Obrazek

Wykopki

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
ODPOWIEDZ
Gargamello
Posty: 30
Rejestracja: 10 lut 2012, 20:23
Lokalizacja: Księżomierz(Kraśnik)

Wykopki

Post autor: Gargamello »

Witam trochę zajmuję się kopaniem militarii z kolegą i ostatnio wykopaliśmy... No właśnie nie wiemy co :D obstawiamy że to coś w stylu hamulca wylotowego, może wy coś na ten temat powiecie :)
Obrazek
Obrazek
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej - Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Nie wiem co to jest, ale zapraszam na Dolny Śląsk. Jest tego u nas nieco więcej ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

Gargamello, na forum 'Odkrywcy' masz wiekszą szanse na identyfikację tego przedmiotu, poczekaj trochę. Hamulec wylotowy to na pewno nie jest.
Five shots one hole
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

najważniejsze że bezpieczne ;)
AA TX200 HC
Jenot
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2014, 18:28
Kontakt:

Post autor: Jenot »

Ja się obecnie zastanawiam czy aby nie kupić sobie wykrywacza metali do wykopków. Na te forum zawiódł mnie temat militarii z wykopków. Będąc w historycznych miejscach, gdzie się działo coś w przeszłości. Ludzie żyli lub walczyli albo jedno i drugie. To można znaleźć to monety to militaria. Wszystko jest cenne. Można sobie zbierać bogactwo rekwizytów, z których też część można sprzedać w momencie czarnej godziny. To lepsze niż lokata :)
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Post autor: Sacia »

Pierwsze co mi się skojarzyło to kawałek osłony lufy od MG42, ale to raczej nie pasuje do zdjęcia :hm:

http://ua.unm.org.ua/media/files/conten ... /mg42h.jpg
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Borek56
Posty: 249
Rejestracja: 25 sie 2012, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Borek56 »

a mi się wydaje, że jest to rączka od miski/patelni polowej, przy czym mocno podkreślam WYDAJE MI SIĘ
Awatar użytkownika
pułkownik.P.p
Posty: 155
Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:31

Post autor: pułkownik.P.p »

Kolego kupić można,ale czy starczy cierpliwości do szukania :!:
ODPOWIEDZ