Obrazek

Mała moc striker 1000 vortex

ODPOWIEDZ
feku2710
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 8:27

Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: feku2710 »

Witam kolegów z forum mam do Was pytanie i proszę o pomoc właśnie przyszła mi wiatrówka striker 1000S Vortex i problem polega na tym że wydaje mi się że ma trochę za mało mocy jak sprawdzałem na tej aplikacji chrono na telefon pokazuje mi zaledwie 6 jouli apke starałem się ustawić jak najlepiej dodam że nie stać mnie na nowe chrono w tej chwili i nie znam nikogo w pobliżu mnie żeby sprawdzić :/ może Wy mi pomożecie jakieś porównanie prebijalność różnych przedmiotów nie chce jej reklamować jak nie mam pewności ile naprawde ma Jouli proszę o wyrozumiałość
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: mimut »

Gdzie mieszkasz? Może jednak ktoś będzie w pobliżu Ciebie z chronem :hm:
feku2710
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 8:27

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: feku2710 »

okolice Zamościa bliżej Hrubieszowa
janusz22551

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: janusz22551 »

Bez pomiarów na chrono, niewiele możemy Ci pomóc. Aplikacja na której mierzyłeś, niestety jest niewiele warta. Wszelkie testy przebijalności .... hmm, nie tędy droga. Ja proponuję Ci zrobić coś takiego. Karabinek wymaga przeglądu zerowego, a najlepiej jakiegoś tuningu. Jeśli planujesz jakąś optykę, to tuning jak najbardziej wskazany. Jeśli nie masz możliwości pomiaru na chrono, to wyślij go na tuning do któregoś z naszych magików. Tam go poprawią, pomierzą i strzelanie będzie dużo przyjemniejsze.
feku2710
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 8:27

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: feku2710 »

Zdaje sobie sprawę że taki tuning znacznie poprawił by kulturę pracy wiatrówki ale dopóki jest na gwarancji wolał bym tego uniknąć bo jak coś się zepsuje to będe miał problem a strzela się z niej całkiem dobrze w porównaniu do zwykłej sprężyny tylko właśnie ta moc mnie martwi 6Juli to trochę lipa;/
janusz22551

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: janusz22551 »

To, że aplikacja pokazuje 6J, nie znaczy wcale że tyle jest. Bez normalnego chrono, nic nie stwierdzisz.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: mimut »

Skoro jest na gwarancji a Ty uważasz że ma tylko 6 juli to wyślij na reklamację. Nie widzę problemu. Przy okazji, w Lublinie jest parę osób które posiadają chrono. Zmierzysz energię a i zapewne dowiesz się wielu ciekawych rzeczy ;)
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3167
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: kamazek »

Dokładnie tak jak mówi mimut, sprawdź na chrono, potem ewentualnie odeślij na reklamację.
Spotkaj się z ludziami strzelającymi, na 100 % pomogą, nie spotkałem jeszcze takich, co by odmówili (przynajmniej we Wrocku :D )
Tutaj zbiera się ekipa na strzelanie z Twoich okolic, podłącz się do nich
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=39 ... 0#p1667155
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
xork
Posty: 67
Rejestracja: 11 lip 2016, 9:39
Lokalizacja: Nowy Otwór Maz..

Re: Mała moc striker 1000 vortex

Post autor: xork »

ta aplikacja pokaże coś sensownego przy pomiarze tylko i wyłącznie na otwartej przestrzeni (żadnego Echo!!)i dystansie 20m, strzał w metalowe, żeby było ładne ping!(pizd,plik,...)i wtedy wynik powinno podać zawyżony o ok 10%(u mnie tak było)
Niech cie nie zmyli ten striker, one tak tylko udają ;)
Nie śpię, bo trzymam kredens!
ODPOWIEDZ