Obrazek

Sprężyna...

Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

1. Tureckie sprężyny nie należą do najtrwalszych, ale jeżeli miałaby być ona tylko na jakiś czas to warto wziąć ją pod uwagę
2. Wygląda obiecująco tylko, że jest strasznie długaśna. Wypadałoby ją trochę ukrócić przed zamontowaniem.
3. Odpuściłbym sobie. Jakieś niewiadome te źródło.

W sumie wziąłbym chyba tą czeską. :-)
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Stworek5 pisze:Pierwsza możliwe ze ma hoganowe pochodzenia
Może i ma hoganowe pochodzenie ale Oteva to z pewnością nie jest ;-)
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Dude pisze:
Stworek5 pisze:Pierwsza możliwe ze ma hoganowe pochodzenia
Może i ma hoganowe pochodzenie ale Oteva to z pewnością nie jest ;-)
co też widać po cenie :-D
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Z tych trzech sprężyn jako tako nadaje się-ta czeska. Trzecia padnie ok. 5cm po paczce śrutu.
Lukass81-sprzedaje hoganowe sprężyny, ale w zestawach z prowadnicą, elastomerem, kapeluszem, smarem. Tam są otevy- i to jest najlepszy na allegro zestaw do hatsana (koszt ok. 80zł)
Ta tu sprężyna-jest turecka, prawdopodobnie hogan jej nie "święcił"-jak chcesz mogę Ci taką podesłać, wystrzeliłem na niej z 10 śrutów, i wymieniłem na oteve. Sprężyna jest nowa (karabinek kupiłem z miesiąc temu)
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
kotek Kacperek
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Persja

Post autor: kotek Kacperek »

Dziekuję Wszystkim za pomoc i dobre rady. Ponieważ generalnie jestem zwolennikiem porzadnego zrobienia hatsana, więc mam cicha nadzieje, ze się w końcu Hogan odezwie i przesle te bebechy. A zgodnie z dobrymi radami na razie zamontuje najprostsze rozwiazanie w zwiazku z czym pozwolę sobie napisac do kolegi Szymona.

Pozdrawiam

kk
colins
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2006, 19:35
Lokalizacja: Słubice

Post autor: colins »

kotek Kacperek pisze:Dziekuję Wszystkim za pomoc i dobre rady. Ponieważ generalnie jestem zwolennikiem porzadnego zrobienia hatsana, więc mam cicha nadzieje, ze się w końcu Hogan odezwie i przesle te bebechy. A zgodnie z dobrymi radami na razie zamontuje najprostsze rozwiazanie w zwiazku z czym pozwolę sobie napisac do kolegi Szymona.

Pozdrawiam

kk
Hola, hola. Jeśli chodzi o hogana, to ja jestem pierwszy w kolejce :mrgreen: , a przynajmniej tak mi napisał.
Był Hatsan 70S, na razie nie ma nic...
Awatar użytkownika
Keys
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2006, 9:14
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Keys »

Waldek jak zresztą wcześniej informował ma teraz urwanie głowy więc musicie się panowie uzbroić w cierpliwość. IMHO warto poczekać.
Na iwebie też za nim tęsknią :-D
Keys - DSSR
AA TX200HC + BL5-15x40; CP88
ODPOWIEDZ