Obrazek

Hatsan striker 1000S

ODPOWIEDZ
feku2710
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 8:27

Hatsan striker 1000S

Post autor: feku2710 »

Witam drodzy forumowicze chciałbym kupić nową wiatrówkę Hatsana striker 1000s vortex koniecznie ze sprężyną gazową znalazłem sklep z taką wiatrówką w dobrej cenie za 449 zł bez lunety sprzedawca zapewnia że jest na sprężynie vortex i stąd pytanie do Was jak sprawdzić/odróżnić po zakupie czy sprężyna jest taka jak zapewnia sprzedawca czy zwykła bez rozkęcania jej ? może ktoś z Was kupował już taka na jego aukcji proszę o pomoc dodaje link do sklepu pozdrawiam

http://www.bigkaliber.pl/...s-4-5-mm-vortex
janusz22551

Re: Hatsan striker 1000S

Post autor: janusz22551 »

Jeżeli na systemie nie będzie obok logo Hatsana napisu vortex, to musisz zdjąć łoże i pod dźwignią naciągu zobaczysz czy jest zwykła sprężyna, czy gazowa. Poczytaj troszkę w tym dziale o gazówce zanim kupisz, bo to nie jest takie cudo, jak je opisują sprzedawcy. Druga sprawa to spust. Tam chyba nie ma QT, a to bardzo spora różnica.
feku2710
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 8:27

Re: Hatsan striker 1000S

Post autor: feku2710 »

janusz22551 dzięki za pomoc posłucham Twojej rady a czy jak zdejme łoże nic sie nie stanie nie wyskoczy ze środka ? sory ale nigdy nie rozbierałem wiatrówki jestem w tym zielony;p ,chciałbym vortexa bo zraziłem się troche do zwykłej sprężyny po tym jak miałem crosmana strasznie kopał i za cholere nie mogłem ustawić lunety przez ten odrzut ;p
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 766
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Hatsan striker 1000S

Post autor: rokasa58 »

Zadzwoń do Eresa i po dylematach.
janusz22551

Re: Hatsan striker 1000S

Post autor: janusz22551 »

Nic się nie rozsypie. Na gazówce też będzie kopał. Moim zdaniem, lepiej kupić na zwykłej sprężynie i dać któremuś z naszych magików na tuning. Kultura pracy będzie zupełnie inna.
Awatar użytkownika
Zi0mal
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2016, 18:13

Re: Hatsan striker 1000S

Post autor: Zi0mal »

Podpowiem ze swojego doświadczenia z 1000s (sprężyna). Dokonałem zakupu przed znalezieniem jakiegokolwiek forum w temacie pobawiłem się kilka dni potem znalazłem TO forum poczytałem trochę i zapadła decyzja żeby wysłać hatsana do Dębowego i po jego magii wiatrówka się uspokoiła (zmniejszenie odczucia kopnięcia) poprawa mocy 16,8J sprawdzane na chronografie w mojej obecności i oczywiście cichsza praca całego układu, nie miałem do czynienia z Vortexem ale uważam że to była bardzo dobra decyzja. Oczywiście do niczego nie namawiam to tylko moje odczucie
Hatsan 1000s .22 (Dębowy mood) + walther 4x32 GA
Artemis PR900W .22 (od beornunit.pl) + Optima 3-12x44 AOE
ODPOWIEDZ