Obrazek

Nasze Hatsany

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sniper_pl
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2012, 22:31

Post autor: sniper_pl »

albineknie pisze:Odbiegam od tenatu, ale co powiecie o zestawach od rusznikarz_2005 ?
Zestawy od rusznikarza też są chwalone. Można też u niego dostac silne zestawy podnoszące energię, do modeli 125/135/150, oczywiście montowane na własną odpowiedzialnosć
Awatar użytkownika
albineknie
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:10
Lokalizacja: Żelechów

Post autor: albineknie »

Właśnie dotarł zestaw od niego i przyznaję że bardzo solidny i precyzyjny :D
Własna odpowiedzialność to znaczy przekroczenie 17J ?
Awatar użytkownika
sniper_pl
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2012, 22:31

Post autor: sniper_pl »

albineknie pisze:Własna odpowiedzialność to znaczy przekroczenie 17J ?
Tak, ale to tylko w tych silnych zestawach, co jest wyrażnie zaznaczone, że moze przekroczyć 17J. Daje do nich metalowe prowadnice, bo te ertalonowe mogły by nie wytrzymać przeciazeń.

Te pozostałe zestawy są przycięte na limit.
Awatar użytkownika
metalbeast
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2012, 17:37
Lokalizacja: Głogów

Post autor: metalbeast »

Łatwo się to przekłada?
Mi tam nie potrzebny tuning na moc, bo i tak moja strzelba wszystko dziurawi, łącznie z 20mm sklejką, którą sobie podłożyłem pod tarczę, w nadziei, że wytrzyma w przeciwieństwie do tej 10mm którą miałem - nie wytrzymała i już jest sito :)
Myślę przyszłościowo, bo już z 1000 pocisków od nowości wystrzeliłem.
Hatsan 55S
Awatar użytkownika
albineknie
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:10
Lokalizacja: Żelechów

Post autor: albineknie »

Z przekładaniem tragedi niema :D Jest sporo na forum o rozbieraniu ale i intuicyjnie można sobie poradzić :D
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

Banalne.
Poradzisz sobie bez problemu, po wyciągnięciu korka razem ze spustem masz dostęp do sprężyny i prowadnicy, na forum wszystko pięknie opisane, więc problemów nie bedziesz miał ;)
AA ProSport w orzeszku 8)
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2011, 9:13
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: Marti »

Co do Alhemika, h90 - po sparowaniu i wykonaniu wymaganych czynności (polerka itp.) test na chronometrze - 16,5J - sprzęt wyraźnie bardziej kopie ale chodzi bardziej precyzyjnie (przy strzale nie ma co go ściskać ;)). PP 3-12x42 AO wytrzymuje na H90 lecz po pewnym czasie stwierdzam, że jest to przerost formy nad treścią tzn. dzieki 42 jest jasne oko :) ale te 9-12 to zbędne przybliżenie (przy ok 60-100m strzelam na powiększeniu 7 z poprawkami na opad i wiatr).
Hatsan 90 QT SAS + Alchemik + PP 3-12x42 AO
Awatar użytkownika
albineknie
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:10
Lokalizacja: Żelechów

Post autor: albineknie »

Dzis nadszedł czas na zainstalowanie w h90 gadzetów od rusznikarza :) wszystko ładnie i fajnie ale tłok nie zatrzaskiwał się. Delikatne przycięcie korka w tłoku oraz prowadnicy rozwiązało problem :D Niby to zestaw do mocnego tuningu i fakt że moje cele potwierdzą przyrost mocy, to hatsan jednak stał się.. przyjemniejszy a strzały bardziej powtażalne. Zostaje jeszce dotoczyć pierścienie na tłok
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Sprawdź harnasia jeszcze na chrono, bo jak przypadkiem smerfy go sprawdzą możesz mieć zonka.. ;-)
To sprężynę miałeś chlasnąć nie prowadnicę.. ;-)
Podejrzewam że teraz masz niezłego FACia ;-)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
albineknie
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2012, 18:10
Lokalizacja: Żelechów

Post autor: albineknie »

Tylko ten smar coś podejżany mam.. niby do przegubów GS-P w niebieskiej saszetce, tylko taki mieli.
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

Marti,
Marti pisze:ale te 9-12 to zbędne przybliżenie (przy ok 60-100m strzelam na powiększeniu 7 z poprawkami na opad i wiatr).
zależy w co strzelasz i jakie skupienie ciebie interesuje...
Hatsan powyżej 60m?? Poproszę o tarczkę w odpowiednim dziale, umieram z ciekawości.
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
metalbeast
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2012, 17:37
Lokalizacja: Głogów

Post autor: metalbeast »

Woytek pisze: Hatsan powyżej 60m?? Poproszę o tarczkę w odpowiednim dziale, umieram z ciekawości.
Przy ok 100m idzie trafić w puszkę raz za razem, choć dużo zależy od śrutu. Niektóre wcale nie trafiają tylko po krzakach mi furtały, a np. crosman pointed trafia bez problemu.
Hatsan 55S
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

metalbeast pisze:
Woytek pisze: Hatsan powyżej 60m?? Poproszę o tarczkę w odpowiednim dziale, umieram z ciekawości.
Przy ok 100m idzie trafić w puszkę raz za razem, choć dużo zależy od śrutu. Niektóre wcale nie trafiają tylko po krzakach mi furtały, a np. crosman pointed trafia bez problemu.
W takim razie jesteś bardzo zdolny. Pozazdrościć Tobie takiego talentu...
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
Lukasznikov
Posty: 39
Rejestracja: 08 sty 2012, 18:13
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Nasze Hatsany

Post autor: Lukasznikov »

Jaką poprawkę masz na tym CP na 100m?
H95+Leapers3-9x32
Awatar użytkownika
metalbeast
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2012, 17:37
Lokalizacja: Głogów

Post autor: metalbeast »

Woytek pisze: W takim razie jesteś bardzo zdolny. Pozazdrościć Tobie takiego talentu...
Ja tam bym nie powiedział, że trzeba do tego wielkiego talentu. Puszka mała nie jest.
Hatsan 55S
ODPOWIEDZ