Wrocław strzela (i nie tylko)

Awatar użytkownika
Jaro
Kontakt:

Post autor: Jaro » 03 paź 2014, 17:10

Qba, liczę, że równie honorowo jak sindbad odeślesz mi moje figurki.... Adres znasz.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 03 paź 2014, 17:45

Odeślę. (Masz PW) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek !

Awatar użytkownika
Gudyn

Post autor: Gudyn » 03 paź 2014, 18:16

Ktoś może reflektuje na niedzielne pykanie?
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...

Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Wisior » 03 paź 2014, 18:25

Ja w ten weekend odpadam :(
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 03 paź 2014, 18:32

A ja tylko sobota (jutro) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek !

Awatar użytkownika
sindbad

Post autor: sindbad » 03 paź 2014, 21:45

Jaro pisze:Qba, liczę, że równie honorowo jak sindbad odeślesz mi moje figurki.... Adres znasz.
Panowie Qba i Jaro nie jest tak kolorowo jak Wam sie wydaje. 108 na pw napisał mi, że na fotce figurek do wysłania kilku brakuje. Czy moglibyście uzgodnić między sobą co jest nie "teges" w zwrotach figurek między naszymi grupami. Do tej pory byłem pewien, że w "grę" wchodzą dwie grupy, Wrocławska i DGST LOK HFT Beaver. A jak się teraz okazuje jest jeszcze "ktoś" mający pretensje. Więc pytam, o co chodzi? Paczkę do Rysia nadałem dzisiaj. Dostarczą chyba w poniedziałek (06-10-2014).
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver

Awatar użytkownika
108

Post autor: 108 » 03 paź 2014, 22:05

Sindbad tak jak napisałem Ci w PW (śmiało cytuj) chcę sprawę załatwić normalnie, bez jadu. Brakuje UFOka, Ptaszków trzech (dwa komplety,były a jeden poszedł na aukcję) i wiewiórki która była wymieniona za siluetki które kolega Mamut przekazał grupie. To wszystko "radosna twórczość" kolegi Mamuta jak to sam określiłeś.

Jako handlowiec podpowiem, zróbcie koledzy i koleżanki inwentaryzacje :cisza:

Darek mi nie zależy na tym tak bardzo ale poziom Twojego zacietrzewienia ( bo nie myślę ze to niedoinformowanie) jest tak duży ze odpuszczam wszelkie tematy :poddajesie:

papa :)
co2collective by Gun Lobby :uzi:

Awatar użytkownika
sindbad

Post autor: sindbad » 03 paź 2014, 22:19

Wiadomość PRYWATNA to wiadomość prywatna i nie mam zamiaru zniżać się do poziomu tych co cytują takie na forum ogólnym :PP Jak pisałem wcześniej, nie wiem jakie figurki i do kogo należały, co do zwrotu niech uzgodnią między sobą zainteresowani. Mój udział w tej sprawie skończył się w momencie przekazania przesyłki kurierowi. Finito. 8)
HFT Beaver

Awatar użytkownika
Jaro
Kontakt:

Post autor: Jaro » 04 paź 2014, 18:16

Darek, nie denerwuj się tak ;) 108 musi najpierw wyjaśnić sprawę nie zapłaconej strzelnicy w Górze...
Nie posiadam wiedzy co kto i komu dał, zabrał, obiecał czy pożyczył, więc nie zajmuję stanowiska...

Zresztą jak są wątpliwości to możemy to sobie wyjaśnić 9 listopada w Górze 8)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft

Awatar użytkownika
sindbad

Post autor: sindbad » 04 paź 2014, 18:39

Po pierwsze wcale się nie denerwuję, po drugie z tego co widzę 108 nic nie musi 8) , a po za tym to nie jest miejsce na tego typu rozważania. Zawsze mówiłem, że najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie się twarzą w twarz i wyjaśnienie sobie wszelkich pretensji.
HFT Beaver

Awatar użytkownika
108

Post autor: 108 » 05 paź 2014, 9:19

Jaro, zapomniałeś dodać że jestem jeszcze winien Eboli, gradobicia, podwyżkom cen mięsa indyczego i krzywym bananom. Nie słuchasz co do Ciebie mówią ludzie i dalej sączysz ten jad a w tym wszystkim nie przeszkadza Ci to robić na "zakłamanym i obłudnym niebieskim forum". Nie dociera do Ciebie że ludzie maja dość tego shitu;

Idź sobie pisać te żale na swoje forum a tu daj ludziom spokój. Żeby Ci się lepiej szło to dedykuję Ci piosenkę https://www.youtube.com/watch?v=0o9oQan4h1Q

Awatar użytkownika
Jaro
Kontakt:

Post autor: Jaro » 05 paź 2014, 13:00

Daniel, pamięć mam dobrą, ale dziękuję. A temat z właścicielem strzelnicy wyjaśnisz sobie sam. Masz całkiem blisko...
I wszystko do mnie dociera. Jestem zmęczony tą sytuacją. Tylko nie wiem dlaczego my mamy się tłumaczyć z długów, bo ponoć nasz "skarbnik" był w sanatorium... Gdybyś po męsku zakończył parę spraw to wszyscy mielibyśmy dzisiaj spokój.
Tyle w temacie.
sindbad pisze:Zawsze mówiłem, że najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie się twarzą w twarz i wyjaśnienie sobie wszelkich pretensji.
Darek, wiesz jak jest... Masz rację, ale nie każdy ma odwagę. Lepiej napisać, że mu się bilet miesięczny skończył :lol:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft

Awatar użytkownika
108

Post autor: 108 » 05 paź 2014, 15:24

Rozmawiałem przed chwila z Panem Stefanem (zarządzający Strzelnicą Myśliwską w Górze) który potwierdził mi że nie mam żadnych zobowiązań wobec strzelnicy w Górze.

Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes

Post autor: foxrysza » 06 paź 2014, 10:58

Dzisiaj o 10:45 był u mnie kurier, przytaszczył wielgachną paczkę,
w paczce oczywiście były figurki do HFT i maczeta.

Dziękuję koledze Darkowi za poświęcony czas i fundusze.

DZIĘKUJĘ.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.

Awatar użytkownika
sindbad

Post autor: sindbad » 06 paź 2014, 18:15

Nie ma za co ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia.
HFT Beaver

ODPOWIEDZ