Obrazek

Zaproszenie na uroczyste otwarcie strzelnicy we WROCŁAWIU :)

Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

jedna mamuśka z dzieciakami napewno przyjechała MPK, nie wiem czy wszyscy, słyszałem jak dziecku mówiła że mają jeden bus na godzine. następnym razem kulturnie trzeba rozdac towarzystwu tarcze z poleceniem zamontowania na plecach i niech sie krecą przed lufą :))
ja fotel odniosłem na miejsce :)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
bogus-db
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 95
Rejestracja: 31 sty 2012, 17:28
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: bogus-db »

Szkoda że tak to wygląda, pierwszy raz się z tym spotkałem tutaj zawsze była cisza i spokój ewentualnie ktoś z towarzystwa strzelającego zaklnie albo głośno wzdycha po chybionym strzale :hihi: . Oby ostatni raz bo szkoda się denerwować na wejście.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Jeżeli ktoś z "gości na strzelnicy" zachowuje się nieodpowiednio (stwarza niebezpieczeństwo, śmieci, niszczy, nie stosuje się do regulaminu strzelnicy) należy "udać się na stronę" z telefonem i zawiadomić Straż Miejską tel. 986 , wiedzą o tej strzelnicy i znają regulamin, byli "uczuleni" na takie interwencje 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

Mam nadzieję, że nie będę musiał skorzystać z telefonu "do przyjaciela", gdy następnym razem spotkam takie rozrywkowe towarzystwo.
Niestety, nie znam praktycznie nikogo z "braci w strzelaniu", więc nie wiem, czy to towarzystwo to swojaki czy przypadkowi biesiadnicy.
Jak ja tam byłem, nie dochodziło do żadnych uwag do strzelających.
Zawsze byłem mile zaskoczonym porządkiem panującym przy altance, jak na taki odludny teren, jest ok.
Maty łucznicze i fotele z altanki to wdzięczny temat do zniszczenia, a tu nic się takiego nie dzieje, oby tak dalej !
Przydałyby się tylko większe kosze na śmieci, oczywiście dla umiejących z nich skorzystać ;)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

bogus-db pisze:Widzę że po sobotniej 18-stce i rodzinnej imprezie integracyjnej "Janusze" nie potrafili nawet posprzątać po sobie.
Wiem, że temat poważny ale........... odczepcie się od Januszy ;( :lol: Po mnie nikt nie musi sprzątać :PP
Awatar użytkownika
bogus-db
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 95
Rejestracja: 31 sty 2012, 17:28
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: bogus-db »

Wyjątek potwierdza regułę :D
ODPOWIEDZ