Obrazek

Mój pierwszy Hatsan

ODPOWIEDZ

Która?

Czas głosowania minął 28 cze 2019, 21:19

Hatsan 90
5
71%
Hatsan Edge Vortex 4,5mm
0
Brak głosów
Inna
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Esquel
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:09

Mój pierwszy Hatsan

Post autor: Esquel »

Witam. Mam nie mały dylemat, planuję kupić wiatrówkę Hatsana. Mogę pozwolić sobie na wydanie max 570zł. Kiedyś dużo bawiłem się w strzelanie, ale nawet nie wiedziałem jakiej firmy mam sprzęt. Mój największy dylemat jest pomiędzy Hatsan 90, a Hatsan Edge Vortex 4,5mm. Nie wiem, który wybrać, który jest lepszy, który jest mocniejszy albo czy wybrać coś innego potężnego w tej cenie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: Qbuś »

:hm: "Lepszość" sprzętu nie leży w "mocy", "potędze", tylko w celności. Ja np. wolę trafiać kapsle z 30 metrów, niż przebijać wiadro z 10 :lol: ,ale każdy lubi co innego ;) . Wybrał bym Hatsana 90.
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
SKIRZOO
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2019, 16:44

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: SKIRZOO »

Qbuś pisze: 28 maja 2019, 22:02 :hm: . Wybrał bym Hatsana 90.
Popieram
Mój H90 daje radę w ten kapsel z 30m, ale podobno był poprawiany.
Pewnie zależy co chcesz osiągnąć
Mi Kapsel i szczurek FT wystarczają
"Od urodziny aż do śmierci pozytywnie pier...nięci"
Na stanie H90 z oczkiem Hawke Vantage 4-12X40 AO
Esquel
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:09

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: Esquel »

Wybrałem Hatsana 90 po tuningu ze strony superwiatrówki.pl
Awatar użytkownika
LinaL
Posty: 33
Rejestracja: 04 cze 2019, 5:59
Lokalizacja: Gniezno

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: LinaL »

Wszystko byle nie Vortex. Weź sprężynowa jak chcesz mieć moc :uzi: to dokup fac-owa sprężynę np od sharga i tyle. Będzie wiadra przebijać i kopać jak źrebak 😁 A jak nie umiesz rozbierać to kup crossman coperhead 900 prawie każda jest ponad limitowa.
janusz22551

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: janusz22551 »

LinaL pisze: 17 cze 2019, 15:40 Weź sprężynowa jak chcesz mieć moc :uzi: to dokup fac-owa sprężynę np od sharga i tyle. Będzie wiadra przebijać i kopać jak źrebak 😁 A jak nie umiesz rozbierać to kup crossman coperhead 900 prawie każda jest ponad limitowa.
Chcesz bana? :hm: :nie:
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: kamazek »

LinaL, nie przejmuj się, poczucie humoru i czytanie ze zrozumieniem jest ostatnio passe na tym forum :hihi:
Moja rada :) .. jak następnym razem będziesz chciał przemycić jakiś żarcik w tekście, to napisz na końcu zdanie :
"Do części moderacji - to jest żart" ;)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
LinaL
Posty: 33
Rejestracja: 04 cze 2019, 5:59
Lokalizacja: Gniezno

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: LinaL »

kamazek pisze: 18 cze 2019, 16:25 LinaL, nie przejmuj się, poczucie humoru i czytanie ze zrozumieniem jest ostatnio passe na tym forum :hihi:
Moja rada :) .. jak następnym razem będziesz chciał przemycić jakiś żarcik w tekście, to napisz na końcu zdanie :
"Do części moderacji - to jest żart" ;)
Można powiedzieć że to tak pół żartem pół serio 8) sami wiecie jak to jest z tymi modelami. Sam wróciłem do sportu po latach przerwy i zmian na rynku jest tyle że dopiero się z tym oswajam. Slavi nie ma, hatsan robi fajny sprzęt, a chinczyki mają proste lufy niekiedy z pięknym gwintem, tosz to szok :sciana: poza crosmanem tu bez zmian :kijemgo: :bije: :uzi:
janusz22551

Re: Mój pierwszy Hatsan

Post autor: janusz22551 »

Piotruś moje poczucie humoru miałeś nie raz okazję poznać i zapewniam Cię, że się nie zmieniło. Co do mojej umiejętności czytania ze zrozumieniem :hm: Proponuję Ci wstrzymać się z ocenianiem innych.
Linal nie podpowiadamy jak wytwarzać nielegalnie broń i tego będę pilnował ;)
ODPOWIEDZ