Obrazek

Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

ODPOWIEDZ
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

A ja myślałem (...a to już dość ciężka praca...między dawkami lecytyny...), że Czesi robią dobre piwo, jadło. Okazuje się że i lunety też mają przednie. Gwałtownie szukam w myślach czegoś naszego-polskiego i dobrego, szukam, szukam, szukam, idę spać.
Ten Wasz kocyk rzeczywiście powala-jest piękny.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

KAT pisze:Gwałtownie szukam w myślach czegoś naszego-polskiego i dobrego
Diora,Radmor,Zelmer,Tonsil...itd... (to nie reklama,to fakt :) )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Qbuś pisze:to nie reklama,to fakt
Nie, to zabytki :lol:
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

To, że Niemcy czy Japończycy robią doskonałą optykę to raczej nikogo nie dziwi. Jak się okazuje Czechów również na to stać, żeby produkować od najlepszych niezgorsze sprzęty tak jak to jest na przykładzie Meopty, podobnie z resztą Rumuni z lunetami IOR Valdada.
Cóż, Polacy jeszcze w tej dziedzinie nie mają się czym pochwalić ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Nie ma kto ochoty na trochę lekkiego śrutu podkalibrowego bo coś się ciekaawego pokazało http://akhobby.pl/index.php?a=opis&k=0& ... c7ae80a6ee
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Ja mam ochotę ale jak będzie już 16 juli to śrut wyleci w nadprzestrzeń :D
Jedno mnie zastanawia czy 4,48 - tym kalibrem testowany był LGM w fabryce na 10 mb czy też 4,50 uznany przez strzelające społeczeństwo za najlepszy dla Wathera?
Ciekawy kaliber pojawił się więc na rynku 4,48! Co myślisz Irku? Odpowiednik Expresa w odmiennych kalibrach...?
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

irak pisze:Nie ma kto ochoty na trochę lekkiego śrutu podkalibrowego bo coś się ciekaawego pokazało http://akhobby.pl/index.php?a=opis&k=0& ... c7ae80a6ee
Ale EXACT EXPRES wychodzi na to samo a jest na miejscu :PP
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

I masz rację ale w Expresie nie masz takich kalibrów i JSB ma większą wagę.
Śrut ciekawym wydaje się do pompki więc... :hm:
Jak tam Rysiu z pracami przy jedynie słusznym LGM-ie?
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Jakby były paczki po 250 sztuk to bym z ciekawosci kupil, a tak to 1000szt mi nie potrzebny.

Krzysiek się szykuje do rżnięcia lgm'a i drukuje banknoty. Kuba zamiast zmieniać auto myśli o karabinku.

Jak dostanę mały kartusz muszę z ciekawości zmierzyć wydajność (ile strzałów) ze 0,150l. Muszę jeszcze dociążyć zbijak (tutaj będę molestował Kubę). Potrzebuję też filtr UV do osłony do lupy wkręcić, ale nie wiem kurna jak się te gwinty fotograficzne podaje, chyba się przejdę do sklepu z sunshaderem.

Trzeba wykombinować jaki uchwyt do latarek calowych coby je na Walterach wieszać. Jak się spotkamy pokażę wam koncepcję :).

Krzyśku potrzeba jeszcze tobie bączki 2 sztuki, ale te znajdę Ci na ebayu, tylko muszę zobaczyć jak masz szynę wykonaną tą dolną. Pas też Ci trzeba :). Jak będziemy mogli postrzelać to się definitywnie rozprawimy z expresem, 50m prawdę powie. Bo na zawodach mi podwiało na 40 metrze 2cm do góry śrut i w prawo. Najlepiej by kupić tanio śrut Daystate 4,5 i bylby spokój. Nie jedzie kto do UK?
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

KAT pisze:Jak tam Rysiu z pracami przy jedynie słusznym LGM-ie?
A no nijak na razie , kasy brak :maruda:
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

irak pisze:Bo na zawodach mi podwiało
Mnie na zawodach cały czas podwiewało :D i gdyby nie Metax i jego puszkowe zaopatrzenie , to miałbym same blachy i pudła. Tak ręka się uspokoiła i trajektoria wyprostowała choć niekoniecznie w kierunku KZ :D ... .
Wiatr mi nie przeszkadzał choć podwiewał bo nie miał w czym przeszkadzać. :lol:

foxrysza pisze:A no nijak na razie , kasy brak
Jestem w tym samym miejscu :maruda: .
Na zlocie gadałem z Wiesiem o frezowaniu bloku. Czy jesteś tym zainteresowany?
Koszt nie jest duży a moglibyśmy zrobić oba na raz. Ja będę słał do BB. Nie namawiam ale wydaje mi się to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od kombinowania z montażami.
No i trzeba sprostać Kubie, który to cokolwiek weźmie w swoje łapki - TO KURNA TRAFIA :zdziwko:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

KAT pisze:No i trzeba sprostać Kubie, który to cokolwiek weźmie w swoje łapki - TO KURNA TRAFIA
:PP :PP :PP :D
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

KAT pisze:Na zlocie gadałem z Wiesiem o frezowaniu bloku. Czy jesteś tym zainteresowany?
Koszt nie jest duży a moglibyśmy zrobić oba na raz. Ja będę słał do BB. Nie namawiam ale wydaje mi się to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od kombinowania z montażami.
Nie, nie jestem zainteresowany, a jeśli chodzi o kombinowanie, to wysunięty montaż strasznie mi się podoba (nie planuje takiego potwora jak Irek)
KAT pisze:No i trzeba sprostać Kubie, który to cokolwiek weźmie w swoje łapki - TO KURNA TRAFIA
Łapki Mu kiedyś połamiemy i już. :D
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

foxrysza pisze:Łapki Mu kiedyś połamiemy i już.
Się coś ci śni kolego ! :hihi: Trzeba ćwiczyć,ćwiczyć,(chyba piszę głupoty,ja po prostu od urodzenia trafiam :) :PP )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

No Irek w optycznym wyposażeniu postawił na najwyższą jakość. Luneta jest świetna ale ma potworną wadę -cena. :hihi:
Jeśli chodzi o Q, to trzeba go na wszelki wypadek unieruchomić przed następnymi zawodami :D
ZWIĄZAĆ by trzeba a uwolnić przy podawaniu wyników :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ