Obrazek

Wniebosklon..

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Wniebosklon..

Post autor: Mamutowicz »

Tako rzecze Zaratrustra: ... I oto nadeszła Era Apoklipsy i Niebo stało się żółte a księżyc sczerniał na wągiel..


A.. tak w zasadzie to zwyczajna figurka jest.. z płynnie redukowaną killzoną..
Prosta do zrobienia.. i łatwa do trafienia.. chyba że kogoś fantazja poniesie i księżycek będzie w nowiu.. :hihi:

Nie robiłem specjalnego tutka, bo zasada jest identyczna jak w pacmanie tylko trochę inna przysłona i tyle..

Pod obrazkiem jest link do albumku z fotkami jakby ktoś chciał się przyjrzeć..
Obrazek

UWAGA!
Figurka (chyba) jest regulaminowa.. w najcieńszym miejscu "mięsa" jest 17mm więc dopóki "ktoś" nie ustawi przysłony na mniej niż 15mm to się nie będzie dało jej oprotestować.. :)

Jak komuś zbywa kawałek blachy i nie ma pomysła co z nią zrobić, to niech się nie krępuje, bo wszystkie moje pomysły są "Open Source" i można je kopiować i modyfikować do woli.. :)

Enjoy!
;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Czyli nie tylko ja nie śpię :hihi: Fajne toto, ciekawe co będzie następne? Gwiazda śmierci? :D
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Świetny cel! A swoją drogą to w sumie inne malowanie i już jest z tego Gwiazda Śmierci (albo choć Gwiazda Śmierdzi) :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mamutowicz pisze:Figurka (chyba) jest regulaminowa
Wiesz :hm: są różne regulaminy (kowalu :spoko: ).
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Mamutowicz, mam paragraf. Do kompletu powinien być cel w kształcie regulaminu i jeszcze jeden przedstawiający wiatrówkowicza ze spiną pośladów :D
Obrazek
ODPOWIEDZ