Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rozbiórka Hatsana na czynniki pierwsze.

ODPOWIEDZ
Aleks

Post autor: Aleks » 28 lis 2014, 14:10

Musiałem w tym 105x rozwiercić wiertłem 5,5mm po czym zastąpiłem chwilowo śrubą na klucz 10 .

Po założeniu zestawu od Alchemika płaski śrut molet przy wystrzale dziwnie świszczy.
Wcześniej tego nie było.

co do celności nie ten karabinek :D
Strzał wydaje się być krótszy, Hatsana nie cofa nie obkręca jak to miało miejsce wcześniej,

Co prawda w środku miałem splanowaną sprężynę z prowadnicą która ma wycięty środek i ładnie się poddawać zaczęła od siły sprężyny.Uszczelka dwa dziwne zgnioty fotki pokażę później

łamaga

Post autor: łamaga » 06 sie 2016, 17:47

Panowie utknąłem z rozbiórką mojego Hatsana 80ki

Obrazek

Obrazek

nie chce przeholować z wybijaniem a chce wymienić sprężynę (nabyłem zestaw od alchemika)

Powiedzcie mi proszę czego nie usunąłem co powinienem? - zakładam że spustu nie muszę całego rozbierać...
Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 06 sie 2016, 19:48

Przeczytaj ten temat od pierwszego postu :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta chinkę "Magnum" Obrazek !

łamaga

Post autor: łamaga » 07 sie 2016, 9:59

@Qbuś miałem za sobą pierwsze 20 stron - (powinienem zacząć od końca) doszedłem jednak do etapu do przy którym nie znalazłem odpowiedz...

Obrazek

Obrazek

wg opisów to korek powinien wyskoczyć a u mnie za cholerę nie chce wyleźć... jest jeszcze jakiś knif którego nie ogarnąłem?
jesli wyciągać na siłę to jak najlepiej? czy jest on całkowicie okragły?(aby rozruszać/rozbujać?)

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#Admini
-#Admini

Post autor: Mamutowicz » 07 sie 2016, 10:04

Wyskoczył by sam, jakbyś miał duże napięcie wstępne sprężyny..
Masz wybite wszystko.. teraz delikatnie przez tą szparę młoteczkiem przez drewienko puknij. A potem.. już Bob jest Twoim wujem.. :D
Obrazek
Nie zmarnuj 1% podatku

ODPOWIEDZ