Obrazek

Luneta Hatsan

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
MistrzPatelni
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2016, 15:52

Luneta Hatsan

Post autor: MistrzPatelni »

Panowie, czy waszym zdaniem te szkło http://www.zielonysklep.pl/lunety-celow ... 002897.htm (PP3-9x40AO) utrzyma się na Hatsanie 55? Pozdrawiam
Hatsan 55 PP 3-9X40
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: "Nasze zdanie" nie ma żadnej mocy, tanie lupki to loteria, kup zamontuj, strzelaj, opisz wrażenia, itp... Dostajesz przecież gwarancję ;) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Nick taki..."kulinarny"..., ale przemogłem się i odpowiadam. Potwierdzam, takie "Judasze" to loteria. Jeśli bez gwarancji, to sobie odpuść. Jeśli ją masz mieć i zamierzasz intensywnie strzelać (choć zima za pasem), ultra HD Ci pasuje i cena też, to bierz i rządź do bólu. Posypie się...naprawią lub dostaniesz nową. Wytrzyma...ciekawe jak długo Ty wytrzymasz z tą samą lupką? ;) Jest tylko mały prawny gwarancyjny dinks (którego nie ogarniam), czy gwarancja liczy się od ostatniego zwrotu naprawionego towaru, czy zawsze od daty zakupu?... :hm:
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
ODPOWIEDZ