Obrazek

Miejsca do bezpiecznego postrzelania we Wrocławiu.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jakomo
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2010, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jakomo »

Lasek Osobowicki (poniemiecka strzelnica) to fajne miejsce właśnie wczoraj z kumplem strzelaliśmy. Potrzeba tam jakiejś kosy bo strasznie wszystko zarosło ale da się pobawić oczywiście złapałem kleszcza :nie: i komary tną więc warto by jakiś odstraszacz zabrać.
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

Witam,
ja znalazłem dosyć dobre (i w miarę bezpieczne) miejsce żeby sobie postrzelać. Już wyjaśniam, jest to teren byłego bomboskładu we Wrocławiu przy ulicy Strachowickiej. Co prawda jest to teren w pobliżu działek, ale jest ogrodzony (tylko z jednej strony da się wejść) ,wał ziemny służy jako kulochwyt, jest też kilka budynków w których można się schować w razie deszczu. Dokładnie top widać na mapce, na której wszystko zaznaczyłem.
ten zielony prostokąt to miejsce gdzie można zaparkować
[img][img]http://images49.fotosik.pl/302/965c47082fa4ea46m.jpg[/img][/img]
Pytać jak coś nie jasne, w miarę możliwości odpowiem.
pozdrawiam

PS
Nie wiem czy to dobry temat, jeżeli nie to proszę go przenieść tam gdzie trzeba.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 14:54 przez strazak998, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Pokaż no tego linka bo go nie widać :)
Każde miejsce jest warte uwagi i przedyskutowania
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

Już dodałem, był malutki problem z wgraniem,ale się udało :) To jest miniaturka, wystarczy ją kliknąć i się powiekszy
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Chmmm ciekawe ciekawe nie powiem... warta uwai jest jeszcze miejscówka na NE 500m od tej lokalizacji.Dzisiaj pojade i zlustruje ;)
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Bylim obaczylim. Topograficznie teren ciekawy natomiast jest problem. Teren wojskowy, przygotowany do przetargu. :( Szukamy dalej
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

hmmm, ale ten co ja podałem, czy ten drugi?
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Dokładnie ten sam :) Świeżo wbetonowane słupy w "bramie" oraz wysprzątane pomieszczenia wskazują o aktywności wojska na tym terenie :)
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

materatz pisze:Dokładnie ten sam :) Świeżo wbetonowane słupy w "bramie" oraz wysprzątane pomieszczenia wskazują o aktywności wojska na tym terenie :)
no w sumie racja
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Każdy pomysł na teren do treningu strzeleckiego (...może i zawodów) jest mile widziany!
Bardzo mi miło, że pojawiają się nowe pomysły. ;)
Szukamy jednak dalej. Szukamy OSTOII-Emil wie najlepiej co to jest... . :)
Proszę pamiętać, że teren musi być bezpiecznym, legalnym, dostępnym z "BUTA" i ewentualnie miejskimi środkami komunikacji-TYŻ. :hm:
Założenie... :hm:
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dreamliner »

Byłem tam z kolegą na bomboskładzie fajne miejsce do postrzelania ale jak zobaczyliśmy napis na jednym z budynków "skinheads" to zawróciliśmy z tamtąd :lol:
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

no ja się nie przyglądałem napisom na budynkach :) Wczoraj tam byłem, zobaczyć czy coś się zmieniło, w sumie nic poza tabliczka, że to teren AMW i nie wolno wysypywać tam śmieci...
strazak998
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2010, 20:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: strazak998 »

Witam,
znaleźliśmy dzisiaj dobre miejsce do strzelania (mam nadzieję, że jest dobre). Jest to teren nie daleko ul. Karmelkowej i ul. Giełdowej, Wałbrzyskiej (widać to na mapce w linku).
Dojazd najlepszy dla osób zmotoryzowanych jest od ul. Wałbrzyskiej, jest tam szlaban (czerwone kółko). Mamy dostęp do klucza żeby otworzyć go, samochodem da się wjechać. Dla osób zmotoryzowanych komunikacją miejską dojazd autobusem 107 lub D (przystanek Centrum Hurtu ul. Giełdowa. oznaczony jako A w zielonym okręgu) lub autobusem 133 na Wałbrzyska/ew. tramwaj 17 na Klecinę (do końca na pętle).
Na czerwono to teren na którym można sobie postrzelać, zieloną linią (ul. Wałbrzyska) zaznaczyłem dojazd,można sie przejść jak ktoś lubi ale od 107/D jest lepsze dojście "z buta"

Link do mapki:
mapka

Telefon do mnie w razie potrzeby wjechania 509508352 jutro tj. 18.06.2010 będziemy tam około godz 11:30
Jak są jakieś pytania to piszcie (wszędzie gdzei sie da) i sorry za post pod postem.
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Wydaje się ciekawe , nie daleko , łatwy dojazd. Dziś niestety nie mogę ale podjadę tam jutro (19.06.2010)
Małe pytanie , czyj to teren i skąd ten "klucz" :?:
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
ODPOWIEDZ