Obrazek

Hatsan AIRTACT ED

Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: kamazek »

108 pisze: 29 cze 2018, 19:38 a opinie może wyrazić każdy nawet zwykły baran.
Dlatego z niecierpliwością czekamy na test :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: kamazek »

Laotańskie szemraki czekajom z niecierpliwością :)
Mam już przygotowany pop corn (leży koło mikrofali z napisem "NIE RUSZAĆ !" oraz paczkę chusteczek :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: janusz22551 »

:hm: Miałem Strikera Edge i po tym co tu zobaczyłem, jestem mile zaskoczony :up:
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: kamazek »

Po obejrzeniu filmiku, bardzo dobrego zresztą, można śmiało stwierdzić, że powstała nowa kategoria karabinków, obok zwykłych puszkobijców, ... balonobijce :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Qbuś »

"Pojadę" klasykiem :lol: https://www.youtube.com/watch?v=Z9VQ089v9VQ (od 50 sekundy szczególnie :D )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Daniel91
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 32
Rejestracja: 19 lis 2017, 11:58
Lokalizacja: Góra

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Daniel91 »

kamazek pisze: 29 cze 2018, 19:15 A sprzęt testowali testerzy a teraz celebryci ;)
następnym razem poproś o autograf :king:

ja ze swojej strony dodam, że chińczyków kilku w rękach miałem, w podobnych cenach, ale ten turek mnie onieśmielił :D tak jak mówiłem na filmie. to już nie jest nawet zaskoczenie :P
TX200 + Vortex Diamondback 4-12x40 BDC
I nowa zabawka Beretta M92A1 :gwizd:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Qbuś »

108 pisze: 23 sie 2018, 18:07 Jasne ze ciekawiej by było jakby były wybuchy...
Trzeba było chociaż w drzwi od kamaza pacnąć, (jak faceci), a nie w baloniki urodzinowe i w dodatku żółte :nie: . :hihi:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Nduro
Posty: 24
Rejestracja: 01 sty 2016, 0:22

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Nduro »

Mam chińskie urządzenia do strzelania z żółtych kartonów i nie narzekam, właściwie to strzelam tylko nimi teraz. Hatsany również posiadam,żeby nie było. Ale nie chciałem się chwalić tylko zwrócić uwagę że mocno trąci to lokowaniem produktu ;-) takie niezależne testy gdzie w sumie niby nie ma do czego się przyczepić... Crosman w tym przedziale cenowym jest z drewna i stali. Tutaj i tutaj wymagają poprawek. Ale czy chciałbym mieć plastikową zabawkę czy wiatrówkę
BSA Polaris 4,5
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: kamazek »

Nduro pisze: 24 sie 2018, 0:07 ...mocno trąci to lokowaniem produktu ;-)..
:brawo: :spoko:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: zbisz41 »

1) nauczy c się na pamieć swoich kwestii , albo czytać z kartki -ograniczyć yyyy eeee itp :D
2) jak już strzelamy do tarczopodobnego celu to niech przynajmniej to na coś wygląda
3) skoro do rekreacji to mało kto strzela bez lunety ...
4) baloniki ok... czemu nie jajka . sezon na arbuza ? :lol:
Tak ogólnie spoko dzieciakom zapewne podejdzie :lody:
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: zbisz41 »

Filmik jest fajny , wstrzela się w rynek pytających co do 500 :D a tych jest najwięcej.
Nie ma co się czarować wystarczy popatrzeć co ludzie kupują na alledrogo .
Zdecydowanie lepszy kebab niż ryżowy szrotgun :lol:
Moja prośba jak wyżej jak już robicie fajne filmiki to trochę więcej konkretów ;) jakaś tarczka kapselek ...to ludzi podjara :lol:
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: wiatq »

No to skoro nic nie wiem to się wypowiem :)
A tak serio to nie wiem jakie motywacje stały za chłopakami z FHC czy innego C2H5OH Collective ;) ale z mojej perspektywy osoby która również pisze o wiatrówkach i recenzuje je, ale również zajmuje się recenzjami i testowaniem(betatestowaniem) w branży np. oprogramowania graficzno filmowego i ogólnie kreatywnego wygląda to tak:
a) spoko materiał - wiadomo można by się czepiać dłużyzn, może montaż mógłby być bardziej dynamiczny, może więcej danych empirycznych, ale jak to mówią - pierwsze tureckie koty za płoty ;) - ogólnie na plus
b) często również dostaję zarzut że "nie widzę problemów w jakimś sprzęcie, albo nie wspomniałem o negatywach. Jednak większość właśnie nie zwraca uwagi na to że zawsze staram się wspominać (co również i koledzy wspomnieli kilkukrotnie) o cenie produktu i jego przeznaczeniu. Pewnie że będzie niewiele sprężyn wartych polecenia jeśli zaczniemy wszystkie porównywać do ProSporta dlatego należy patrzeć na kontekst stosunku ceny do jakości i konkurencji na rynku w danym segmencie. Niestety większość jakoś zdaje się tego nie rozumieć. I potem pojawiają się teksty o "lokowaniu produktu".
c) co do chińczyków oczywiście że są wśród nich warte polecenia modele, ale z całą pewnością nie jest nimi żadne b2-b3 a to właśnie te są najczęściej celem nowicjuszy i należy im to wybić z głowy.

Reasumując - nie ma (poza kilkoma niechlubnymi wyjątkami) wiatrówek nie nadających się do niczego - wszystko to kwestia znalezienia i określenia grupy docelowej.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Zagorek »

Opinie wyrażane przez przedmówców głównie negują dla negacji lub porównują choć bez przykładów do tego do czego większosć jest przyzwyczajona i posiada. Nie jestem fanem Harnasia a polimerem się brzydzę ;) ale widziałem wiele i to w akcji droższych karabinków po wyjęciu z pudełka nie nadających się do niczego innego niż tłuczenie brył w polu. Ten jest BEZPIECZNY, nie ma 20 czy więcej J jak większosć z tej półki, prędkość i celność jest adekwatna do przeznaczenia. Na zawody HFT bym z nim nie pojechał ale proszę mi wskazać realną alternatywę dla tego wynalazku jako grillowej zabawy. Z dużym obrzydzeniem ale będę polecał toto na początek. Co do samego filmu to Danemu fan clubu nie założę ale spełnia swoją rolę. Nisko budżetowy karabin to film taki.
Daniele - nie będę Was polował nawet po okresie ochronnym bo wykonaliście fajną robotę.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
janusz22551

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: janusz22551 »

Ja perdziu, chłopy co z Wami! Toć to qźwa najlepiej nic nie robić i wtedy pozostanie jedynie narzekanie, że nic się nie dzieje.
Daniela91 nie znam osobiście, ale Danego tak i nie sądzę, żeby zbytnio zachwycał się czymś co nie było by tego warte.
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Zagorek »

Brawo Janusz. Dokładnie - gdybym zobaczył nie znając okoliczności powstania testu to czyste lokowanie produktu. Na forum powinniśmy mieć odrobinę zaufania do siebie.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
ODPOWIEDZ