Obrazek

Kawalerka we Wrocławiu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cygan
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2008, 8:51
Lokalizacja: Wrocław

Kawalerka we Wrocławiu

Post autor: Cygan »

Z przyczyn ode mnie nie zależnych muszę (właściwie to musimy bo razem z Karoliną) do końca tego roku wyprowadzić się z mieszkania, które aktualnie wynajmujemy. W związku z tym poszukuję kawalerki do wynajęcia w rozsądnej cenie, tzn. do 1300 zł ze wszystkim. Czyli razem z czynszem i opłatami. Na droższe po prostu nas nie stać. Może ktoś z was sam ma do wynajęcia lub ktoś z waszych znajomych...
rozbrojony:(
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Sytuacja na obecnym rynku jest tragiczna. Przez wakacje ceny poszły ostro w górę. Dodam że kisimy się w 5-kę na kawalerce bo brat nie mógł nic znaleźć... z niecierpliwością czekam aż on wyprowadzi się (miał to zrobić w połowie października) no ale cóż przynajmniej jest śmiesznie i tanio :P Życzę powodzenia w szukaniu i cierpliwości. Dodam że w moim bloku taka kawalerka jak ja mam kosztuje 1300 bez opłat...
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Cygan
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2008, 8:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cygan »

Dokładnie, sytuacja jest tragiczna :/ . A jeśli jest coś w normalnej cenie to jest walka o ogień. Kto pierwszy ten lepszy. A ja codziennie udupiony na 8 godzin w robocie. Lipa pany, lipa...
rozbrojony:(
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Może zamieść ogłoszenie w gazecie podobno czasem skutkuje...Ja mam kawalerkę po znajomości i szczerze powiem jest sporo osób które wypytują o te kawalerkę. A od nowego roku pewnie będzie wysiedlenie i trzeba będzie sobie znaleść jakiś przytulny garaż za 350zł...
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Cygan
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2008, 8:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cygan »

MAM :) !!!! Znalazłem. Tak jak chciałem. I okolica spokojna.... ul. Gliniana to od stycznnia mój nowy dom :D
rozbrojony:(
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:) No fajnie! (Będziesz miał bliżej pod Gądowiankę) :hihi:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ