Obrazek

Luneta Leapers UTG 4x32

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
kubin
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2015, 10:56
Lokalizacja: Tarnów

Luneta Leapers UTG 4x32

Post autor: kubin »

Witam,
zakładam ten temat bo potrzebuję opinię o lunecie Leapers UTG 4x32 . Przeszukałem ''cały'' internet szukając informacji o tym modelu . Mam metlik w głowie i nie wiem co myslec ,więc zwracam sie z proźbą o informacje od kogos kto tę lunetę ma/miał . Luneta ma być załozona na hatsana 55 lub 95 po porawkach .

Pozdrawiam i z góry dziekuję .
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Po pierwsze 4x to za mało .. na dalszych dystansach nie wykorzystasz możliwości karabinka...
Po drugie Leapers ma ciemne szkła i niską rozdzielczość..
A po trzecie.. za ile masz zamiar go kupić? Pytam, bo nowy DOC kosztuje około 350pln a jest o klasę lepszy od Lepka..
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
kubin
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2015, 10:56
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kubin »

Pieniądze jakie mam na lunete to 300 zł , nie dam rady nic więcej zapłacić a koniecznie muszę kupic jakąś lupke . Myslałem nad jakimś Point Precision ,ale nie jestem przekonany do tej firmy .
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Na tych PP nic nie stracisz.. Mają gwarancję, więc jak coś się stanie to wymienią na nową, a gdybyś wziął któryś z modeli bez AO to szansa że przeżyje jest większa.
Porównaj sobie obrazLeapersa 3-9x40 do DOCa 3-9x40
A tu jeszcze na tle DOCA Burka i SSa

Jak masz na lupę 300 pln, to oddaj złom, sprzedaj butelki czy makulaturę, dozbieraj i weź DOCa. Nie będziesz żałował.
8)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ