Obrazek

Delta Optical Classic 3-9x40 Multi X-Bez Siły

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
HunterMoraKnive
Posty: 32
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:08
Lokalizacja: Wrocław

Delta Optical Classic 3-9x40 Multi X-Bez Siły

Post autor: HunterMoraKnive »

Witam już nie mam sił dlatego,że mam lunete delta optical classic 3-9x40 multi x i mój problem polega na tym ,że w lunecie skończył się zakres regulacji i pod 2 częścią montażu dwucześciowego podłożylem zdjęcie rtg i jest idealnie zakres sie nie kończy jest idealnie montaż dokręcony bardzo ale to bardzo mocno i problem polega na tym że strzelam i strzelam yea luneta ustawiona na 20 metrów w samą dziesiątke oddaje 5 strzałów i jest idealnie ok chowam wiatrówkę do domu wychodzę za jakąś godzinkę dwie i celuje w samą dziesiątke i trafiam kilka centymetrów nad 10 ustawie znów i za jakiś czas znów to samo co mam zrobić ?pomocy
Awatar użytkownika
Spirit
Posty: 378
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:15
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: Spirit »

Może to nie wina lunety lecz karabinka.
AT44-10S cal.22 + PP 4-12x50 AO
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Tym przekręceniem wieży do oporu prawdopodobnie przekroczyłeś zakres regulacji lunety.
Nie wiem jaka mechanika jest w DOCu i czy jest taka sama jak w DOTcie, ale w tym drugim da się tak zrobić jak piszę i tym samym ją uszkodzić. I wtedy zostaje tylko serwis.
HunterMoraKnive
Posty: 32
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HunterMoraKnive »

Karabinka raczej nie z tym przekręcaniem do oporu to nie przekręcałem jakoś mocno tylko jak szło już ciężko to może z dwa kliki dałem i to wszystko wieć wydaje mi się że lunety raczej to nie jest wina a co myślicie o montażu ? jak był kołek to ja go nie wkręcałem w ten otwór ponieważ dziwnie go podnosiło do góry śruty crosman pointed karabinek crosman vantage
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

HunterMoraKnive pisze:w lunecie skończył się zakres regulacji
Powyższe zdanie brzmi dosyć jednoznacznie.

Cytat z instrukcji:

"Fabryczne pokrętła regulacji siatki celowniczej są ustawione w środkowym położeniu "0". Podczas przystrzeliwania lunety zalecamy regulację pokrętłami o jeden, półtorej obrotu. Próby regulacji w skrajnych położeniach pokręteł regulacyjnych mogą spowodować zablokowanie sprężyny, przemieszczanie siatki i/lub powstanie paralaksy"

A montaż z tego "dziwnie podnosiło" bo fi otworu w karabinku jest mniejsze od fi kołka i on się tam najprościej w świecie nie mieści.
I jeszcze nie słyszałem żeby podczas spokojnego leżakowania sobie karabinka przesuwał się montaż. Chyba że po strzelaniu nim rzucasz wtedy można taką ewentualność wziąć pod uwagę.
HunterMoraKnive
Posty: 32
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HunterMoraKnive »

Właśnie kołka nie wkręcałem broń kładłem na komodę i nic nie robiłem z nią chyba wyśle na gwarancje:(
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

HunterMoraKnive pisze: broń kładłem
Kolego, wiatrówka w "limicie" (do 17J) nie jest bronią i między innymi, dla tego na forum nie piszemy, że to broń :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
HunterMoraKnive
Posty: 32
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HunterMoraKnive »

Dla mnie coś co może zabić jest bronią :)
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

oł Dżizas... czyli prawie wszystko - od narzędzi ogrodowych, artykułów budowlanych, przez meble, większość części samochodowych, aż do pustych flaszek po wódce kojarzy Ci się z bronią??? :hm:
To mi skojarzył się stary dowcip:

Przychodzi baba do lekarza psychiatry. Ten rozpoczyna badanie i pokazuje babie trójkąt.
- Z czym to się pani kojarzy?
- Z seksem - odpowiada baba.
- A to? - pyta lekarz pokazując koło.
- Z seksem.
- A to? - lekarz demonstruje kwadrat.
- Z seksem.
- Cierpi pani na obsesję seksualną - pada diagnoza.
- Ja?!! Przecież to pan mi te wszystkie świństwa pokazuje!
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Po dobrym trafieniu człowieka można zabić gazetą a mimo to bronią bym tego nie nazwał...
Borek56
Posty: 249
Rejestracja: 25 sie 2012, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Borek56 »

HunterMoraKnive pisze:Dla mnie coś co może zabić jest bronią :)
http://giphy.com/gifs/baby-really-oh-6ul9g1rMhfLH2
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

W wypadkach drogowych ginie 1,2 mln osób rocznie
Nikt nie nazywa aut, pociągów, autobusów, itd... bronią ! Chyba lepszych argumentów nie trzeba.

Ps. To ludzie zabijają, nie przedmioty 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Bronia czy nie - widać u kolegi ma własne życie i wali jak jej się podoba :)
Może to nie wina optyki ani karabinka, a strzelca?

Tak jak u mnie - czy top Hatsan czy TX, czy optyka PP czy inna - nie trafia - karabinek/optyka zepsute? ;) Nieee... To ja nie umiem :D
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Awatar użytkownika
michals35
Posty: 47
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:06
Lokalizacja: Lipsko

Post autor: michals35 »

Jak do tej pory człowiek jeszcze nie :cisza: wymyślił czegoś czego nie dało by się użyć przeciwko drugiemu człowiekowi.
ODPOWIEDZ