umarex morph 3x

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
ODPOWIEDZ
Kubala0282
-#nowy
-#nowy

umarex morph 3x

Post autor: Kubala0282 » 21 paź 2017, 21:11

Jakie są opinie na temat umarex morph 3x. Najwyżej jaką inną wiatrówkę wybrać. Noe intersuje mnie lufa łamana. Kwota do wydania 600 zł. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję. :zdziwko: :zdziwko:

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Re: umarex morph 3x

Post autor: Qbuś » 21 paź 2017, 21:27

:hm: Napisz jeszcze w co byś chciał trafiać, na jakie odległości, itp... I czemu nie "łamana lufa" ? Będzie łatwiej coś doradzić. ;)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI" i chinkę "magnum" !

Awatar użytkownika
kamazek
-#BAN
-#BAN

Post autor: kamazek » 21 paź 2017, 22:02

Każda wiatrówka na stalowe kulki bb, niezależnie od ceny, służy tylko do radosnego rozwalania puszek czy butelek na małe odległości. Praktycznie wszystkie przypominają odpowiedniki broni ostrej i są stworzone dla fanów militariów.
Tutaj raczej skupiamy się na celnym strzelaniu, więc nie liczyłbym na jakieś miarodajne opinie na temat tego typu "plujek" :)
LGU "el camel" + ELTA O ;)
Cros "coperek" po kamazku
Umarex APX ̶P̶C̶A̶ Co2 od Qbusia :)

----------------------------------------------------------------------------------
ZBANOWANY to nie tylko status, to także stan umysłu :)

Kubala0282
-#nowy
-#nowy

Post autor: Kubala0282 » 22 paź 2017, 8:04

Qbuś pisze:
21 paź 2017, 21:27
:hm: Napisz jeszcze w co byś chciał trafiać, na jakie odległości, itp... I czemu nie "łamana lufa" ? Będzie łatwiej coś doradzić. ;)
Słyszałem od osób które miały wiatrówkę z łamaną lufę że ponoć szybko się wyrabia. Myślę nad strzelaniem do kulochwytu. Odległość nie większa niż 40m

Awatar użytkownika
kamazek
-#BAN
-#BAN

Post autor: kamazek » 22 paź 2017, 9:05

Do kulochwytu na 40 m nie strzela się z wiatrówek na bb-sy, bo trafienie w niego z tej odległości to cud, nawet jak doleci.
Wiatrówka z łamaną lufą może, ale nie musi szybciej się wyrobić, jeżeli jest kiepskiej jakości ( wszelkie wynalazki typu b2 czy inne magnumy lub tytany).
Do strzelania na 40 m to jakiś hatsan czy crosman, jeżeli ma być do 600 zł ( z optyką?), ale tylko po tuningu.
Można polować na używkę HW30, piekielnie celna z otwartych, ale raczej do 20 m, bo mało energetyczna.
LGU "el camel" + ELTA O ;)
Cros "coperek" po kamazku
Umarex APX ̶P̶C̶A̶ Co2 od Qbusia :)

----------------------------------------------------------------------------------
ZBANOWANY to nie tylko status, to także stan umysłu :)

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 22 paź 2017, 10:15

Kubala0282 pisze:
22 paź 2017, 8:04
Słyszałem od osób które miały wiatrówkę z łamaną lufę że ponoć szybko się wyrabia.
Owszem, tanie "substytuty wiatrówek" o których napisał Kol. Kamazek : ( wszelkie wynalazki typu b2 czy inne magnumy lub tytany) tak mają niestety :? . Jednak wiatrówki normalne (pożądne) nie mają problemu z "wyrabianiem się" czegokolwiek 8) . Np. Kol. Kilo posiada wiatrówkę Walther lg 51 ponad 40 letnią, po wymianie uszczelek i smarów sprzęt strzela i ftrafia jak nówka, co ostatnio udowodnił kol. Diakon-Fox kładąc z oryginalnych przyrządów celowniczych (muszka, szczerbinka) figurki HFT z ok 15-20 metrów :king: . Twierdzenie, że łamane wiatrówki szybko się wyrabiają nie jest prawdą i nie bierz tego pod uwagę, bo dobra wiatrówka "łamana" działa niezawodnie przez wiele lat 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI" i chinkę "magnum" !

Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: mimut » 23 paź 2017, 12:22

A najlepiej dozbieraj i kup ...... Slavie!!!! :D :D :D

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 23 paź 2017, 13:59

Mariusz ! Fora ci się pomydliły :lol: .

ODPOWIEDZ