Obrazek

Sprzęt do 500 złoty.

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3159
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: kamazek »

Z Browningiem pewnie nikt tutaj nie miał styczności, więc nikt się nie wypowie (chyba ? :hm: )
Jest tak samo niemiecki jak Norconia Germany made in China :lol:
Bierz Hatsana lub Copperheada po Eresie, sprawdzony sprzęt na początek.
O bajkale niech wypowie się ktoś inny ;), ale nie widziałem, aby ktoś zaawansowany z tego pykał.
Mocą absolutnie się nie sugeruj, nie idzie to w parze z celnością, przynajmniej w wiatrówkach budżetowych, a łatwo przekroczyć dozwolony limit 17 Juli.
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
GHOST
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 153
Rejestracja: 03 sie 2016, 14:28
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: GHOST »

cyt. Chyba, że jakiś stary wyga na forum sprzedaje i ma dobre opinie, to bym się skusił ewentualnie.


Stary wyga ze mnie nie jest Ale napewno doświadczony o ładnych kilka stówek w doinwestowaniu w PUDEŁKOWY sprzęt Napewno...

Gdy byś nie miał uprzedzenia do Hatsana, zaproponował bym ci swój 55 SAS STG po maksymalnym tuningu. Cała Historia tego zestawu opisana jest "czyt. moje posty" więcej wycisnąć i doinwestoeać w tego typu sprzęt się nie da. +luneta DOCa. Na wszystko mam papiry. Zestaw ma roczek. Nie pchalelem śruta z bazara :) . od początku serwisował i tuningował Alchemik



Nie zdziwiłbym się gdyby admin usunął moją wypowiedź, gdyż kwota na sprzęt z tytułowego posta. Może troszkę przewyższać twój przedział cenowy):)
HW 97K by Hogan DOT. 4-16x42.AO MD
janusz22551

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: janusz22551 »

1. Eres to znany i dobry "magik" jak to napisałeś.
2.Tuning poprawia pracę systemu, zmniejsza kopa, stabilizuje prędkość wylotową, itp. itd.
3. Zdecydowanie Hatsan, choćby ze względu na spust.
4. Coś lepszego bez tuningu :hm: jasne że możesz, np. HW, TX, ProSport, Walther. Chociaż przegląd zerowy i tak wypadało by zrobić.
5. Ma dobrze i celnie strzelać, czy tylko dobrze wyglądać?
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6429
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: Qbuś »

Tego "Browninga" z linku odradzam, chyba, że ktoś lubi "fantastic plastic" (taka nowoczesna jednorazówka) ;) . W tym przedziale cenowym "Hatsan QT" będzie najlepszy :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: zaskoor »

Browning ma jedna zaletę.. poważny wygląd, więcej sie po nim raczej nie spodziewam..
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Rumcajs997
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2017, 21:31

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: Rumcajs997 »

Pogadałem z magikiem Eresem, bardzo sympatyczny gosc. W sumie to jak dla mnie amatora to z rozmowy odnioslem wrażenie, że chyba bardziej sklaniał się ku http://superwiatrowki.pl/crosman-copper ... -p-20.html - jako, że lżejsza i ogolnie nieco łatwiejsza w obsłudze niz Hatsan (oprócz spustu, który niby Hatsan ma lepszy). Ponoc tez drewno lepsze niz plastik. Teraz to już mam zonka :D Albo Hatsan RS albo ten Copperhead RS, ogolnie to widze Hatsan jest polecany na forach, a poza nimi ma mało opinii, a znowu Copperhead ma swietne opinie praktycznie wszedzie.
rafik
Posty: 85
Rejestracja: 06 sty 2017, 7:17

Re: Sprzęt do 500 złoty.

Post autor: rafik »

Jak znajdę chwilkę ,to zamieszczę zdjęcia swojego Hatsan 80 z bebechami Alchemika w dziale sprzedam za nie wygórowaną sumkę :)
ODPOWIEDZ