Obrazek

Kto chce się pobawić moim tłumikiem?

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
enginepol
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2013, 16:04

Kto chce się pobawić moim tłumikiem?

Post autor: enginepol »

Tylko bez skojarzeń :)


Popełniłem dzisiaj z nudów tłumik - już któryś z kolei o podobnych parametrach.

Znajdzie się ktoś, kto będzie chciał go przetestować, napisać małą recenzję i zachować na własność? ;)

Oczekuję małego testu skupienia (gorzej, lepiej, tak samo jak bez tłumika) oraz stopnia tłumienia. Może krótki filmik przedstawiający strzał z i bez tłumika? :hm:
Mile widziana osoba dobrze strzelająca aby nie było miejsca na błędy strzelca, mająca obycie z tłumikami w celu porównania do innych oraz stale bywająca na forum. Biorę pod uwagę wysyłkę, ale osoby z Warszawy którym chciałoby się go odebrać osobiście (Południowa Wawa, Jeziorki) mają pierwszeństwo :)

Materiał to duraluminium, przegrody z poliamidu z oringami uniemożliwiającymi przesunięcie się przegrody. Otwory przegród i "zatyczki" 7 mm pod śrut 4,5 mm. Tłumik montowany na gwint 1/2 20 UNF - czyli typowy pod tłumiki.

Wymiary:

długość 207 mm
średnica zewnętrzna 29,5
średnica wewnętrzna 26 mm

objętość tłumika około 90 cm3


Tłumik jest lekki - z przegrodami waży 123 gramy.


UWAGA! Z racji raczej delikatnej budowy tłumik raczej nie jest przeznaczony do wiatrówek sprężynowych, gdzie miałby służyć za "chwyt" do łamania lufy.

Jak widać na zdjęciach tłumik jest w stanie surowym. Bez żadnej powłoki ani wypełnienia. Do tego celu przyszły właściciel będzie musiał chyba pozbawić swoją drugą połówkę wałków do loków.


Adam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
enginepol
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2013, 16:04

Post autor: enginepol »

Nie mogę wstawić jeszcze jednego załącznika.

Do tłumika dodaję opatentowany przyrząd PATYK ® pozwalający na bezszkodowe wypchnięcie przegród z tłumika.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Spirit
Posty: 378
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:15
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: Spirit »

Mam kaliber 5,5 i tłumik specbesta, mogę porównać jak działają oba i wystawić recenzję. Skupienie mam całkiem niezłe więc jak będzie zmiana to od razu będzie widać.
AT44-10S cal.22 + PP 4-12x50 AO
Borek56
Posty: 249
Rejestracja: 25 sie 2012, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Borek56 »

Mogę przetestować
Awatar użytkownika
enginepol
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2013, 16:04

Post autor: enginepol »

Temat niestety nieaktualny - tłumik leci do kolegi Spirit.
ODPOWIEDZ