Obrazek

Pistolet CO2

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WojciechM
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2016, 14:23

Pistolet CO2

Post autor: WojciechM »

Witam, chciałem poradzić się Was odnośnie pistoletu wiatrówki na nabój Co2. Kolega chce kupić (ja mu radzę długą wiatrówkę, ale jemu się nie podoba i tyle), także czy moglibyście podać jakieś typy pistoletów na CO2?
Kolega chce przeznaczyć 200 zł na tę zabawkę ale za te pieniądze kupi badziew moim zdaniem, także chciałbym uzyskać informacje o sprzęcie z któego da sie postrzelać i nie rozsypie sie po puszce śrutu w przedziale 200 do 500 zł
Dobrze by było abyście udzielili informacji na jaką amunicje warto kupić pistolet, jaki system SA, Da, DAO, Blowback itp
Jeśli o mnie chodzi to nie znam się na wiatrówkach krótkich zatem proszę o opinię doświadczonych strzelców.,

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Pistolet wiatrówka Kandar CP1 4.5 mm
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Jeśli to ma być celne i się nie rozlecieć to olej CO2 i podsuń koledze HW40.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
WojciechM
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2016, 14:23

Post autor: WojciechM »

On się uparł na pistolet z magazynkiem, także jednostrzałowiec nie wchodzi w grę :P Podejrzewam że go nie odwiodę od popełnienia błędu.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

WojciechM pisze:On się uparł na pistolet z magazynkiem
Proszę, niech czyta LINK :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
WojciechM
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2016, 14:23

Post autor: WojciechM »

Wielkie dzięki, wczoraj jeszcze mu wysmarowałem wiadomość i wychodzi na to że chyba sobie odpuści :P
ODPOWIEDZ