Obrazek

Zakup śrutu grupowy

andropow
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Poszukuje taniego śrutu, ma ktoś może KTK, tak z 5 opakowań w dobrej cenie?
Moze ktos również chce śrut na przemiał to grupowo bysmy z allegro zamówili.

Z tanich alternatyw (a zaczynają się grilowania, więc zużywają się wiadra śrutu):
czeski diabolo standard 9zł - zielony sklep, ale podobno lepiej z procy strzelac
crosman ponted 1250 sztuk za 29zł w miltariach :/ - gdyby nie sklep to cena w miare ok 11,6zł / 500
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Odkopuję bo nie ma sensu nowego tematu tworzyć. Będę robił drobne zakupy u tego sprzedawcy z alledrogo. Ma on w ofercie śruty firm JSB, KTK, H&N i innych. Do tego tarcze, różne inne śmieci. Sprzedawcy nie znam, ale powinno być wszystko ok. Zamówienie bym chciał złożyć jutro, albo pojutrze.

Ceny poszczególnych pozycji widoczne na aukcjach. Jak jest coś bardziej chodliwego (np śrut) to mogę założyć z własnej kieszeni. Jeśli czegoś potrzebujecie to piszcie dokładnie co dorzucić do koszyka (dokładne dane, link do aukcji itp). Koszt wysyłki będzie podzielony proporcjonalnie (pewnie wyjdzie 1-2zł albo piwo). Zakupy będzie można odebrać na dniach osobiście we Wro (albo przy okazji na "pustyni"). Ważne, aby nie zalegało u mnie zbyt długo...

Piszcie, czego trzeba :)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Do dupy.
Pisz do Jorgusia albo Filusa - załatwią Ci takie JSB że JCNP.. (Ja Cie Nie Pier..e ..) ;)
Ja się zaopatrzyłem u Byworda w śrut KTK i nie było problemów.. ale w prawdziwy śrut to sie jednak u Jorgusia zaopatruję i lata że aż się zam dziwię.. i somsiedzi na plinkierni.. ;)
Byword ma dostęp do śrutu "po prostu".. a jorguś czy filus "po.. znajomości" .. :D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Hmmm... Tutaj chodzi o cenę, czy jakość? teoretycznie jak dany typ od konkretnego producenta to powinno być to samo (chyba, że podrabiają go)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

MetalSlug pisze:Hmmm... Tutaj chodzi o cenę, czy jakość? teoretycznie jak dany typ od konkretnego producenta to powinno być to samo (chyba, że podrabiają go)
Nie do końca..
Czasem "Niektórzy" mają "dojście"i mogą załatwić "Souvenira" w puszkach po exactie.. a to .. lata.. ;)
Ale to tylko taki przykład.. :)

Ale jeśli chodzi o tych dwóch mi znanych, to oni akurat maja dojścia i dadzą radę coś wymodzić żeby "latało" .. sami próbują, testują i strzelają..
I wiem że to robią.. a "Byword".. wiem że sprzedaje, ale czy też strzela?.. :hm:
No.. nie wiem, nie znam go ani osobiście , ani z żadnego forum.. a mimut do tej pory zbiera siekacze po podłodze jak postrzela z tego co mu Jorguś załatwił..
Ja tez mam śrut od Jorgusia, ale siekacze mi nie wypadają bo mam mostek.. :)
:D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Komorniczek111
Posty: 80
Rejestracja: 05 paź 2014, 16:01
Lokalizacja: Wolin

Post autor: Komorniczek111 »

Część chłopaki.
Piotrek daj dokładny namiar na twojego sprzedawcę chętnie bym nabył exacta 4.52 0.640 g do mojej wichury ;-)
ODPOWIEDZ