Obrazek

Hatsan at44 .22 vs AirMaster Puncher .22

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
jarecki jarek
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2016, 19:27

Hatsan at44 .22 vs AirMaster Puncher .22

Post autor: jarecki jarek »

co myślicie o tych karabinkach? Porównanie?, który z nich jest lepszy i dlaczego? :hm:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

LINK
LINK
LINK
LINK
LINK
LINK
To tylko kilka, znalezionych w parę sekund. A który z nich jest lepszy i dlaczego, to chyba nikt nie wie, każda opinia jest odmienna i na tym nie można się opierać, sam musisz zdecydować :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
jarecki jarek
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2016, 19:27

Post autor: jarecki jarek »

Qbuś tu nie chodzi o linki tylko wypowiedz osób, które strzelały z jednego i drugiego i maja porównanie obydwu. At44 jest juz na rynku dobre 8 lat a puncher prawie nowość z tamtego roku. Jakich modyfikacji mozna dokonać w Puncherku. At-44 wiadomo ale mozna by zrobic zestawienie w jednym temacie. Przedział cenowy podobny. Opis krótki zwięzły i na temat.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Tak się nie da porównać, bo każda osoba ma inne zdanie, inne preferencje, inaczej widzi różne rzeczy, itp..... były próby porównywania różnych karabinków (HW 97,98,77,Walther, Prosport,TX 200 HC, TX 200 Mk3............) i wyszło, że wszystkie są najlepsze, najszybsze, najładniejsze, zależy co kto lubi :D . Ale jak chcesz i jest ci to potrzebne możesz zrobić zestawienie w jednym temacie tych karabinków, wtedy to będzie twoje zdanie na ten temat. 8)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ