Obrazek

PYTANIE O PROWADNICE I RYSUNEK

Zablokowany
PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

PYTANIE O PROWADNICE I RYSUNEK

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

Witam Wszystkich :)

Jestem Nowy hehehe:)

Jestem Posiadaczem Witrowki Hatsan 70
I przymierzam sie do wymiany Prowadnicy nie chce kupowac na allegro Gdyz posiadam Mozliwosci zeby ktos mi to zrobil za kilka zlotych!!

Wklejam rysunek prowadnicy i czy bedzie ta prowadnica pasowac do hatsana 70
i z czygo bym mial ja zrobic czy z mosiadzu czy z stali utwardzanej czy z brazu :) czy jast jakas ruznica :)

A tak przyokzji chcialem sie zapytac jeszcze o ELASTOMEROWE miedzy co je wlozyc i czy sie oplaca je zakladac w Hatsan 70:)


Chcialbym jeszcze wspomniec ze macie super forum duzo z niego sie dowiedzialem i urochonilo mnie to przed chinskim kupnem wiatrowki :P Posiadacie duzo cennych informacji Ciesze sie ze moge do laczyc do znawcow Hatsana :)

pozdrawim wszystkich i zycze Udanych Strzałów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

Wejdź na tę samą stronę, skąd wziąłeś ten rysunek i poszukaj w dziale tuning "prowadnica do Reck Rangera 5".
To prostszy projekt.
przygarnij Krop pisze: z czygo bym mial ja zrobic czy z mosiadzu czy z stali utwardzanej czy z brazu czy jast jakas ruznica
Zrobiż jom z czego siem da. Ruznica ocywiszcie jest. Najtansa jest ze stali - a najlepsa z bronzu.

Wybacz, ale bardzo słabo rozumiem twój dialekt. Spróbuj napisać po polsku, to eksperci zrozumieją o co chodzi i wyjaśnią dokładniej. :->
Ostatnio zmieniony 14 maja 2006, 12:24 przez Madrian, łącznie zmieniany 1 raz.
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
pafocie
Posty: 58
Rejestracja: 04 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: pafocie »

1. Nie wiem co w tym smiesznego ze jestes nowy.
2. Z laski swojej sproboj sprawdzac pisownie przed wyslaniem postu.
3. Przed wyslaniem postu przeczytaj go.
4. Mechanika H70 (jesli rzeczywiscie czytales to forum, to wiesz, wiec nie wiem czemu pytasz) jest identyczna z H55. Wymiary prowadnicy mozna w sieci znalezc, razem z rysunkami - pogladowo mozesz zwrocic uwage na zdjecia mojej, obok ktorej jest polozony centymetr.
Prowadnica ktorej masz rysunek jest zbyt krotka.

witamy ;)
Jest HW30S
Sprzedam BSA Ultra .177 oraz butle.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Pamiętaj też o dopasowaniu prowadnicy do sprężyny. Widzę że chcesz zrobić mocowanie do cylindra w tejże prowadnicy. podobno ten kawalek orginalnej prowadnicy plastikowej lepiej amortyzuje, otwór w metalowej może Ci się z czasem wyrobić w "jajo" ;-)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

HMMMM

ZASTANIWE SIE KTORA PROWADNICE WYBRAC.. MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ZWIAZANE Z SPREZYNA. CZY SPREZYNY Z STRASZYCH MODELI O WEWNETRZNEJ SREDNICY 13.9 PASUJA DO HATSANA 70 CZY TYLKO MONA UZYWAC SPREZYN O WEWNETRZNEJ SREDNICY 12.5 ???
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

PRZYGARNIJ KROP pisze:HMMMM

ZASTANIWE SIE KTORA PROWADNICE WYBRAC.. MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ZWIAZANE Z SPREZYNA. CZY SPREZYNY Z STRASZYCH MODELI O WEWNETRZNEJ SREDNICY 13.9 PASUJA DO HATSANA 70 CZY TYLKO MONA UZYWAC SPREZYN O WEWNETRZNEJ SREDNICY 12.5 ???
nie wewnętrznej tylko zewnętrznej, do starszych modeli włożysz spręzynę fi21mm, niestety do nowszych tylko 19mm, co do średnicy wewnętrznej to do niej właśnie musisz dopasować fi prowadnicy-powinna być mniejsza o 0.1-0.15mm.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

PRZYGARNIJ KROP pisze:HMMMM

ZASTANIWE SIE KTORA PROWADNICE WYBRAC.. MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ZWIAZANE Z SPREZYNA. CZY SPREZYNY Z STRASZYCH MODELI O WEWNETRZNEJ SREDNICY 13.9 PASUJA DO HATSANA 70 CZY TYLKO MONA UZYWAC SPREZYN O WEWNETRZNEJ SREDNICY 12.5 ???
nie krzycz... głowa boli...
Skorzystaj z adresów:
http://www.netykieta.prv.pl
http://www.banita.pl/reg/netykieta.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
Przeczytaj i zastanów się, co robisz nie tak. Z pewnością wyjdzie ci to na dobre.
Zacznij też pisać w języku polskim, bo ten dialekt niewielu rozumie...

Jeśli masz sprężynę o określonej grubości drutu, i określonej średnicy zewnętrzej, to jakim cudem chcesz mieć inną średnicę wewnętrzną? Nie ma cudów. Albo sprężyna jest z innego drutu, albo ma inną średnicę zewnętrzą.
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

PRZYGARNIJ KROP pisze:HMMMM

ZASTANIWE SIE KTORA PROWADNICE WYBRAC.. MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ZWIAZANE Z SPREZYNA. CZY SPREZYNY Z STRASZYCH MODELI O WEWNETRZNEJ SREDNICY 13.9 PASUJA DO HATSANA 70 CZY TYLKO MONA UZYWAC SPREZYN O WEWNETRZNEJ SREDNICY 12.5 ???
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=11
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

PRZYGARNIJ KROP mam do Ciebie taką małą prośbę. Popraw błędy w swoich postach, jest to łatwe do zrobienia, posty edytuje się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu "edytuj". Wyłącz "Caps Lock" czyli duże litery podczas pisania. Jeśli masz problemy z ortografią to skopiuj sobie to co napisałeś i wklej do worda, wyskoczą wszystkie błędy, popraw je i możesz wtedy skopiować spowrotem wszystko do postu. Wybacz ale Twoje błędy bardzo rażą a niektórych fragmentów trzeba się domyślać. Nikt kto pisał Ci o błędach nie robił tego złośliwie, poprostu ciężko się to czyta.
Pozdrawiam z nadzieją, że się zastosujesz do moich wskazówek.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany