Obrazek

Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
rafaltz
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2017, 23:19

Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: rafaltz »

Witam
Jestem posiadaczem standardowej wersji Hatsana 125. Pytanie moje jest takie, czy jest możliwość zmiany jej kolby na inną, chodzi mi o zmianę na wersję sniper czy nawet na kolbę z innej wiatrówki czy da radę i gdzie mógłbym dostać taka kolbę. Jestem nowy itd także proszę o wyrozumiałość.
Paylo
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: Paylo »

Na stronce sharg.pl ma części zamienne do hatsanów w tym również i kolby. Możesz szukać też używanych na portalach aukcyjnych. Co do zamiany na kolbę od innej wiatrówki to będzie ciężko, prościej zamówić jakąś customową albo zrobić samemu :D
rafaltz
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2017, 23:19

Re: Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: rafaltz »

Ale to nawet jeśli chcialbym zmienić ją na kolbę z innego Hatsana moze nie pasować? Czy Hatsany maja raczej standardowy rodzaj tego wsadu w kolbach?
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: kamazek »

Po pierwsze primo - system osadzony jest w osadzie, kolba to jej część ;)
Po drugie primo - przywitaj się w odpowiednim dziale, to zniknie Ci dopisek NOWY pod nickiem :D
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Laufer
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2018, 8:04

Re: Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: Laufer »

Witam też interesuję się podmianką osady do H 125 i ciekawi mnie od którego modelu harnasia pasowała by do 125 ? A z tym przywitaniem sie i znikaniem napisu nowy to chyba nie zawsze 😁pozdrawiam
Walther LGU +Delta 4-16×42 by Dębowy,FWB 300S by Senio,IZ M46,aa 400s+Delta Żony :D
Laufer
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2018, 8:04

Re: Zmiana kolby - Hatsan 125 Vortex

Post autor: Laufer »

O jednak zniknęło 😁 😁
Walther LGU +Delta 4-16×42 by Dębowy,FWB 300S by Senio,IZ M46,aa 400s+Delta Żony :D
ODPOWIEDZ