Obrazek

Hatsan 35,130 bar.

Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: kamazek »

Fajnie, że eksperymentujesz, że ci się chce :)
Może zburzę Twój świat, ale zacząłeś od doopy strony ;)
Najpierw poznaj podstawy strzelania z wiatrówki, szczególnie sprężynowej :)
Jeżeli nie będziesz strzelać z powtarzalnym chwytem, naciskiem na spust, oddechem itp, to nie dobierzesz optymalnej długości lufy, bo nie będziesz wiedział, gdzie popełniasz błąd, gdy nie będziesz trafiać :)

Zresztą, co byś nie zrobił z tym Hatsanem, to zawsze będzie tylko wiatrówka rekreacyjna.

Wiem co piszę, bo sam przez to przechodziłem z crosmanem copperheadem !
Doprowadziłem go do stanu idealnego, jeżeli chodzi o celność i pracę spustu, ale to dalej była wiatrówka rekreacyjna :(
Startowałem z nią na swoich pierwszych zawodach i nie byłem ostatni, ale to dalej była wiatrówka rekreacyjna.

Nie ma w tym nic nagannego, strzelać z takiej wiatrówki, nasze hobby ma przynosić przede wszystkim radość i przyjemność ze strzelania, nawet do puszek na 20 m :)

Piszesz, że przez kilka miesięcy czytałeś o wiatrówkach, to super :) !!!

Teraz zacznij z niej strzelać, nawet z "otwartych" na 10-15 m, poprawiaj błędy, zamieszczaj tarczki na forum, słuchaj porad i stosuj się do nich :)
Na dobieranie optymalnej długości lufy przyjdzie czas !
Powodzenia :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
andytaxi44
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: andytaxi44 »

Ja jestem bardziej dłubek. Na pierwszym miejscu zawsze będzie wędkarstwo. Na drugim zbieranie grzybów. Pewnie puknąć sobie na działce to też frajda. Hatsana kupiłem trochę z myślą o synu. Ma 30 lat. Ma Kałasznikowa i chyba Berettę na kulki. Jeżdżą gdzieś po Polsce,wraca upierd,,,,y.brudny.śmierdzący. Ale pewnie zadowolony. Za tydzień ściągnę go na działkę niech sobie popuka. Jeszcze nic nie wie,że stary zgred ma wiatrówkę.Może się wciągnie?
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: rokasa58 »

rokasa58 pisze: 27 lut 2018, 18:55 Instrukcja dla Fotosika jest do bani,nie działa :hihi: Mogę wkleić linka,natomiast fotki niet,dlatego wolę Postimage :lol:
Uf,w końcu udało mi się wkleić fotkę przy pomocy fotosika.Operacja się uda,pod warunkiem,że wykasuje się przedni i ostatni nawias
Obrazek :aloha:
andytaxi44
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: andytaxi44 »

Temat umiera,no i dobrze. Myślę tak. A jestem po 0,7 .Gas-strut. To przejście z gaźnika na wtrysk. Kiedy rynek nie wymusi dobrą przynajmniej robotę,to będzie problem hw 97,czy tx 200. Gas strut wymusi na wszystkich. Lepsze lupki? Padają? To zrobi to jakaś nieznana firma.I nie będą padać. Na razie tyle.Pralki.Lodówki.
andytaxi44
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: andytaxi44 »

S
andytaxi44
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: andytaxi44 »

Panie Mamut... Pozdrawiam i proszę o luz.0,7 za wasze zdrowie ...Z lufy Hatsana.
andytaxi44
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Hatsan 35,130 bar.

Post autor: andytaxi44 »

Jak ktoś mocny... Dawać. Pisać...
ODPOWIEDZ