprzedniego właściciel ten sam.
Obrazek

Znam jeszcze kilka fajnych miejsc ale było mi tam ciężko dojechać Skuterkiem więc nie mam fotek, ogólnie te miejsca są odludnione szczególnie w niedziele. Żakdko ktoś tam chodzi.

Mówcie które wam się podoba
Ostatnio zmieniony 01 lut 2008, 12:51 przez kult, łącznie zmieniany 2 razy.
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Mateusz, dobra robota :) :!:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Myślę,że każde miejsce jest super. :)
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Tomek dzięki :D

Robert wiem że każde miejsce jest dobre byle było gdzie strzelać ale muszę wiedzieć przymiarkowo które miejsce miałbym próbować załatwiać no i powoli może coś w tym miejscu przygotować np. miejsce na ognisko :D. Chyba że nie macie żadnych zastrzeżeń do żadnego miejsca to postrzelamy na tym które najłatwiej uda mi się załatwić (dostać pozwolenie od właściciela). Bo ja rolnikiem nie jestem i nie mam zbyt dużo pola :/.
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

kult pisze:Chyba że nie macie żadnych zastrzeżeń do żadnego miejsca to postrzelamy na tym które najłatwiej uda mi się załatwić
Mateusz, myślę, że takie rozwiązanie będzie najlepsze ;)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Jak tak chcecie to będę się starał zdobyć najpierw pozwolenie na to miejsce ze skarpą zdjęcie nr.3. Mi się wydaje najsympatyczniejsze.
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Spróbuj właśnie Mateusz to ze skarpą załatwić.A jak nie wypali to które się da.Będziesz u nas w Mielcu na turnieju?(9 luty) :)
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 238
Rejestracja: 23 cze 2006, 21:55
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wojtan »

Kilka szczegółów odnośnie mieleckich zawodów: startowe w tym roku będzie wynosiło po 7 zł od konkurencji, w każdej konkurencji strzały próbne i 20 ocenianych w czasie 20 min.

W przeciwieństwie do zeszłorocznej edycji, gdzie comiesięczne zawody były tylko sumą punktów do klasyfikacji końcowej - teraz za każdym razem pierwsze miejsca będą nagradzane pucharami.

W finale spotka się czołówka i będzie walczyć "do upadłego" ( żarcik ) - a mianowicie: 45 minut, w których będzie można oddać nielimitowaną liczbę strzałów próbnych, oraz - uwaga - 60 strzałów ocenianych. Nie będzie lekko...... :zdziwko:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

W Mielcu stawię się na 100% :D Możliwe, że przyjadą ze mną Surveyor oraz Koval :D
Kto może niech przyjedzie, będzie silna ekipa Tawerny :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Co do Mielca chętnie bym się zjawił tylko na następny dzień planujemy te spotkanie i wątpie żeby była dość dobra pogoda abym mógł tam przyjechać na skuterze :/.
A na ojca nie mam co liczyć jeśli o to chodzi :/ .
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Musimy być całą ekipą. :)

[ Dodano: Nie 03 Lut, 2008 10:00 ]
Oj taka pogoda by się przydała za tydzień.To byśmy trochę postrzelali. :D
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
ODPOWIEDZ