Obrazek

[NOWOŚĆ 2016] Wiatrówka Hatsan STRIKER AR

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Immortal pisze:Nie wiem gdzie widzisz zdanie że nie chce słuchać i wiem lepiej i szukam potwierdzenia
:hm: Ja po przeczytaniu twoich postów odniosłem podobne wrażenie.

Jest proste rozwiązanie, podoba ci się, kup, strzelaj i bądź zadowolony z wyboru, przecież nikt nikogo nie zmusza do podejmowania konkretnych decyzji, zadałeś kilka pytań dostałeś niesatysfakcjonujące cię odpowiedzi i dalej jesteś przy swoim.
Po co to wszystko, jeżeli jesteś przekonany o "swoich racjach" ?
Ps. A z tą "Slavią" to żart, prawda ? :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Immortal
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2016, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Immortal »

Proszę o odpowiedzi wyłącznie osoby które organoleptycznie miały doczynienia z w/w sprzetem i mają wiedze praktyczną pozostałym za "mądrości "dziękuję :)

Nie mam w zwyczaju kłócić się i udowadniać komuś czegokolwiek zwłaszcza popisać się przy tym buńczucznością przez internet. Błędnie zrozumiane tony wypowiedzi lub źle zinterpretowane nie są powodem do off topu i proszę się skupić na zagadnieniu a nie na osobistych wycieczkach 😉
Crosman 1077
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

Qbuś pisze:Jest proste rozwiązanie, podoba ci się, kup, strzelaj i bądź zadowolony z wyboru, przecież nikt nikogo nie zmusza do podejmowania konkretnych decyzji...
Dokładnie tak jak Qba napisał powyżej. Wiem czego szukasz, szukasz osoby która poleci Ci ten model i powie, że to naprawdę dobry wybór...niestety obawiam się, że takiej odpowiedzi się nie doczekasz. Kup go, tjuninguj (no chyba, że uznasz, iż wersja wyciągnięta prosto z pudła jest tak fantastyczna nie wymaga żadnych modyfikacji) i ciesz się upatrzonym karabinkiem...lub po niedługim czasie zdaj sobie sprawę, że można było posłuchać rad ludzi którzy w swoim życiu przerobili masę podobnych sprzętów i już na starcie Ci go odradzali. Tak czy siak...wybór Twój.
P.s...gdzie wyczytałeś, że na tym forum górują slavie? :lol:
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
Immortal
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2016, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Immortal »

Off top .chcesz sie popisać zapraszam na pw. Prosiłem o odnoszenie się do AR.
Crosman 1077
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

Immortal, nie denerwuj się, napisz PW do Dębowego, Hogana czy Hiszpana63 w sprawie Ar-a, któryś na pewno odpowie ci rzeczowo na jego temat :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Immortal pisze:Proszę o odpowiedzi wyłącznie osoby które organoleptycznie miały doczynienia z w/w sprzetem i mają wiedze praktyczną pozostałym za "mądrości "dziękuję :)
Widzisz, akurat wszyscy wypowiadający się w tym temacie, mieli styczność z H Edge (AR to ten sam system) włącznie ze mną. To była moja pierwsza wiatrówka i...... żałowałem, że nie posłuchałem kolegów i nie kupiłem H90. Uwierz mi, że koledzy którzy tu piszą, mieli w ręku i na warsztacie mnóstwo sprzętu i z pewnością źle nie doradzają.
Awatar użytkownika
Immortal
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2016, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Immortal »

Pisałem w żłobku napisze i tu.
H90 z QT Będzie wiatrówką dla mnie tylko jeszcze nie wiem której generacji i czy z Vortexem czy z innym tuningiem.

AR lub Edge lub tr77np jest wiatrówką dla Brata bo taki styl Mu się podoba i na nic wmawianie H90 itp.

Naprawdę śledzę dwa fora od kilku tygodni i czytam ze zrozumieniem Wasze rady i je doskonale pojmuje i nie dyskutuje ani nie wymyślam nowych wzorów.

To jakby mówić że Mercedesem się wygodniej jeździ a Młody chce wóz sportowy jeden z trzech i zdania nie zmieni...
Crosman 1077
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Immortal pisze:[...]To jakby mówić że Mercedesem się wygodniej jeździ a Młody chce wóz sportowy jeden z trzech i zdania nie zmieni...
Tyle że Ty porównujesz Mercedesa z wozem sportowym, a Striker to furmanka.. :lol:
Coś Ci powiem.
Bierz tego AR w ciemno!
To SUPER sprzęt. Jak dasz 3 podkładki to będziesz dziurawił pustaki na 100m na wylot i bez zająknięcia. Zwłaszcza młodszy się ucieszy bo będzie miał szansę poczuć jak się strzela z bazooki. 8)


A poza tym to ja już wymiękam.. ;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Immortal
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2016, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Immortal »

Ładny popis. Brawo ty
Crosman 1077
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Brawo Ja kolego.. Brawo Ja.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

diacon-fox, pamiętasz tego gościa z lasku, co miał parcie na vortexa ?
To chyba taki sam przypadek :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mamutowicz pisze:Jak dasz 3 podkładki to będziesz dziurawił pustaki na 100m na wylot i bez zająknięcia
Drzwi od "Żuka" i wiadro na wylot, sam widziałem, a pustaki to za 12-15 strzałem dopiero :/ . Piotrek dobrze radzi bierz "AR" będzie dobry ;) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

kamazek pisze:diacon-fox, pamiętasz tego gościa z lasku, co miał parcie na vortexa ?
To chyba taki sam przypadek :lol:
Nie sposób go zapomnieć :D on zadawał tylko jedno pytanie: "masz sprężynę gazową?" :lol: dla niego liczył się tylko jeden wyznacznik...sprężyna gazowa. To jej posiadanie wyznaczało prestiż karabinka. Na "uj" komu wyczuwalny spust :?: :!: na "uj" komu kultura pracy :!: :?: i choć jego karabinek brzęczał jak wściekły a odrzut miał jak w 25 dżulowym FACu :hihi: "uj" w to...ważne, że miał sprężynę gazową...nikt z nas takiej nie miał :!: Ale wiesz co jest najśmieszniejsze? takie samo miałem skojarzenie jak Ty, kiedy czytałem posty Immortala :) od razu miałem obraz kolesia który zadaje mi pytanie: "a Ty masz sprężynę gazową?"
kamazek...zgadnij jaki sprzęt miał koleś od sprężyny gazowej"? :lol: :lol: :lol:
A tak BTW...ja widzę, że kolega Immortal tak się zafiksował, że nikt nie wytłumaczy mu, żeby sobie odpuścił, dlatego do tego co napisano powyżej polecę kaliber co najmniej 5,5mm a jak się da to i 6,35 to już można z 200 metrów wyp...olić drzwi od BWPa :D Dlatego właśnie kończę mój OT bo i tak nic nie osiągnę. By se przynajmniej UZI kupił to by lepiej na tym wyszedł :D
Ostatnio zmieniony 03 gru 2016, 22:10 przez diacon-fox, łącznie zmieniany 1 raz.
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
wrzawrzak
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 23:14

Post autor: wrzawrzak »

Niestety też byłem posiadaczem H Striker Edge (moja pierwsza wiatrówka) nawet zamontowałem do niego Vortexa bardzo mi się podobał tylko ten spust :nie: A po rozmowie z chłopakami zmieniłem na H 95 od Dębowego i jak postrzelałem to zrozumiałem że H Striker Edge to kupa g... nawet z vortexem.

Ale jak to mówią najlepiej się uczyć na własnych błędach :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: [NOWOŚĆ 2016] Wiatrówka Hatsan STRIKER AR

Post autor: zulusj23 »

Witam,

dzisiejsze efekty wizyty na przydomowej strzelnicy. 20m, AR z nową lunetą PP 3-9x40. Najbardziej lubię strzelać do kapsla PET + pinezka z kolorową nakładką na łepek. Muśnięcie - spada nakładka. Centralnie - pinezka wciśnięta w deskę. Pierwsze strzelanie po montażu i kalibracji lunety. 3 strzały - 3 pinezki z czego jedna prawie centralnie. Potem 10 strzałów do tarczy. Pewnie żadna sztuka strzelać leżąc na glebie ale od czegoś trzeba zacząć. Tak więc po założeniu sprężyny od Alchemika (pozdrawiam) i nowej lunety jest fajnie. Trzeba będzie przesunąć legowisko, jak mówi moja żona, i popykać z większej odległości. A działkę mam dłuuuugą. Jak bym się uparł to i na prawie 100m bym dał radę. Tylko muszę pociąć i połupać drewno na zimę do kominka bo trochę przeszkadza ;)

Jacek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
DAYSTATE MK3 + Kandar
ODPOWIEDZ