Obrazek

AA IPSC - strzelanie dynamiczne ASG !!

Dla miłośników replik ASG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cieniu
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2014, 8:22
Lokalizacja: Wroclaw/Szewce

AA IPSC - strzelanie dynamiczne ASG !!

Post autor: cieniu »

Witam Wszystkich Serdecznie !!
Chciałbym zachęcić Was - Brać Wiatrówkową - do strzelania dynamicznego. Proponuję tańszą opcję, czyli strzelanie dynamiczne w wersji pneumatycznej - zwane popularnie AA IPSC, czyli IPSC Action Air.. :)
Kiedy 4 lata temu zacząłem się tym interesować na poważnie, trudno było znaleźć cokolwiek na Forach strzelectwa, na ten temat. Do dziś spotykam się z sytuacją, gdzie ktoś nie śmiało pyta o ten rodzaj strzelania, po czym chowa głowę w piasek i dalej zostaje w sferze marzeń..

Informuję więc Wszystkich, że powstaje właśnie "ośrodek" strzelectwa dynamicznego na Dolnym Śląsku !! W projekt włącza się czynnie kilka osób i kilka organizacji. Między innymi Klub Strzelecki Feniks Twardogóra, MP Custom - sklep z repliakmi ASG i całym arsenałem do tuningu pistoletów ASG, prężnie działająca organizacja z Polkowic skupiająca strzelców pneumatycznych różnej "maści", która za chwilę będzie posiadać starą strzelnicę odnowioną i przystosowaną do strzelania pneumatycznego, w tym AA IPSC.. No i moja skromna osoba - dysponuję terenem do treningu w okolicach Wrocławia, posiadam kilka replik ASG, w tym również customowe wersje profesjonalne oraz jestem zawodnikiem AA IPSC - region Polska !!!

Chcemy czynnie"zarazić" do uprawiania tej dyscypliny Wszystkich, którzy do tej pory widzieli to tylko na You Tube, wstydzili się strzelania z plastikowych "koralików" oraz młodzież, aby im doopy nie rosły od grania w CS - na PC !!!

Na chwile obecną mamy już czynnych czterech zawodników, dwóch seniorów i dwóch regular (dorosłych), biorących udział w różnych zawodach w kraju i za granicą. Nie mamy jeszcze lady i juniorów :nie:
Posiadamy miejsce do treningów, możliwość postrzelania z dowolnych replik i wiedzę, jak zacząć taką przygodę.
Wspomnę też o tym, że AA IPSC łączy się ściśle ze strzelaniem dynamicznym z broni palnej i będziemy to upowszechniać.
Doświadczenie wszelakie ze strzelectwa "wiatrówkowego" jest jak najbardziej wskazane, pomocne i mile widziane :)

Tyle na początek - zachęcam bardzo do kontaktu na PW !!

Żeby nie być gołosłownym - konkret natchmiast: kurs organizowany przez MP Custom - prowadzony przez Wicemistrza Europy AA IPSC :
https://www.facebook.com/events/1657012074530696/

tu krótki filmik pokazujący tą dyscyplinę w wersji palnej - taki pokaz na kursie jest również przewidziany ;)

https://www.facebook.com/hashtag/mpcust ... nref=story
Diana 75 HV, HW 100, HiCapa 5.1 TM Custom, HiCapa 4.3 TM, CZ 75 Shadow IPSC-9mm, XDM 5.25-9mm,
Borek56
Posty: 249
Rejestracja: 25 sie 2012, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Borek56 »

Ja od 2 do 5 lipca nawiedzam Wrocław, jest szansa, żeby w tym terminie troszkiii popykać ?
Awatar użytkownika
cieniu
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2014, 8:22
Lokalizacja: Wroclaw/Szewce

Post autor: cieniu »

2 lipca jest !! 3-5 mam zawody ;)
Diana 75 HV, HW 100, HiCapa 5.1 TM Custom, HiCapa 4.3 TM, CZ 75 Shadow IPSC-9mm, XDM 5.25-9mm,
Borek56
Posty: 249
Rejestracja: 25 sie 2012, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Borek56 »

:D :D to poproszę o namiary, gdzie o której i za ile ;)

[ Dodano: Czw 02 Lip, 2015 16:24 ]
Byłem zobaczyłem i mi się spodobało :D polecam innym też spróbować a nie mówić jakie to ble fuuu i kaka.
Awatar użytkownika
cieniu
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2014, 8:22
Lokalizacja: Wroclaw/Szewce

Post autor: cieniu »

No i udało się, a właściwie udaje się !! :)
Powoli tworzy się grupa - teraz jest 11 osób - do tego będziemy mieli profesjonalny serwis na miejscu, który będzie również budował repliki do AA IPSC !!!
Od razu odpowiem - nie naprawiamy i nie zajmujemy się wszystkim !! Wyłącznie "markowe" repliki - głównie HiCapa, Glock, CZ, Tanfoglio, XDM oraz Colt 1911 !! ;) Firmy: TM, WE, KJW - chodzi o kompatybilność z Tokyo Marui :!:

[ Dodano: Czw 10 Gru, 2015 21:57 ]
Ponieważ rok 2015 był, niezbyt udany - jeśli chodzi o AA IPSC na Dolnym Śląsku, w 2016 zamierzam to zmienić !!
W każdy II i IV poniedziałek każdego miesiąca, od godziny 15.00 będzie można mnie odwiedzać, bez względu na pogodę, planowane zajęcia, brak czasu oraz inne pierdoło-przeszkody :lol:

Tematem spotkań będzie zawsze AA IPSC - trening, prace przy sprzęcie i oporządzeniu, teoria, wydarzenia i turnieje, planowanie wyjazdów na zawody, przygotowanie do egzaminów na licencję, wyjazdów na turnieje i inne tematy ściśle powiązane a AA IPSC.
Chciałbym, aby powstała normalna sekcja wzorem Warszawy i Południa Polski. Będę z uporem do tego dążyć, dlatego robię ten pierwszy krok. Kto będzie chciał, przyjedzie, kto nie, to nie i niech dalej "stoi" tam, gdzie chce - było w tym roku sporo chęci, dużo emocji, jeszcze więcej obietnic - co stoi zatem na przeszkodzie, aby to teraz przekuć na konkrety ???
Uważam, że NIC - więc zachęcam - zakasujemy rękawy i do roboty. Będziemy się przy tym dobrze bawić i będziemy mogli być z tego zadowoleni !!! "Podwaliny" pod to już mamy
;)

Pozdrawiam
Zapraszam już 11.01.2016. wszystkich chętnych !!
Ponieważ mamy czas zimowy i pewnie ktoś z Was będzie chciał zdobyć licencję - tematyka będzie poświęcona właśnie temu ..

Obrazek

Kontakt : 725 - 725 896
Diana 75 HV, HW 100, HiCapa 5.1 TM Custom, HiCapa 4.3 TM, CZ 75 Shadow IPSC-9mm, XDM 5.25-9mm,
ODPOWIEDZ