Obrazek

Awaria lunety Hawke

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
Burczas80
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2014, 17:00
Lokalizacja: ŁUKÓW

Awaria lunety Hawke

Post autor: Burczas80 »

Panowie mam pytanko dotyczące lunety Hawke. Poszlo ustawianie krzyża ani w pionie ani poziomie robi ktoś tego typu awarie czy luneta juz tylko na części i mogę sie rozglądać za nowa?. :hm:
Burczas80
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2014, 17:00
Lokalizacja: ŁUKÓW

Post autor: Burczas80 »

Kolego nie dziala regulacja lunety w pionie ni poziomie , kręcę wieżyczkami i nic. Wykrecilem gorna soczewkę i kręcąc wiezyczko widać jak śrobka w tubusie sie cofa ale nie zmienia polozenia lunety. Jest to Hawke Sport HD 3-9x40
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: Pewnie pękła, (lub się skończyła) sprężyna dociskająca wewnętrzny tubus, nie wiem, czy naprawa będzie opłacalna :/ .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Jeszcze kolego napsz na czym siedziała ta lupka i na jakim montażu?
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Burczas80
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2014, 17:00
Lokalizacja: ŁUKÓW

Post autor: Burczas80 »

Lunetka osadzona na Hatsan 70 Montaż podwójny dokladnie nie wiem dokładnie jakiej to firmy bo dostalem go razem z luneta, smigalo wszystko dlugi czas aż tu nagle trach i lipa
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Jeśli jest gwarancja, reklamuj, jeśli nie - naprawa kosztować będzie w zakładzie optycznym około 200 zł. :hm:
Burczas80
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2014, 17:00
Lokalizacja: ŁUKÓW

Post autor: Burczas80 »

I wszystko jasne. Trzeba sie rozglądać za nowa😞Dziekuje Koledzy za pomoc i pozdrawiam

[ Dodano: Pon 24 Lis, 2014 12:14 ]
A wiec panowie przyzwyczajenie do starego sprzetu zmusilo mnie do naprawy lunety.Koszt-2 godz pracy.Luneta Hawke nie jjest na sprezynie tylko na blaszkach ktora podczas transport poprostu sie przesunela I nie odpychala srodka.A teraz die idzie postrzelac😜
ODPOWIEDZ