Zaproszenie na uroczyste otwarcie strzelnicy we WROCŁAWIU :)

Awatar użytkownika
kamazek

Post autor: kamazek » 11 wrz 2016, 15:35

Witam!
Jestem już stałym "klientem" tej strzelnicy.
Najczęściej w weekendy rano, bo jest spokój i można w skupieniu przeanalizować błędy w trafianiu (podsumowanie kolejnego nietrafienia typu "k...wa mać" nie rani niczyich uszu)
Po południu jest więcej luda, atmosfera bardziej piknikowa, pieski sobie biegają, jakieś dzieci też lubią sobie po wałach pohasać, ale ogólnie wszystko po kontrolą, chyba jeszcze nikt strzałą czy śrutem nie dostał.
Dzisiaj rano zameldowałem się na strzelnicy, w ostatniej chwili udało mi się dostać przed zamknięciem miasta z powodu maratonu :/
A na powitanie otrzymałem taki oto widok

Obrazek

Wczoraj też byłem na strzelnicy, tym razem popołudniu, jak kończyłem strzelać ok.18-tej, było tam spokojnie 15 osób, które sobie biesiadowały.
Tylko chyba o czymś zapomniano na koniec imprezy :zdziwko:

Dzisiaj rano, co mogłem to posprzątałem, tylko nie w altance, nie miałem worków na śmieci :nie:

Awatar użytkownika
bogus-db

Post autor: bogus-db » 11 wrz 2016, 20:23

Widzę że po sobotniej 18-stce i rodzinnej imprezie integracyjnej "Janusze" nie potrafili nawet posprzątać po sobie. Nie dość że głośni to opieprzyli łuczników żeby nie strzelali w stronę wału bo tam dzieci biegają :zdziwko: . Co do samych jegomości są to miejscowi gdyż przyszli wszyscy pieszo mam nadzieję że uda mi się ich spotkać i zapytać jak do tego doszło :cisza: .

Awatar użytkownika
zaskoor

Post autor: zaskoor » 11 wrz 2016, 20:35

nie byli pieszo tylko dojechali MPK.. zajmowałem do 19:30 prawą stronę strzelnicy.
no i synowi spodobało się strzelanie z Ókó ... mili łucznicy pozwolili mu się pobawić ... na 10m. wszystko w tarczy oprócz jednej tempej szczały co się od tarczy odbiła :P
Było C11, P900, Vantage, C1377
Jest c1077 , PSsssst , Hydraulik. QB78 Mamutkowy

Awatar użytkownika
bogus-db

Post autor: bogus-db » 11 wrz 2016, 20:49

W takim razie musiałem źle usłyszeć jeżeli jesteś pewien że MPK się tu dostali. Do łuczników nic nie mam miło się zachowali z tego co piszesz jednak moim zdaniem jest to strzelnica jest do czegoś przeznaczona i osoby postronne które są tu w innym celu powinny się pilnować a zwłaszcza dzieci. A zamiast tego padło hasło by strzelali gdzie indziej bo tutaj są dzieci, może mam złe podejście nie wiem :) .

Awatar użytkownika
zaskoor

Post autor: zaskoor » 11 wrz 2016, 20:59

jedna mamuśka z dzieciakami napewno przyjechała MPK, nie wiem czy wszyscy, słyszałem jak dziecku mówiła że mają jeden bus na godzine. następnym razem kulturnie trzeba rozdac towarzystwu tarcze z poleceniem zamontowania na plecach i niech sie krecą przed lufą :))
ja fotel odniosłem na miejsce :)
Było C11, P900, Vantage, C1377
Jest c1077 , PSsssst , Hydraulik. QB78 Mamutkowy

Awatar użytkownika
bogus-db

Post autor: bogus-db » 11 wrz 2016, 21:01

Szkoda że tak to wygląda, pierwszy raz się z tym spotkałem tutaj zawsze była cisza i spokój ewentualnie ktoś z towarzystwa strzelającego zaklnie albo głośno wzdycha po chybionym strzale :hihi: . Oby ostatni raz bo szkoda się denerwować na wejście.

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 11 wrz 2016, 21:10

Jeżeli ktoś z "gości na strzelnicy" zachowuje się nieodpowiednio (stwarza niebezpieczeństwo, śmieci, niszczy, nie stosuje się do regulaminu strzelnicy) należy "udać się na stronę" z telefonem i zawiadomić Straż Miejską tel. 986 , wiedzą o tej strzelnicy i znają regulamin, byli "uczuleni" na takie interwencje 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta chinkę "Magnum" Obrazek !

Awatar użytkownika
kamazek

Post autor: kamazek » 11 wrz 2016, 22:07

Mam nadzieję, że nie będę musiał skorzystać z telefonu "do przyjaciela", gdy następnym razem spotkam takie rozrywkowe towarzystwo.
Niestety, nie znam praktycznie nikogo z "braci w strzelaniu", więc nie wiem, czy to towarzystwo to swojaki czy przypadkowi biesiadnicy.
Jak ja tam byłem, nie dochodziło do żadnych uwag do strzelających.
Zawsze byłem mile zaskoczonym porządkiem panującym przy altance, jak na taki odludny teren, jest ok.
Maty łucznicze i fotele z altanki to wdzięczny temat do zniszczenia, a tu nic się takiego nie dzieje, oby tak dalej !
Przydałyby się tylko większe kosze na śmieci, oczywiście dla umiejących z nich skorzystać ;)

Awatar użytkownika
janusz22551

Post autor: janusz22551 » 12 wrz 2016, 9:59

bogus-db pisze:Widzę że po sobotniej 18-stce i rodzinnej imprezie integracyjnej "Janusze" nie potrafili nawet posprzątać po sobie.
Wiem, że temat poważny ale........... odczepcie się od Januszy ;( :lol: Po mnie nikt nie musi sprzątać :PP
Walther LGU - prezent od e-tawerna.pl
HW97 + DOC

Awatar użytkownika
bogus-db

Post autor: bogus-db » 12 wrz 2016, 14:01

Wyjątek potwierdza regułę :D

ODPOWIEDZ