Obrazek

"Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Masterio
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:09

"Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Post autor: Masterio »

Witam

Mam taką sprawę, oddałem swoją wiatrówkę do "rusznikarza" a dokładnie domorosłego starego kolesia który w piwnicy naprawiał wiatrówki, stary myśliwy, było to dawno temu zanim wyjechałem za granice może ktoś pamięta który to był rok bo to był jeden z ostatnich w których było można kupić wiatrówki ale tylko gładkolufowe i moja taką była, jak wróciłem z zagranicy przypomniałem sobie o tej wiatrówce i podjechałem do niego lecz on powiedział że już jej nie ma i sprzedał i do widzenia, a miał wymienić tylko uszczelkę bo słabo coś strzelała, jak myślicie czy po takim czasie mam jakieś szanse od niego jakieś pieniądze wyegzekwować czy dać sobie spokój bo to w sumie moja wina że tyle o niej nie pamiętałem, jakbyście zrobili na moim miejscu ? Ile ona może być dziś warta Diana 54 Air King ?
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3159
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Post autor: kamazek »

Stary, tego się nie da czytać !!! 8)
Popraw szybciutko ten tekst na polski, bo zaraz cię moderacja opierdzieli :cisza: !!!
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Post autor: foxrysza »

Nowa i z gwintowaną lufą (cal 4.5) 2 500 pln.

Według mnie to raczej przegrana sprawa.
Kupę lat , to raz.
Z tego co piszesz wnioskuję że gość nie prowadzi firmy i nie masz kwitu że oddałeś mu karabinek do naprawy, to dwa.

Raz i dwa daje trzy a to znaczy że to raczej przegrana sprawa, choć szkoda bo to bardzo fajny karabinek (tyle że z gładką lufą 😞)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Masterio
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:09

Re: "Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Post autor: Masterio »

kamazek pisze: 14 lut 2018, 17:25 Stary, tego się nie da czytać !!! 8)
Popraw szybciutko ten tekst na polski, bo zaraz cię moderacja opierdzieli :cisza: !!!
Jeśli nie zrozumiałeś co pisałem, to przepraszam, postaram się poprawić .

foxrysza pisze: 14 lut 2018, 18:11 Nowa i z gwintowaną lufą (cal 4.5) 2 500 pln.

Według mnie to raczej przegrana sprawa.
Kupę lat , to raz.
Z tego co piszesz wnioskuję że gość nie prowadzi firmy i nie masz kwitu że oddałeś mu karabinek do naprawy, to dwa.

Raz i dwa daje trzy a to znaczy że to raczej przegrana sprawa, choć szkoda bo to bardzo fajny karabinek (tyle że z gładką lufą 😞)
Myślę podobnie, sam jestem sobie winny, chyba nic z tym nie zrobię, karabinek może i fajny lecz miał jedna wadę ponieważ przez jej system any-odrzutowy popsuła mi dwie lunety, choć jak poczytałem na forum to również moja wina bo kupowałem "gówniane" lunety a do niej potrzeba profesjonalnej by się nie rozleciała .
Awatar użytkownika
IgnaS
Posty: 31
Rejestracja: 18 kwie 2011, 12:06

Re: "Rusznikarz" nie chce oddać mi wiatrówki

Post autor: IgnaS »

Napisz ile dokładnie lat, dla posiadacza w dobrej wierze to 3 lata, dla posiadacza w złej wierze jak w tym przypadku przedawnienie wynosi 10 lat.
Druk 3D tacek jednostrzałowych, ósemek, szyn RIS i innych dodatków w technologii FDM i SLA.
Projekty 3D na podstawie powierzonych elementów, szkiców lub z wymiarowanych zdjęć.
Masz pytania, pisz na PW.
ODPOWIEDZ