Obrazek

Zaproszenie na uroczyste otwarcie strzelnicy we WROCŁAWIU :)

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Zaproszenie na uroczyste otwarcie strzelnicy we WROCŁAWIU :)

Post autor: Qbuś »

Jest nam niezmiernie miło, że projekt Obywatelski https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatels ... ekt,id,236 Został ukończony ! :D
W związku z tym Centrum Łucznictwa Tradycyjnego (które było inicjatorem tego projektu) http://centrumlucznictwatradycyjnego.co ... radycyjne/

Oraz grupa Wrocławska e-tawena zapraszają wszystkich na otwarcie terenu do rekreacyjnych sportów strzeleckich (łucznictwo, wiatrówki) w Lesie Osobowickim .
Będzie możliwość Postrzelania z łuku pod okiem doświadczonych łuczników, jak i z wiatrówek do figurek HFT, spinerów, tarcz.

Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na ten projekt !

Otwarcie odbędzie się 11 czerwca od godziny 14.


Będzie palić się ognisko, więc zachęcamy do zaopatrzenia się w kiełbaski i napoje :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Mówiąc inaczej. Jeśli masz łuk i trafiasz jak Wilhelm Tell, to przyjdź i naucz nas. Jeśli kiepsko z trafieniami, to może coś podpowiemy, żeby było lepiej. Jeśli chciałbyś tylko popatrzeć i czegoś się dowiedzieć, tym bardziej bądź! Jeśli nie wiesz co zrobić z wolnym czasem, to już wiesz!!! Łuk i wiatrówka! To jest Nasze jedyne, nowe bezpłatne miejsce do rozwijania naszych zainteresowań. Poczuj się jak u siebie i dbaj o nie!!! Bądź jednym z korzystających ze strzelnicy wg obowiązującego regulaminu i baw się dobrze!!! Jeśli stronisz od ludzi i wolisz strzelać w nocy (bez świadków), raczej nas nie spotkasz i nie radzimy takich wypadów. W nocy strzelnicy pilnują dziki!!!
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Safari pisze:W nocy strzelnicy pilnują dziki!!!
I Straż Miejska, która została "uczulona" do monitorowania tego miejsca przez 24 godziny.
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

...
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Danielu, Danielu! Czy Ci obcym jest stwierdzenie, że świat zwariował?! Nie szukaj logiki...ciesz się życiem!!!
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Bardzo fajne podsumowanie i tego się trzymajmy! :)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Tak na marginesie TELL nie strzelał z łuku a cała reszta to super sprawa. 8)
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

18 listopada 1307 Wilhelm Tell zestrzelił jabłko z głowy swojego syna.
Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne, że trafiał ! 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

a właśnie, w jakie łatki mam się na sobote ubrac, mam wz93 , MTP, i Swiss Army :> poza tym rodzinka mundurków nima :(
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Wpuszczamy tylko w krawatach, klient w krawacie jest.......................... :D
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Celem sprostowania. Moja wina. Oczywiście Wilhelm Tell strzelał z kuszy, która jest traktowana jak broń. Dlatego wstęp z takim sprzętem na tor w Lesie Osobowickim jest zabroniony.
Ale ja bardziej w sprawie bezpieczeństwa. Postuluję aby dla bezpieczeństwa, stanowiska strzeleckie (dla wszystkich) były w jednej linii. To cele powinny być mobilne i ustawiane na rożnych dystansach, a nie strzelec przechadzał się po strzelnicy celując do celu ustawionego na "wale-cośtamchwycie"! Ja wiem, że to jest dodatkowa trudność targać jakieś ustawne cele, ale tego wymaga bezpieczeństwo! Podsumowując, strzelamy (śrut, strzała) w jednej linii słupków ok "60". Jeśli chcemy pójść po strzały, przestawić cele, zmienić cokolwiek na torze, wystarczy zapodać komendę "stop"-"przerwać strzelanie" i po zorientowaniu się, że komenda została zrozumiana wchodzimy w pole ostrzału dokonać zmian. Piszę to ponieważ spotkałem (pewnie bardzo wspaniałych pasjonatów i super gości) lecz skracających dystans wchodząc do połowy toru! Jeszcze raz. Dla bezpieczeństwa wszystkich! Nauczmy się strzelać z jednej linii (początkowej), a cele rozmieszczajmy na torze.Koniec języka za...wykrzyczanej komendy gwarancją zdrowia! Amen.
P.S. Zachęcamy wszystkich, którzy mają łuki lub wiatrówki do wspólnego strzelania. Postrzelamy pogadamy, otrzaskamy się z zasadami żeby było bezpiecznie i będzie...sami wicie jak! :)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Marcin, to, że stanowiska strzeleckie będą w jednej linii, zostało już ustalone w sobotę z Piotrkiem z Centrum Łucznictwa Tradycyjnego :)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Tak, ale pojawiają się osoby które o tych ustaleniach nie wiedzą i skracają dystans strzelając ze stanowisk bliżej wału. :/ Lepiej więc trąbić gdzie się da, że bezpieczniej jest inaczej, czyli z jednej linii wspólnej. :)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
spiderok
Posty: 116
Rejestracja: 30 mar 2015, 8:30
Lokalizacja: wrocław

Post autor: spiderok »

O matuchno kochana. Tyle znajomych mordek i ich zdjęcie na FB :D
ODPOWIEDZ