Obrazek

Strzelnica na Stationie Olimpijskim we Wrocławiu

Awatar użytkownika
ramert
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:14
Kontakt:

Strzelnica na Stationie Olimpijskim we Wrocławiu

Post autor: ramert »

Cześć
Pozwoliłem sobie napisać w sprawie Strzelnicy na Olimpijskim. W tej chwili strzelnicę przejęło Bractwo Kurkowe (strzelam z nimi z CP). W luźnych rozmowach pojawiła się oferta zaproszenia strzelców FT. Strzelnica ma niezłe warunki (przed 10 laty zorganizowaliśmy tam pierwszy chyba w Polsce zlot FT ale to było dawno).
W tej chwili planowane są działania w roku 2014, jeden z pomysłów to uruchomienie seksji/grupy FT i ogólnie pneumatycznej. Jeżeli są chętni to mogę przekazać informację i można zacząć z Bractwem jakieś rozmowy o wspólnej działalności (głownie chodzi o stronę finansową dostępu do strzelnicy). Dostępne są tory 25/50m i planowane jest uruchomienie 100m. Ja ze swojej strony oferuję 4 figurki ft i jakieś 40 figurek silhoutte.
Pozdrawiam
Jerzy
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Pomysł stworzenia grupy FT/HFT na Olimpijskim jest zacny. Tylko strzelców we Wrocławiu mało. I dochodzi kwestia finansowa. Strzelanie tam będzie płatne, a pustynia jest darmowa i zawsze dostępna dla chętnych. Ale spróbować można :) Ja tam chętnie odwiedzę starą strzelnicę (ostatnio byłem tam 17 lat temu na Otwartych Mistrzostwach Wrocławia).
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Też jestem za "kolejną próbą" ucywilizowania strzelectwa (naszego) we Wrocławiu, warto tematem się zainteresować i drążyć do skutku ! Jeżeli finanse, itp... nie powalą na kolana, to na pewno chętnych nie zabraknie !
Ps. Rysiek ! proch na piec, niech się suszy, bo widać "światełko w tunelu" :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

"Ramert" słyszałem o Twojej propozycji i miałem nadzieję że na ogólnym się odezwiesz.

Strzelców FT we Wrocławiu chyba nie ma , za to HFT znajdzie się paru a i z CP ktoś strzela (np. ja).
Stadion Olimpijski to świetna alternatywa dla "Pustyni" (zwłaszcza zimą), kwestia tylko odpłatności , pytanie brzmi ILE i czy płatność miesięczna - stała , czy każdorazowo za wejście.

1. HFT
Jeśli chodzi o tor , to HFT-ciarzy interesuje 50m (figurki ustawia się od 8m do 41m)
2. CP
Ja jestem zainteresowany również strzelaniem z Colta (posiadam wersję "Snubnose") , czyli tor 25m.
Jakie koszta za wstęp i dymienie?

ps. Qbuś , proch gotowy , rewolwer kieszonkowy też , czekam tylko na hasło.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Myślę, że strzelców we Wrocławiu jest sporo, lecz brak ucywilizowanego miejsca znacznie ograniczał to hobby. Moim zdaniem propozycja jest bardzo dobra i należy się nad nią pochylić.
Koszty są i zawsze bedą. Jednak im większa grupa tym mniejsza składka...
foxrysza pisze:Strzelców FT we Wrocławiu chyba nie ma
Może sobie kupię lunetę i wrócę do zabawy :hm: W końcu HFT można strzelać z hatsana...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Qbuś pisze:Rysiek ! proch na piec, niech się suszy, bo widać "światełko w tunelu" :) .
Jeśli na Olimpijskim nie będzie problemów z CP, to może i ja sprawię sobie prezent w postaci wymarzonego Remika ;) Mając strzelnicę pod nosem, grzech nie skorzystać :)

Ramert, a co z Piknikami Strzeleckimi? Będą się jeszcze odbywać? Jeśli tak, to pewnie znajdzie się kilka wiatrówek do promowania HFT
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

I ja się piszę. Taka miejscówka to ciekawa alternatywa do różnych dzikusów. Chętnie poznałbym konkrety jakieś. A co do braku wiatrowców we WRO to myślę, że trochę ich jednak jest, tyle że strzelają w swoich miejscach nie integrując się.
Awatar użytkownika
ramert
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:14
Kontakt:

Post autor: ramert »

Cześć
Dziękuję za odpowiedzi. Jutro lub poniedziałek będę na strzelnicy i pogadam z zarządcą. Wstępnie informacja jest taka żeby były wejścia indywidualne (bilet za wejście) i/lub abonament roczny na wstęp. Nie wiem jak to wyjdzie ale będę zbijać cenę w dół. Odnośnie CP wygląda to trochę inaczej, jak na razie należy zapisać się do bractwa i wtedy, że tak powiem "no limit" (ja chodzę 2-3 razy w tygodniu. Dam info w przyszłym tygodniu i spróbuję może zorganizować jakieś spotkanie w przyszłą sobotę (21.XII) i dam znać co i jak.
Pozdrawiam
Jerzy
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

ramert pisze:... spróbuję może zorganizować jakieś spotkanie w przyszłą sobotę (21.XII) ...
Super ,
termin mi bardzo pasuje (wyjątkowo mam wolne) jeśli będzie się można spotkać 21. to będę na pewno.
Zainteresowany bardzo jestem :D
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Jeżeli będzie spotkanie, również się pojawię :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Grishu
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2013, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grishu »

I ze mna jeszcze dwie osoby by doszly.
sami wiecie ze we Wrocku nie ma mozliwosci oprócz dzikich miejsc na postrzelanie.Na wodzisławskiej można ale z ich sprzetu i za 50 zł /h wiec kapke przesada.Amiec stałe miejsce gdzie mozemy sie all spotykac byłoby super kwestia ile nam za to policza :)
matjas
Posty: 187
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:48
Lokalizacja: wrocław/brzezia łąka
Kontakt:

Post autor: matjas »

to ja przyprowadzę swoją BeSę i skorupkę - niech nasiąka.
wszystko jest proste, dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz...
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Sezon wiatrówkowy właściwie się skończył, nadeszła zima, a tu nagle we Wrocławiu coś się ruszyło :) Chętni do utylizacji śrutu pojawiają się jak grzyby po deszczu, a na dodatek jest szansa na fajne miejsce do strzelania :!: Ramert, jeśli można, chętnie przyjadę za tydzień na spotkanie.
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Fajnie macie Wrocławiaki! Gdybym nie musiał jutro "tyrać" pewnie bym Was odwiedził. Ponuro tak samemu strzelać.Pogoda dopisuje....... szyna w pracy do "ciemna". Sam jestem ! :maruda:
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Nie smuć się Darek ! Jeszcze sobie postrzelamy nieraz i może coś usmażymy :jem: :drunk:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ