Obrazek

Miejsca do bezpiecznego postrzelania we Wrocławiu.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Miejsca do bezpiecznego postrzelania we Wrocławiu.

Post autor: Qbuś »

"Pod Gądowianką" znają już chyba wszyscy zainteresowani,ale może znasz jakieś fajne miejsce gdzie można bezpiecznie popykać to opisz je tu podaj namiary,jakieś foto.Fajnie by było umawiać się w różnych miejscach :D
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Ostatnio okazało się że nie ma takich miejsc (no może poza jedną prywatną posesją kolegi)
Policja nas nie kocha i przegania jak bandytów, a Wrocławianie widzą w każdym z nas "snajpera dachowego", co jest złego w tym że człowiek chce się w spokoju zrelaksować z wiatrówką i to z zachowaniem szczególnej ostrożności.
łazi mi po głowie wizyta na strzelnicy WKS na Książu Małym, ciekawe ile by sobie zażyczyli za wstęp (bo innych miejsc to już chyba w tym pieprzonym mieście nie ma).
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

foxrysza pisze:łazi mi po głowie wizyta na strzelnicy WKS na Książu Małym

Na strzelnicy to będzie chiba strasznie nudno,i nie poturlasz sobie puszki :/ w "kefirek" też nie pukniesz :? a co z kapslami , "bombiczkami" itp. :?:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

no i niestety ;( sprawa najważniejsza............najmniejsze piwko i pozamiatane
brak jakichkolwiek argumentów do ro zmowy z władzą
;slavka634;
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Jeszcze niech osoba co zadzwoniła powie, że jej śrut nad głową przeleciał to też pozamiatane ;|. Nawet jak miejsce jest bezpieczne to przyjedzie policjant powie, ze bezpieczne nie jest i to samo. Bo fachowiec całe życie z bronią ;).
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Strzelnica...

Post autor: KAT »

Witam.
Chodzi mi po głowie dawna wojskowa strzelnica pod Rogowem Sobóckim (przed Sobótką).
Widać ją z drogi na Świdnicę. Czy ktoś ma wtym temacie wiadomości? Strzelnica znajduje się na uboczu wśród pól. Jak nie będzie żadnej informacji, to postaram się tam zajrzeć w tym tygodniu. Blisko miasta ale daleko od luda... .
Żal mi też tych pięknych kulochwytów przy ul. Długiej we Wrocławiu. Niestety na dzień dzisiejszy nie można tam strzelac choć warunki są nadal. Sprawdzałem. Politechnika ma co innego na głowie. Może gdyby zainteresować strzelaniem Rektora...podobno na Marsie istnieje życie?
Pozdrawiam. KAT
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Nie dajmy się zwariować, tak naperawdę bezpiecznie jest tam gdzie nas ludzie nie widzą. Nigdy żadnej kontroli nie miałem bo zawsze staram się strzelać z dala od oczu ludzi których kłuje w oczy to że ktoś coś robi bez ich pozwolenia. Tak więc strzelam we wro na wojnowie na jakiś bagnach bo raz że tam mało kto się kręci a dwa wątpię by ktoś policji potrafił podać lokalizacje takiego miejsca po trzecie jak tam dojechać radiowozem? ni da się no i mam spokój :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Może mnie zaprosisz na strzelanko?
Mam tłumik w samochodzie ale i na lufie karabinkowej.
A tak przy okazji co z tą strzelnicą kole Rogowa Sobóckiego?
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Ja zapraszać? Ja nie tutejszy :P ale umówić się możemy :) ale to pewnie już będzie po zlocie :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Kiedyś może trafić się odpowiednia okazja do spotkania... .
(W podpisie masz i Wrocław.) Trochę się zatem wprosiłem ale jest mi miło i serdecznie Ciebie pozdrawiam. Krzysztof
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Trafi się trafi :) obiecuje już to paru osobom więc pewnie się ziści :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
pindol81
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2009, 10:40

Post autor: pindol81 »

Strzelnica jest w lasku osobowickim tylko troche mała 40m wały do okoła i troche zarasta latem no i kleszcze jak w banku
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Miejsca do bezpiecznego postrzelania we Wrocławiu.
+
pindol81 pisze:zarasta latem no i kleszcze jak w banku
= :/
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
pindol81
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2009, 10:40

Post autor: pindol81 »

:lol:
pindol81
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2009, 10:40

Post autor: pindol81 »

No wiesz po za sezonem letnim jest to całkiem spoko miejscówka, lipa tylko z kleszczami ale tylko latem.
ODPOWIEDZ